Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

One Piece - Temat ogólny

792 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2010 o 14:42, Alamut napisał:

Tak to też plus ^^


Dla mnie do nie do końca jest plus. Co jak co ale ja lubie jak jest rozpieprz, wybuchy, głośno, a to wszystko wykorzystując Power of Rock :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 11:51, Sand_Wraith napisał:

Jak wam się podoba okładka 57 tomu? Wg. mnie wypas ;p


Ujdzie, wg mnie lepsza by była postać Whitebearda w pełnej krasie z Luffym stojącym u jego boku, takie nowe ujęcie tej sceny http://images1.wikia.nocookie.net/onepiece/images/b/bc/Luffy_and_whitebeard.jpg , ale taka jaka jest też ujdzie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoilery na temat nowego chaptera

Spoiler

nowy chapter, to chyba lekkie przegiecie - jak dla mnie biggest wtf of the year
jak? dlaczego? po co? czy blackbeard byl za slaby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 19:06, Jimmi napisał:

spoilery na temat nowego chaptera

Spoiler

nowy chapter, to chyba lekkie przegiecie - jak dla mnie biggest wtf of the year
jak? dlaczego? po co? czy blackbeard byl za slaby?


Hm... z jednej strony to co napisałeś jest bardziej interesujące niż to co generalnie pisuje Hubi, ale spojlerem bym tego definitywnie nie nazwał^^ Ciekawe czy Ultimate Pervert daje korki w tej materii ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 19:26, Alamut napisał:

Hm... z jednej strony to co napisałeś jest bardziej interesujące niż to co generalnie
pisuje Hubi, ale spojlerem bym tego definitywnie nie nazwał^^ Ciekawe czy Ultimate Pervert
daje korki w tej materii ;]


to wyjasnienie spoilera, bo napisalem tak zeby nie zaspoilowac, to teraz po prostej

Spoiler

Blackbeard zyskuje moc drugiego owocu - owocu Whitebearda! WTF jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 21:07, Jimmi napisał:

to wyjasnienie spoilera, bo napisalem tak zeby nie zaspoilowac, to teraz po prostej

Spoiler

Blackbeard zyskuje moc drugiego owocu - owocu Whitebearda! WTF jak dla mnie


Spoiler

WTF IST THIS FUCKING NONSENSE!? -.-


Wiem przecież wiem, że to był tak specjalnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 19:26, Alamut napisał:

^^ Ciekawe czy Ultimate Pervert
daje korki w tej materii ;]

Powiedzmy, ja mu dałem Negiego, a on swoim doświadczeniem odwdzięcz mi się do dziś xD żartuję ;) Hubi zna dużo więcej ciekawych serii, o których mogło się już zapomnieć hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OP 567
Mam nadzieję, że nasz ekipa osiągnie kolejny level in Badass, dzięki czemu nowa moc Blackbearda nie będzie już taka straszna.
Nie należy też zapominać o młodych, których spotkaliśmy w archipelagu. Nię zdążyli się tak do końca wykazać i nie wiemy do czego są tak na prawde zdolni. Znając Odę to jestem pewien, że nie będziemy się przy One Piecu nudzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_o

Spoiler

. One piece znowu zaskakuje.Co do BB. Nie podoba mi się to.W ten sposób bb może zdobyć moce tysięcy owoców. Wchłaniać dziwaczne parmecie. Daje mu to nieograniczone możliwości. Zbyt dużego baddasa robi z niego Oda. Przynajmniej w zasadzie ostatecznie potwierdziło się kto będzie ostatnim złym na drodze Luffiego do One Piece. Nie wiem tylko czy Oda szykuje jakiegoś power upa dla niego bo nawet z haki BB wydaje się być nieosiągalnym dla naszego gumiaka

.Po ostatnich zdarzeniach nie mam pewności że będzie dobrze. Luffy pewnie zdobędzie One Piece ale jakim kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Wygląda na to że jednak nie jest tak źle jak podejrzewaliśmy, Blackbeard mógł zdobyć moc Whitebeard''a tylko dlatego że jest... Inny więc praktycznie zerowe są szanse że zacznie Megamanować, w sensie zbierać moce pokonanych przeciwników. Nie ma co nadciąga Mroczny Wiek w świecie One Piece, Wiek Blackbearda. Cały czas było wiadomo że ta wojna między WG a Whitebeardem całkowicie przetasuje układ sił na świecie, ale takiego rozwoju sytuacji się nie spodziewałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 11:49, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Wygląda na to że jednak nie jest tak źle jak podejrzewaliśmy, Blackbeard mógł zdobyć
moc Whitebeard''a tylko dlatego że jest... Inny więc praktycznie zerowe są szanse że
zacznie Megamanować, w sensie zbierać moce pokonanych przeciwników. Nie ma co nadciąga
Mroczny Wiek w świecie One Piece, Wiek Blackbearda. Cały czas było wiadomo że ta wojna
między WG a Whitebeardem całkowicie przetasuje układ sił na świecie, ale takiego rozwoju
sytuacji się nie spodziewałem...



Spoiler

Moce dwóch owoców u jednej osoby to mimo wszystko złamanie niepisanej odowskiej zasady. Jeśli razowiec zdobył moc WB dzięki swojemu owocowi to jest to do wybaczenia. Jeśli z kolei jest tak jak mówisz to... BB po prostu wchłonął moc z ciała. Innymi słowy może to zrobić każdy tylko nie wiadomo czy przeżyje. Jest to opcja gorsza bo świadczy o kompletnym załamaniu zasady jeden owoc jedna moc. Na pewno nie jest to kierunek w którym powinno zmierzać On Piece(czyli zmienianie reguł) Tylko czekać na Sanjiego bijącego kobietę rękami.(albo totalny hardcor. Nagą Nami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 16:50, qrex napisał:

Spoiler

Moce dwóch owoców u jednej osoby to mimo wszystko złamanie niepisanej odowskiej zasady.
Jeśli razowiec zdobył moc WB dzięki swojemu owocowi to jest to do wybaczenia. Jeśli z
kolei jest tak jak mówisz to... BB po prostu wchłonął moc z ciała. Innymi słowy może
to zrobić każdy tylko nie wiadomo czy przeżyje. Jest to opcja gorsza bo świadczy o kompletnym
załamaniu zasady jeden owoc jedna moc. Na pewno nie jest to kierunek w którym powinno
zmierzać On Piece(czyli zmienianie reguł) Tylko czekać na Sanjiego bijącego kobietę rękami.(albo
totalny hardcor. Nagą Nami).


Spoiler

A ty aby nie miałeś sobie przerwy od One Piece robić :-> ?? A tak szczerze to sądzę że to po prostu Jednorazowe złamanie zasady, żeby podwyższyć poziom dramatyzmu. Tak samo jak z śmiercią Whitebeard''a i Ace''a, dając Blackbeardowi moc dwóch owoców, przy czym może je mieć bo jest BADASS to uczynienia z postaci/momentów czegoś naprawdę wyjątkowego. Jako jedyna osoba na świecie mająca dwa owoce Blackbeard od razu wskoczy na sam szczyt listy Badassów, będzie kimś diabelnie wyjątkowym i istotnym. Zresztą jego załoga też miała wątpliwości czy uda mu się to przeżyć. Co do Zasady to tak na dobrą sprawę znamy tylko Hipotezę i Teorię jaką przedstawił Vegapunk, to nie musi być Absolutna Zasada, ktoś o odpowiednio silnej woli może być w stanie ujarzmić dwa owoce. Poza tym nie wiadomo czy Blackbeard nie dostał przez to jakiejś słabości jeszcze silniejszej od niemożności pływania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 17:07, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

A ty aby nie miałeś sobie przerwy od One Piece robić :-> ?? A tak szczerze to sądzę
że to po prostu Jednorazowe złamanie zasady, żeby podwyższyć poziom dramatyzmu. Tak samo
jak z śmiercią Whitebeard''a i Ace''a, dając Blackbeardowi moc dwóch owoców, przy czym
może je mieć bo jest BADASS to uczynienia z postaci/momentów czegoś naprawdę wyjątkowego.
Jako jedyna osoba na świecie mająca dwa owoce Blackbeard od razu wskoczy na sam szczyt
listy Badassów, będzie kimś diabelnie wyjątkowym i istotnym. Zresztą jego załoga też
miała wątpliwości czy uda mu się to przeżyć. Co do Zasady to tak na dobrą sprawę znamy
tylko Hipotezę i Teorię jaką przedstawił Vegapunk, to nie musi być Absolutna Zasada,
ktoś o odpowiednio silnej woli może być w stanie ujarzmić dwa owoce. Poza tym nie wiadomo
czy Blackbeard nie dostał przez to jakiejś słabości jeszcze silniejszej od niemożności
pływania.



Spoiler

Idąc po kolei. Miałem ale postanowiłem kontynuować do zakończenia sagi. Po drugie skoro BB może zjeść dwa owoce to czemu nie Luffy czy inni kolesie. Skoro można zabierać owoce z ciał martwych to najprawdopodobniej owoc Ace''A pochłonie Coby. Co do zasady absolutnej. Ta saga udowodniła że tego nie ma. Jagby ktoś powiedział mi rok temu że zginie Ace i WB to bym nie uwierzył ale akurat nie podobają mi się się taki zagrania. Łamanie reguł misternie przestrzeganych przez 12 lat żeby zwiększyć dramatyzm to droga po najmniejszej linii oporu(co byś powiedział na mój przykład z Sanjim albo z wodną logią hmm?) . Słaby punkt razowca? to nie ważne bo pochłonął drugą moc. Ciekawe jak Od wyjaśni że BB może mieć dwa owoce a inni nie.Siła woli? phew takie to... shoenowe XD.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 17:24, qrex napisał:

Spoiler

Idąc po kolei. Miałem ale postanowiłem kontynuować do zakończenia sagi. Po drugie
skoro BB może zjeść dwa owoce to czemu nie Luffy czy inni kolesie. Skoro można zabierać
owoce z ciał martwych to najprawdopodobniej owoc Ace''A pochłonie Coby. Co do zasady
absolutnej. Ta saga udowodniła że tego nie ma. Jagby ktoś powiedział mi rok temu że zginie
Ace i WB to bym nie uwierzył ale akurat nie podobają mi się się taki zagrania. Łamanie
reguł misternie przestrzeganych przez 12 lat żeby zwiększyć dramatyzm to droga po najmniejszej
linii oporu(co byś powiedział na mój przykład z Sanjim albo z wodną logią hmm?) . Słaby
punkt razowca? to nie ważne bo pochłonął drugą moc. Ciekawe jak Od wyjaśni że BB może
mieć dwa owoce a inni nie.Siła woli? phew takie to... shoenowe XD.



Spoiler

No na miłość pana przecież One Piece to shonen XD Poza tym nie zapominaj że Blacbeard to D. nie wiemy o nich za wiele, ale wiemy jedno, to niesamowici twardziele i ludzie o sile woli niczym stalowe lodowce wielkości kontynentu. Luffy raczej nie zje, on jest już mocno usadowiony jako Gumo-Man, poza tym on teraz rozwija sobie nową moc, Haki. Co do zabierania owoców z ciał poległych... to dobry pomysł, całkiem możliwe że po śmierci Fruit Usera owoc wyrasta na jego ciele, lub z Ziemi w której został pochowany tym samym pozwalając na kontynuację mocy. Niebezpiecznie zbliżasz się do
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/TheyChangedItNowItSucks
Ja te zmiany odbieram na dwa sposoby, zależnie od tego jaki będzie ich efekt
1. Jednorazowe zawieszenie zasady by nadać jej Tym większego dramatyzmu
2. Punkt zwrotny w historii One Piece gdzie świat i zasady się zmieniły.
I obie zasady mi się podobają :-) Poza tym zapominasz że były już postacie które zginęły w One Piece, po prostu do tej pory nie były to osoby kalibru Whitebeard''a i Ace''a. A sama wojna między WG i Whitebeardem była by zwyczajnie Głupia gdyby nikt nie zginął bo to już by było przegięcie totalne.
Dla mnie One Piece zrobił się Jeszcze ciekawszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2010 o 17:42, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

No na miłość pana przecież One Piece to shonen XD Poza tym nie zapominaj że Blacbeard
to D. nie wiemy o nich za wiele, ale wiemy jedno, to niesamowici twardziele i ludzie
o sile woli niczym stalowe lodowce wielkości kontynentu. Luffy raczej nie zje, on jest
już mocno usadowiony jako Gumo-Man, poza tym on teraz rozwija sobie nową moc, Haki. Co
do zabierania owoców z ciał poległych... to dobry pomysł, całkiem możliwe że po śmierci
Fruit Usera owoc wyrasta na jego ciele, lub z Ziemi w której został pochowany tym samym
pozwalając na kontynuację mocy. Niebezpiecznie zbliżasz się do
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/TheyChangedItNowItSucks
Ja te zmiany odbieram na dwa sposoby, zależnie od tego jaki będzie ich efekt
1. Jednorazowe zawieszenie zasady by nadać jej Tym większego dramatyzmu
2. Punkt zwrotny w historii One Piece gdzie świat i zasady się zmieniły.
I obie zasady mi się podobają :-) Poza tym zapominasz że były już postacie które zginęły
w One Piece, po prostu do tej pory nie były to osoby kalibru Whitebeard''a i Ace''a.
A sama wojna między WG i Whitebeardem była by zwyczajnie Głupia gdyby nikt nie zginął
bo to już by było przegięcie totalne.
Dla mnie One Piece zrobił się Jeszcze ciekawszy



Spoiler

One piece to shoen?Na demony. Tak mnie zaskoczyłeś że prawie z krzesła spadłem:P.Co do D. Dobre wyjaśnienie co i tak oznacza zmianę albo chwilowe zawieszenie obecnych zasada. Pozostaje mi wierzyć że Oda nie zatraci nas łamiąc raz po raz kolejne reguły. Co do drugiego owocu Luffiego. Na pewno nie zje logii ,zoana ani zmyślnej parmeci. Nie może to być owoc zbyt charakterystyczny bo Luffy jest zby związany gomu gomu. Ale np. owoc 5x do siły - 100 do inteligencji pasował by bardzo dobrze. Jednak jeśli w ogóle to nastąpi to po opanowaniu Haki. Ciekawi mnie co się naprawdę dzieje z owocami po śmierci danego użytkownika.Co chwilowego zawieszenia zasad albo zmienienia całokształtu serii. Jestem bardzo przeciw pierwszemu bo jak już pisałem jest to dla mnie najprostsze na świecie iście na łatwiznę. Natomiast druga opcja bardzo dobra moim zdaniem. Ratuje obecną sytuację i wyraźnie dzieli One Piece na część ciemną i jasną. Postacie ginęły ale:
A)W przeszłości
B)Jeśli w teraźniejszości to randomki
C)I mimo to nie jesteśmy absolutnie pewni że zginęli tylko gdybamy
Czy One piece jest ciekawsze? Tak ale jak dla mnie zbyt wysokim kosztem.
BTW
Doszedłem do wniosku że BB rozwali/zabije Shanksa i wtedy Luffy przed ostatnim pojedynkiem odda mu strawhat. Dostałby Agry up''a przed ostatnią walką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować