Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

One Piece - Temat ogólny

792 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2009 o 00:20, nieszczescie napisał:

Przeczytajcie końcówkę:
http://mangahelpers.com/news/details/292


Czyżbym miał mieć kolejny powód by pomodlić się do Ody?

Trochę się to kłóci z jego inną wypowiedzią (w skrócie => Luffy zawsze będzie miał 17 lat), ale mnie to jakoś nie przeszkadza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny chapterek ^^

Spoiler


1. Luffy wreszcie się przemógł
2/ Dowiadujemy się dlaczego mówią na Sengoku Budda
3. Końcówka

I jaka z tego nauka? Nawet najdoskonalszy plan zostanie zniweczony przez jednego idiotę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 15:32, Alamut napisał:

Spoiler


I jaka z tego nauka? Nawet najdoskonalszy plan zostanie zniweczony przez jednego idiotę
xD



Nie wiem czy to takie motywujące XD Chapter super ale dalej jest kilka mankamentów.
1.Znowu krótko :(
2.

Spoiler

Garp mnie zawiódł. Myślałem że coś pokaże a Luffy rozwalił go jak randoma.Przynajmniej na razie


3.
Spoiler

Przewidywalna akcja z kluczem. Czytałem już kilka razy że tak będzie i było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 22:04, Sand_Wraith napisał:

Co do 2 =>

Spoiler

Garp nie walczył na serio. IMHO nie walczył w ogóle, co zresztą zauważył Sengoku.



Spoiler

Już wiem. On zasnął w momencie w którym Luffy mu przywalił. A tak na serio zbyt oczywiste było podłożenie się Garpa. Jest w końcu chyba najlsilniejszym viceadmirałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intrygujące - czy Oda bedzie w stanie zabić Ace''a? watpliwe, wiec straszne WTF mi nie wskoczylo na mysl, ale zapowiada sie... ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

One Piece #574

Spoiler

Panowie, jesteśmy ludźmi dojrzałymi emocjonalnie. Nie będziemy płakać. Jedno jest teraz pewne - Najbliższe kilka minut życia Akainu nie będzie należało do najłatwiejszych. Coś czuje, że zobaczymy prawdziwe Haki Luffyego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 19:58, KrisK91 napisał:

One Piece #574

Spoiler

Panowie, jesteśmy ludźmi dojrzałymi emocjonalnie. Nie będziemy płakać. Jedno jest
teraz pewne - Najbliższe kilka minut życia Akainu nie będzie należało do najłatwiejszych.
Coś czuje, że zobaczymy prawdziwe Haki Luffyego.


Spoiler


Stała się rzecz niemożliwa i Oda naprawdę uśmiercił kogoś na naszych oczach w teraźniejszości... a przynajmniej jest to niemalże pewne. Nie spodziewałem się, że do do tego dojdzie, ale się stało... Akainu zawsze był sukinsynem, wiedzieliśmy o tym, ale teraz on i prawdopodobnie cała ta wyspa spłynie krwią - robi się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

One Piece 574

Spoiler

Mhm... naprawdę ciężko mi zdecydować, to w sumie przeczy całej filozofii Ody, ale... poza tym śmierć Ace sprawiła by że cały ten arc byłby bezsensowny... chyba że Ace w jakiś sposób wyznaczy Luffy''iego na swojego następcę, żeby spełnił marzenie Ace''a albo cuś... nadal mamy w zanadrzu medyków, Ive-chan, Logie Ace''a (kto wie, może po paru minutach zaskoczy i zneutralizuje obrażenia. Pozostaje czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 21:43, Hubi_Koshi napisał:

One Piece 574

Spoiler

Mhm... naprawdę ciężko mi zdecydować, to w sumie przeczy całej filozofii Ody, ale...
poza tym śmierć Ace sprawiła by że cały ten arc byłby bezsensowny... chyba że Ace w jakiś
sposób wyznaczy Luffy''iego na swojego następcę, żeby spełnił marzenie Ace''a albo cuś...
nadal mamy w zanadrzu medyków, Ive-chan, Logie Ace''a (kto wie, może po paru minutach
zaskoczy i zneutralizuje obrażenia. Pozostaje czekać...


Spoiler


Senpai nie chcę Cię martwić, ale z pewnego punktu widzenia taki koniec miałby sens... Gdyby Luffy stracił brata stałby się przez to prawdziwym Mugiwarsem, śpieszę z wyjaśnieniem: każdy członek jego załogi przeżył w trakcie swojego życia coś traumatycznego, każdy poza Luffym, bo raczej nic mnie nie przekona, że jego otarcie się o śmierć dorównuje miesięcznej głodówce i kanibalistycznych myślach Sanjiego, a fakt że Shanks stracił rękę śmierciom bliskich pozostałych załogantów. To byłby wreszcie jakiś cień na życiu Luffyego, nie mówię, że to sprawiedliwe, ale takie są fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow... wow
Panowei - po co spoilery, kazdy z odwiedzajacych ten temat jest na bierzaco z manga

strasznie podobaja mi sie pierwsze dwie strony, gdzie wykadrowane sa wszystkie najwazniejsze postacie
Jesli Ace teraz wstanie, bedzie to IMHO porazka Ody, zginal niech tak bedzie - abrdzo mi go szkoda, ale chce teraz zobaczyc outburst Luffy''ego - niech pokaze potege, niech Garp wkroczy do akcji i stanie do walki z Akainu czy Sengoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 21:59, Alamut napisał:

Spoiler


Senpai nie chcę Cię martwić, ale z pewnego punktu widzenia taki koniec miałby sens...
Gdyby Luffy stracił brata stałby się przez to prawdziwym Mugiwarsem, śpieszę z wyjaśnieniem:
każdy członek jego załogi przeżył w trakcie swojego życia coś traumatycznego, każdy poza
Luffym, bo raczej nic mnie nie przekona, że jego otarcie się o śmierć dorównuje miesięcznej
głodówce i kanibalistycznych myślach Sanjiego, a fakt że Shanks stracił rękę śmierciom
bliskich pozostałych załogantów. To byłby wreszcie jakiś cień na życiu Luffyego, nie
mówię, że to sprawiedliwe, ale takie są fakty.


Spoiler

Mhm... niby ma to sens, ale... to przeciwstawia się WSZELKIM zasadom jakimi do tej pory kierował się Oda... z drugiej strony gdyby Ace był Jedyną ważniejszą postacią która zginęła w One Piece. To by uczyniło jego śmierć Jeszcze ważniejszym wydarzeniem. Damn to co się w następnym chapterze wydarzy będzie Epickie, nie wróżę Akainu wielu kości w całości...kto wie może Luffy posunie się nawet do próby zabicia go. Heh komicznie by było gdyby się okazało że Luffy tak jak Superman ogranicza się i nie używa Śmiercionośnego poziomu mocy. Hmm jakby się tak zastanowić to faktycznie otarcie się o śmierć nie zalicza się do Super traumatycznych przeżyć... co ty na Training from Hell który urządzał mu Garp ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_O A ja myślałem że tego co się do tej pory zdarzyło przebić się nie da
Spoilery One Piece 575

Spoiler

Żeby to... Blackbeard przypłynął i sądząc po masie okrętów przywiózł ze sobą sojuszników... robi się Naprawdę nieprzyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 19:21, Hubi_Koshi napisał:

O_O A ja myślałem że tego co się do tej pory zdarzyło przebić się nie da
Spoilery One Piece 575

Spoiler

Żeby to... Blackbeard przypłynął i sądząc po masie okrętów przywiózł ze sobą sojuszników...
robi się Naprawdę nieprzyjemnie.


Spoiler


Oby przynajmniej Whitebeard wziął ze sobą do piekła tak wielu marines i czarnobrodych jak tylko się da, na nic więcej nie możemy liczyć... Btw. Czy tylko ja mam podejrzenia, że ten drań wykorzysta okazję i wyrżnie ze swoją bandą świrów z impel down także marinesów? -.-



P.S. Czyli przerwa do kiedy będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 14:53, Alamut napisał:

Spoiler


Oby przynajmniej Whitebeard wziął ze sobą do piekła tak wielu marines i czarnobrodych
jak tylko się da, na nic więcej nie możemy liczyć... Btw. Czy tylko ja mam podejrzenia,
że ten drań wykorzysta okazję i wyrżnie ze swoją bandą świrów z impel down także marinesów?
-.-


Spoiler

Ja tam bym raczej optował za czarnobrodymi, jakkolwiek wielu Marines nie należy do najprzyjemniejszych typków to jednak starają się pilnować porządku w tym stukniętym świecie, z Czarnobrodych niczego dobrego nie będzie.
Prawie na pewno, Blackbeard wręcz odruchowo wbija swoim sojusznikom wielki oburęczny topór łańcuchowy w plecy (ten facet jest zbyt badass by się nożykami bawić :-3) On stoi tylko i wyłącznie po swojej stronie, a sojusze zawiera tylko po to by coś osiągnąć, a potem je porzucić.

Dnia 18.02.2010 o 14:53, Alamut napisał:

P.S. Czyli przerwa do kiedy będzie?

No chyba po prostu za tydzień One Piece nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2010 o 15:02, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ja tam bym raczej optował za czarnobrodymi, jakkolwiek wielu Marines nie należy do
najprzyjemniejszych typków to jednak starają się pilnować porządku w tym stukniętym świecie,
z Czarnobrodych niczego dobrego nie będzie.


Spoiler

No to przynajmniej wszystkich skurczybyków od "bezwzględnej sprawiedliwości.:)


Spoiler


Dnia 18.02.2010 o 15:02, Hubi_Koshi napisał:

No chyba po prostu za tydzień One Piece nie będzie.

Gdyby było tak jak mówisz, to by było "next week", a tutaj podali konkretny numer jumpa, czyli będzie trochę dłużej. Tak jak teraz nad tym myślę... jump wychodzi co tydzień, a to jest 8 lub 9 tydzień roku... Nie będzie OP ponad miesiąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować