Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

One Piece - Temat ogólny

792 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2009 o 21:05, orzel286 napisał:

A ja jak zwykle siem wtroncem bes sęsu... Trudno :D

A czy ku temu właśnie nie służy forum? ^^

Dnia 22.09.2009 o 21:05, orzel286 napisał:

Btw - Crocodile to kawał gnoja - taką fajną laskę przebić :/ (tak wiem ona przeżyje i
wogle, co zdradza zresztą opening :P)

O kolejny fan Nico Robin widzę ^^ A Crocodile swoja drogą też jest całkiem cool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CHAPTER 558

Nie będę spojlerował, to trzeba przeczytać. Jednak jeśli Luffy nie dostanie 1,5 miliarda za swoją głowę, po tym co wyprawia w tej wojnie ( i za to, co na pewno jeszcze zrobi) to stracę szacunek dla World Gouverment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 22:49, Alamut napisał:

Nie będę spojlerował, to trzeba przeczytać. Jednak jeśli Luffy nie dostanie 1,5 miliarda
za swoją głowę, po tym co wyprawia w tej wojnie ( i za to, co na pewno jeszcze zrobi)
to stracę szacunek dla World Gouverment.

Nie no najprawdopodobniej tradycyjnie potroją mu nagrodę, czyli wskoczy na 1 Miliard, zresztą on sobie przed samą wojną nagrabił XD

Spoiler

Strasznie mi się spodobało jak Whitebeard powiedział Marco że nie wybaczu mu jeśli pozwoli Luffy''emu zginąć, staruszek naprawdę polubił Luffy''ego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 23:04, Hubi_Koshi napisał:

Nie no najprawdopodobniej tradycyjnie potroją mu nagrodę, czyli wskoczy na 1 Miliard,
zresztą on sobie przed samą wojną nagrabił XD

No niby tak, ale tamto plus to... co najmniej 5 razy ^^ Szkoda tylko że reszta załogi nie otrzyma aż tak dużo chyba. Ciekawe co tam Zoro wyprawia z Peroną...

>

Spoiler

Strasznie mi się spodobało jak Whitebeard powiedział Marco że nie wybaczu mu jeśli pozwoli Luffy''emu zginąć, >staruszek naprawdę polubił Luffy''ego ^^


Spoiler

Old Age i New Age idą ręka w rękę ^^ Swoją drogą trochę to też przegięte... Tylu piratów z nowego świata, a najbliżej szafotu jak na razie poza gigantem dotarł jakiś tam rookie... Z innej beczki: ogólnie rzecz biorąc, to jeśli ktoś z kapitanów dywizji Whitbearda nie walczy z Blackbeardem to ich devil fruity są chyba niezniszczalne, nie?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 12:47, Alamut napisał:

No niby tak, ale tamto plus to... co najmniej 5 razy ^^ Szkoda tylko że reszta załogi
nie otrzyma aż tak dużo chyba. Ciekawe co tam Zoro wyprawia z Peroną...

Się pewnie niedługo dowiemy XD Ale ciekawe rzeczy może robić, oj ciekawe, np. podnosić kolumny zamkowe jako ćwiczenie bicepsów.

Dnia 25.09.2009 o 12:47, Alamut napisał:

Spoiler

Old Age i New Age idą ręka w rękę ^^ Swoją drogą trochę to też przegięte... Tylu piratów
z nowego świata, a najbliżej szafotu jak na razie poza gigantem dotarł jakiś tam rookie...
Z innej beczki: ogólnie rzecz biorąc, to jeśli ktoś z kapitanów dywizji Whitbearda nie
walczy z Blackbeardem to ich devil fruity są chyba niezniszczalne, nie?


Spoiler

Cóż Luffy jest niezwykle szybki i sprawny więc jeśli nie będzie się wiązał za bardzo w żadną walkę to może się szybko do przodu posuwać. Poza tym to nie jest Jakimś Tam rookie, tylko Mugiwara no Luffy pirat który sławę zdobywa chyba szybciej niż je XD No i Luffy przyszedł "na gotowe" bitwa się już toczy na dobre, siły Marines i Piratów są związane walką więc mało kogo mogą na niego rzucić Zresztą ten chapter był pewnie zaledwie rozgrzewką, prawdziwa zabawa zacznie się w następnych chapterach. Swoją drogą naprawdę szkoda Oarsa Juniora, ale znając One Piece to pewnie przeżył... chociaż to co Moria powiedział że im więcej ciał tym on może więcej zdziałać... albo Oda powoli odpuszcza swoje "Nie zabijać" podejście, albo po prostu mówiąc że nie chce Śmierciowej Dramy miał na myśli jedynie głównie postacie, goonsi mogą ginąć w najlepsze XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 23:04, Hubi_Koshi napisał:

Nie no najprawdopodobniej tradycyjnie potroją mu nagrodę, czyli wskoczy na 1 Miliard,
zresztą on sobie przed samą wojną nagrabił XD

Spoiler

Strasznie mi się spodobało jak Whitebeard
powiedział Marco że nie wybaczu mu jeśli pozwoli Luffy''emu zginąć, staruszek naprawdę
polubił Luffy''ego ^^



Ja podejrzewam, że w ogóle zniknie nagroda za jego głowę (innymi słowy - nawet się nie zbliżać, jeśli nie jest się przynajmniej admirałem), bo jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby miał taką, co 3 Shichibukai naraz. No i taka nagroda była by wpadką dla World Government i oznaką, że zdecydowanie nie są tak potężni, jak się wydaje. Poza tym skoro Luffy miałby mieć 1 miliard, to wolę sobie nie wyobrażać Whitebearda, czy Gol D. Rogera w okresie świetności. 50 mld? :D

No i pozostaje jeszcze kwestia przeżycia Bounty hunterów - widząc nagrodę w rodzaju 1 mld, to naprawdę niektórzy by porzucili zdrowy rozsądek i próbowali zlikwidować takiego przeciwnika (z wiadomym efektem). To tylko "marnotrawienie" zasobów ludzkich na bezsensowną walkę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 14:36, ziptofaf napisał:

Ja podejrzewam, że w ogóle zniknie nagroda za jego głowę (innymi słowy - nawet się nie
zbliżać, jeśli nie jest się przynajmniej admirałem),

Cóż zacznijmy od tego że nagrody za Schchibukai nie są miarodajne, to są nagrody z Kiedyśtam, kiedy jeszcze byli zwykłymi piratami, teraz już sporo czasu minęło i całkiem możliwe że mięliby 3 czy 4 razy wyższe nagrody za swoje głowy.

Spoiler

Co do "wpadki" dla WG to nie sądzę, te nagrody pokazują jakim zagrożeniem dla WG jest dana osoba, pokazuje ludziom i Marinesom których ludzie trzeba koniecznie złapać, albo unikać (gdy cywile się z tymi piratami zetkną), to swego rodzaju znacznik potęgi, najwyższą nagrodę ma najprawdopodobniej Dragon no bo ostatecznie mówią o nim "The Most Wanted Criminal in the World". Whitebeard i Roger na pewno mięli astronomiczne nagrody, ale 50 mld to może jednak tycia przesada XD No i chcesz nam odebrać przyjemność szczerzenia się i cieszenia na widok nowych nagród Mugiwarsów :-3 Widzenia ich daje człowiekowi poczucie takiej... dumy, razem z nimi przeżywaliśmy przygody, walki, rozstania, niebezpieczeństwa i gdy widzimy taką nową Bounty to cieszymy się że nasi ulubieni bohaterowie stają się tacy "popularni". No i absolutnie PRICELESS jest gdy jakiś frajer nie doceni Luffy''ego i zacznie sobie z niego kpić, a wtedy spada na niego jak tona cegieł że Nagroda za Luffy''ego to Serious Business, to było rozkoszne jak Luffy pokazał Bellamyemu i jego załodze że zadarli z kimś o niebo potężniejszym od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 17:46, orzel286 napisał:

Doszedłem do G8 - jeeeej! Przy akcji uwalniania Zoro i Usoppa z więzienia popłakałem
się ze śmiechu XD I Robin w przebraniu... Te okulary... <3

I to jak przypuszczam jest wyższość fillerów One Piecowskich nad Narutowskimi czy Bleachowymi :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny nieziemski chapter, wojna na całego
Iva vs. Kuma, Croc & Doflamingo vs Whitebeard, Luffy vs. Mihawk, na pewno reezta tez sie jakos wkreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 12:22, Jimmi napisał:

Kolejny nieziemski chapter, wojna na całego
Iva vs. Kuma, Croc & Doflamingo vs Whitebeard, Luffy vs. Mihawk, na pewno reezta tez
sie jakos wkreci


Zapomniałeś o najważniejszym: Hancock vs Smoker ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny odcinek One Piece za mną ... i znów jestem pod wrażeniem ekipy od anime. Te momenty "Luffy-Hancock" są tak niesamowite i absurdalne zarazem, że aż dziw, że nie pojawiły się w mandze. Oto przykład dla innych, tak się wypełnia czas w odcinku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 13:00, Sand_Wraith napisał:

Kolejny odcinek One Piece za mną ... i znów jestem pod wrażeniem ekipy od anime. Te momenty
"Luffy-Hancock" są tak niesamowite i absurdalne zarazem, że aż dziw, że nie pojawiły
się w mandze. Oto przykład dla innych, tak się wypełnia czas w odcinku!

Ci goście tworzą to anime od lat więc było by z nimi coś nie tak gdyby jeszcze nie załapali zwariowanego klimatu One Piece XD No nic, ja biorę się za oglądanie, nie mogłem się doczekać odcinków z Crew''s Whereabouts.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuuuuuuuurdeeeee!!!! Znowu! [dla niektórych może to być spoiler, więc zaznaczam :P]

Spoiler

Najpierw normalnie się poryczałem przy tym, jak Robin wyznała, że chce żyć i znowu wypłynąć z Luffym i ską, dziś też prawie cały odcinek przy pożegnaniu Merry :(

Niby to anime takie głupkowate, ale jak już przywali to z tak grubej rury, że nawet ja wymiękłem :( Ale całe szczęście mam duży zapas chusteczek heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 22:11, orzel286 napisał:

Ale całe szczęście mam duży zapas chusteczek heheh :D

Właaaaaaśnie :-) Czyż One Piece nie jest piękny ?? W sumie scena z Robin była piękna z dwóch powodów, 1. Bo Robin odzyskała nadzieję i pragnienie życia 2. Bo było to praktycznie wyrok śmierci dla CP9, od momentu gdy Robin zapragnęła żyć, Mugiwarsi rozbili by w pył cokolwiek stanęło by na ich drodze... i rozbili XD Haha a ty teraz się ciesz, bo niedługo poznasz nowych okręt Mugiwarsów ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta scena z Robin powtarzała się kilka razy w kolejnych odcinkach i za każdym razem musiałem sięgać po chusteczkę no! :| Lyffyemu długo troszkę zajęło pokonanie kotka, ale wiem czemu! Bo nie miał afro! :3


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 22:24, orzel286 napisał:

Ta scena z Robin powtarzała się kilka razy w kolejnych odcinkach i za każdym razem musiałem
sięgać po chusteczkę no! :| Lyffyemu długo troszkę zajęło pokonanie kotka, ale wiem czemu!
Bo nie miał afro! :3

Taaa dwie rzeczy są Super-Potężne w One Piece, Afro i Okama, jak się podobało pożegnanie z Bon-Chanem w Arabaście ?? "One can stray from the path of man, but not from the path of human. By Bon Kurei"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować