Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

One Piece - Temat ogólny

792 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2010 o 21:09, Hubi_Koshi napisał:

Ach Racja i kiedy Marines i WG dojdą do siebie po Wojnie to Luffy i Mugiwarsi na pewno
nowe Nagrody dostaną :-3 Oj Luffy ostrego bonusa zbierze, Tenryuubito, największy bunt
w Impel Down w Historii (chociaż to WG raczej ukryje i to porządnie) i całkiem spory
udział w Wojnie.


Mugiwarasi raczej nie, ale Luffy stanie sie pewnie jednym z najbardziej poszukiwanych piratow na swiecie
nie zdziwilbym sie gdyby jego nagroda pobila wszytskich 11 Supernovas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 21:54, Jimmi napisał:

Mugiwarasi raczej nie, ale Luffy stanie sie pewnie jednym z najbardziej poszukiwanych
piratow na swiecie
nie zdziwilbym sie gdyby jego nagroda pobila wszytskich 11 Supernovas

Luffy Na Pewno dostanie gigantyczny bonus, ale pozostali Mugiwarsi też pewnie zostaną docenieni, już nawet tylko za to że aktywnie prali Tenryuubito, a i za samo Bycie Mugiwarsem też pewnie dostaną spory bonus. Nom z tym Jednym z Najbardziej byłbym ostrożny, Luffy na pewno będzie nie do pobicia w Pierwszej Połówce Grand Line, ale w New World na pewno będzie masa wybitniejszych od niego, ale spośród Supernovas to fakt, przebije ich wszystkich razem wziętych... chociaż Kidd i Law też na pewno zostaną docenieni, Szczególnie Law.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 22:48, hammerfall87 napisał:

wiadomo kiedy wypuszczac beda nastepne odcinki anime ? bo tak czekam i czekam :)

A który oglądałeś jako ostatni ? One Piece wychodzi regularnie w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 23:06, Hubi_Koshi napisał:

> wiadomo kiedy wypuszczac beda nastepne odcinki anime ? bo tak czekam i czekam :)

A który oglądałeś jako ostatni ? One Piece wychodzi regularnie w niedziele.


jak zebrali druzyne w impel down

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 23:11, hammerfall87 napisał:

jak zebrali druzyne w impel down

Rozpoczęli już bunt i przybył Blackbeard czy jeszcze nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 23:36, Hubi_Koshi napisał:

> jak zebrali druzyne w impel down
Rozpoczęli już bunt i przybył Blackbeard czy jeszcze nie ?


nie, sa jeszcze w wiezieniu i biegna do wyjscia odc sie zwal chyba najsilniejsza druzyna czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 23:36, Hubi_Koshi napisał:

> jak zebrali druzyne w impel down
Rozpoczęli już bunt i przybył Blackbeard czy jeszcze nie ?


Z tego co wiem przybył/przybędzie w przyszłym epie.
(zabrali Ace''a. Luffy połączył się z Crokiem)

A sam chapter (znowu) lekko zaskakujący. Nie spodziewałem się tak gwałtownego końca. Ale to dobrze. Teraz tylko zastanawiam się czy One Piece będzie bardziej mroczne czy to był zabieg jedno sagowy.Cóż nadszedł czas na przerwę od One Piece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 23:50, hammerfall87 napisał:

nie, sa jeszcze w wiezieniu i biegna do wyjscia odc sie zwal chyba najsilniejsza druzyna
czy jakos tak

Wrzuć do google Watch One Piece online i powinieneś gdzieś znaleźć najnowsze odcinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 23:51, qrex napisał:

A sam chapter (znowu) lekko zaskakujący. Nie spodziewałem się tak gwałtownego końca.
Ale to dobrze. Teraz tylko zastanawiam się czy One Piece będzie bardziej mroczne czy
to był zabieg jedno sagowy.Cóż nadszedł czas na przerwę od One Piece.

Do zobaczenia za dwa tygodnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy chapter

Spoiler


Wojna co dopiero dobiegła końca, ale pośród wiwatów i radości już szykują się kolejne tragedie: protektorat Whitebearda zostawiony na pastwę losu i innych drapieżników, Luffy w stanie katatonii po utracie brata, najgroźniejsi kryminaliści na wolności i niekoniecznie pod sztandarem Blackbearda i na koniec czystka WG... Nadchodzą mroczne czasy dla świata One Piece.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 21:53, Alamut napisał:

Nowy chapter

Spoiler


Wojna co dopiero dobiegła końca, ale pośród wiwatów i radości już szykują się kolejne
tragedie: protektorat Whitebearda zostawiony na pastwę losu i innych drapieżników, Luffy
w stanie katatonii po utracie brata, najgroźniejsi kryminaliści na wolności i niekoniecznie
pod sztandarem Blackbearda i na koniec czystka WG... Nadchodzą mroczne czasy dla świata
One Piece.



Spoiler

Mnie natomiast zastanawia to co powiedział Don Flamingo. There is someone higher than World Government. Kogo miał na myśli. O co tutaj tak na prawdę chodzi. Mamy przecież rewolucjonistów, Dragona, ale nie wiemy z kim tak na prawdę on walczy. Marines się go boją, nawet o nim nie wspominają, znaczy, jest jakaś potężniejsza organizacja która się tą sprawą zajmuje.
Tak... Oda to wspaniały Mangaka... tyle się już wydarzyło, a tak naprawdę to my nic nie wiemy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 21:53, Alamut napisał:

Nowy chapter

Spoiler


Wojna co dopiero dobiegła końca, ale pośród wiwatów i radości już szykują się kolejne
tragedie: protektorat Whitebearda zostawiony na pastwę losu i innych drapieżników, Luffy
w stanie katatonii po utracie brata, najgroźniejsi kryminaliści na wolności i niekoniecznie
pod sztandarem Blackbearda i na koniec czystka WG... Nadchodzą mroczne czasy dla świata
One Piece.


Spoiler

Chyba już o tym wspominałem że to co Marinesi uznali za zwycięstwo jest naprawdę gigantyczną przegraną... Chaos opanuje świat, a moc Whitebearda trzyma maniak pokroju Blackbearda. This is NOT GOOD. Więc jednak Eiichiro Oda zrobił zwrot i One Piece chyba wkracza w Darker and Edgier territory... no ale jest parę ciekawostek. Wiemy już że jedna z Yonkou jest kobietą (Big Mum) Całkiem możliwe że Iva-chan spotka Sanjiego (w końcu chcą się do Kamabakki wybrać XD) Sengoku jest mocno niepocieszony zachowaniem Gorosei które z kolei zaufało (o ile można to tak nazwać) takiemu psychopacie jak Doflamingo... Nie ma co ciekawie sie robi w świecie One Piece, jak to Chińczycy przeklinali "Obyś żył w ciekawych czasach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 22:27, Latniak napisał:

Spoiler

Mnie natomiast zastanawia to co powiedział Don Flamingo. There is someone higher than
World Government. Kogo miał na myśli. O co tutaj tak na prawdę chodzi. Mamy przecież
rewolucjonistów, Dragona, ale nie wiemy z kim tak na prawdę on walczy. Marines się go
boją, nawet o nim nie wspominają, znaczy, jest jakaś potężniejsza organizacja która się
tą sprawą zajmuje.
Tak... Oda to wspaniały Mangaka... tyle się już wydarzyło, a tak naprawdę to my nic nie
wiemy ^^


Spoiler

Nie nie ja to inaczej zrozumiałem. Moria spytał czy to sprawka Sengoku, a odpowiedź Doflamingo "Try Highter" wyraźnie wskazuje na Gorosei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 22:31, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Nie nie ja to inaczej zrozumiałem. Moria spytał czy to sprawka Sengoku, a odpowiedź
Doflamingo "Try Highter" wyraźnie wskazuje na Gorosei.


Spoiler

No tak, całkowicie o nich zapomniałem. Być może w końcu trochę więcej się o nich dowiemy. Tacy Badass Granda, i to całkowicie stereotypowi. Z pewnością mają jakieś ciekawe historie ktrymi mogą się z nami podzielić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 23:13, Latniak napisał:

Spoiler

No tak, całkowicie o nich zapomniałem. Być może w końcu trochę więcej się o nich dowiemy.
Tacy Badass Granda, i to całkowicie stereotypowi. Z pewnością mają jakieś ciekawe historie
ktrymi mogą się z nami podzielić ;)


Spoiler

Cóż ja osobiście podejrzewam że to byli Fleet Admirals, a przynajmniej część z nich, Gorosei wyglądają na jak powiedziałeś Badass Grandpa więc na pewno są dość potężni, co wyklucza Tenryuubito jako potencjalnych kandydatów. Mhm oprócz Marines są jeszcze wydziału Cipher Pol, może spośród szefów całego Cipher Pol też dobierani są członkowie Gorosei. Ja osobiście zaczynam coraz bardziej lubić Sengoku. O ile Gorosei to piękny przykład Lawful Evil o tyle Sengoku lawiruje gdzieś w okolicach Lawful Neutral czasem trochę w Evil czasem trochę w Good, ale tak ogólnie to dba o ludzi i jest doskonałym przykładem tego czym są Marines, niekiedy ostrzy i brutalni, ale jednak dbający przede wszystkim o pokój świata i spokój normalnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 23:33, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

O ile Gorosei to piękny przykład
Lawful Evil o tyle Sengoku lawiruje gdzieś w okolicach Lawful Neutral czasem trochę w
Evil czasem trochę w Good, ale tak ogólnie to dba o ludzi i jest doskonałym przykładem
tego czym są Marines, niekiedy ostrzy i brutalni, ale jednak dbający przede wszystkim
o pokój świata i spokój normalnych ludzi.



Spoiler

Czy ja wiem. Dla mnie jest doskonałym przykładem makiawelizmu. Widać to dobrze na przykładzie Ohary. Zniszczyli całą wyspę.Zginęli nie tylko ''''winni'''' naukowcy ale i niewinni cywile. Najprawdopodobniej dział się to z woli Gorosei ale mimo wszystko. Dziwne jest tylko to że nie chcą dopuścić to poznania prawdziwej historii a osoby które dalej stanowią potencjalne zagrożenie żyją czyli Robin(ją swojego czasu łatwo by zabić),Rayleigiah(i prawdopodobnie inni członkowie załogi Rogera) jest to pewnego rodzaju niekonsekwencja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 15:47, qrex napisał:

Spoiler

Czy ja wiem. Dla mnie jest doskonałym przykładem makiawelizmu. Widać to dobrze na
przykładzie Ohary. Zniszczyli całą wyspę.Zginęli nie tylko ''''winni'''' naukowcy ale
i niewinni cywile. Najprawdopodobniej dział się to z woli Gorosei ale mimo wszystko.
Dziwne jest tylko to że nie chcą dopuścić to poznania prawdziwej historii a osoby które
dalej stanowią potencjalne zagrożenie żyją czyli Robin(ją swojego czasu łatwo by zabić),Rayleigiah(i
prawdopodobnie inni członkowie załogi Rogera) jest to pewnego rodzaju niekonsekwencja
.


Spoiler

Witaj po dwutygodniowej nieobecności :-3 Cóż ja mówię o Sengoku, nie Gorosei, Sengoku w tamtych czasach był chyba "tylko" admirałem czy vice-admirałem więc Sengoku w wydaniu rozkazów palców nie maczał, on je jedynie wykonywał. Zresztą sam już mówiłem Sengoku lawiruje po całym spektrum bycia Lawful, od Lawful Evil (zniszczenie Ohary) po Lawful Good (chęć ostrzeżenia i chronienia ludzi przed przed Sixerowcami.) Cóż co do wybicia tych którzy Mogli by zagrozić to nie wiedzieli gdzie jest Rayleigh, a Robin i tak próbowali wykończyć. Chociaż osobiście sądzę że Gorosei i Marines HQ mieli po prostu ręce pełne tym co się wyrabiało w Grand Line, Yonkou itd. No i Robin po tylu latach uciekania nauczyła się jak przeżyć więc... Ogólnie ich strach bierze się chyba z tego że ktoś mógłby zdobyć i użyć tych Starożytnych Broni jak Pluton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Spoiler

Witaj po dwutygodniowej nieobecności :-3 Cóż ja mówię o Sengoku, nie Gorosei, Sengoku


Najnowszego chapa One Piece nie czytałem :P. Ale wasze komentarze i owszem.

Dnia 15.04.2010 o 16:04, Hubi_Koshi napisał:

w tamtych czasach był chyba "tylko" admirałem czy vice-admirałem więc Sengoku w wydaniu
rozkazów palców nie maczał, on je jedynie wykonywał.

Czy jak ktoś każę ci kogoś zabić a ty to zrobisz to można cię uznać za niewinnego?

Dnia 15.04.2010 o 16:04, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Zresztą sam już mówiłem Sengoku
Lawiruje po całym spektrum bycia Lawful, od Lawful Evil (zniszczenie Ohary) po Lawful
Good (chęć ostrzeżenia i chronienia ludzi przed przed Sixerowcami.) Cóż co do wybicia
tych którzy Mogli by zagrozić to nie wiedzieli gdzie jest Rayleigh, a Robin i tak próbowali
wykończyć.


Powiem tyle. Żenada.7 lat Robin miała i jej nie dopadli. Lekki bezsens ze strony Ody.

Dnia 15.04.2010 o 16:04, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Chociaż osobiście sądzę że Gorosei i Marines HQ mieli po prostu ręce pełne
tym co się wyrabiało w Grand Line, Yonkou itd. No i Robin po tylu latach uciekania nauczyła
się jak przeżyć więc... Ogólnie ich strach bierze się chyba z tego że ktoś mógłby zdobyć
i użyć tych Starożytnych Broni jak Pluton.


Kilka osób było bardzo blisko zdobycia. Moim zdaniem idzie o coś innego bo zbyt nieostrożni są w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować