Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

One Piece - Temat ogólny

792 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2007 o 09:58, Alamut napisał:

Wow Einsteinie, nigdy bym na to nie wpadł XD Chodzi mi jednak, ze jeśli popatrzysz na początek
tego arcu (mianowicie kiedy Nami kąpię sie w łazience i jest napastowana przez Absalona) to
ma włosy krótkie, a jeśli przyjmiemy, że od tego momentu minęły góra dwa dni to kwestia długości
włosów jest nadal lekko dziwna... Rozumiesz o co mi chodzi JaMES?

wiem o co ci chodziło ;P ale jakos w mangach do takich rzeczy uwagi nie przykładam ;)
nawet styl rysowania postaci w OP sie zminil od poczatku wychodzenia mangi - to samo tyczy sie chociazby Bleach czy Naruto - nowy image Nami mi sie bardziej podoba niz stary ;)

jakos wielkiego sensu chyba nie ma roztrząsanie sprawy włosów Nami czy i dlaczego sa w jednym kadrze dluzsze a w drugim krotsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 13:42, JaMES` napisał:

wiem o co ci chodziło ;P ale jakos w mangach do takich rzeczy uwagi nie przykładam ;)

Ja jestem chwilami upierdliwy ^^

Dnia 10.07.2007 o 13:42, JaMES` napisał:

nawet styl rysowania postaci w OP sie zminil od poczatku wychodzenia mangi - to samo tyczy
sie chociazby Bleach czy Naruto - nowy image Nami mi sie bardziej podoba niz stary ;)

Z tym sie zgodzę - szczególnie list gończy robi wrażenie XD. Co do Bleacha - czy tylko mi sie wydaje czy w początkowych odsłonach mangi Ichigo nie był lekkawo podobny do Zora?

Dnia 10.07.2007 o 13:42, JaMES` napisał:

jakos wielkiego sensu chyba nie ma roztrząsanie sprawy włosów Nami czy i dlaczego sa w jednym
kadrze dluzsze a w drugim krotsze :D

No, takie sprawy zostawmy Otaku z prawdziwego zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się podoba Sanji z ogniem w oku ?? - taki trochę Ghost Rider się z niego robi ;p

Tymczasem Nami dalej śpi... co to ma być ? Ani trpchę mi się to nie podoba... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 11:34, Latniak napisał:

Jak wam się podoba Sanji z ogniem w oku ?? - taki trochę Ghost Rider się z niego robi ;p

Tymczasem Nami dalej śpi... co to ma być ? Ani trpchę mi się to nie podoba... :/

Ja się dopiero obudziłem więc daj mi chwilę na zapoznanie się z nowym chapterem. Swoją drogą jedna dziewczyna na deviancie miała ciekawy pomysł w jaki sposób Nami mogła by uniknąć ślubu z Absalomem.
http://www.deviantart.com/deviation/58946567/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Enigma Absalon, jeden z trzech oficerów Gecko Morii, członka Shichibukai wydawałby sie niebezpiecznym przeciwnikiem, jednak przy Scutie Mugiwarsów, "Black Leg" Sanjim jest nikim. Walka genialna, ciekawy jaki będzie finał? Poza tym doszedłem do wniosku, że nawet cień Morii wygląda lepiej niż on...

Trochę inny temat:
Tak sie zastanawiałem nad wyglądem Absalona... Gość ma przecież środek twarzy prawdopodobnie od lwa...No więc tak sie zastanawiam, że w początkowych chapterach obecnego arcu Nami widziała w lesie Thriller Parku dziwnego animal zombie o ciele lwa z fragmentem ludzkiej twarzy... tutaj podaję link:
http://groups.msn.com/onepiecemangav-2/onepiecech445.msnw?action=ShowPhoto&PhotoID=10839

Więc sie zastanwiam, czy nie istnieje szansa, że ten fragment ludzkiej twarzy na ciele lwa nie jest brakującym fragmentem ciała Absalona? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 13:47, Alamut napisał:

Enigma Absalon, jeden z trzech oficerów Gecko Morii, członka Shichibukai wydawałby sie niebezpiecznym
przeciwnikiem, jednak przy Scutie Mugiwarsów, "Black Leg" Sanjim jest nikim. Walka genialna,
ciekawy jaki będzie finał? Poza tym doszedłem do wniosku, że nawet cień Morii wygląda lepiej
niż on...

Co się dziwisz. Porwano Nami-swan. CO TAM. Absalom próbował ją poślubić XD Myślisz że Sanji puściłby taką zniewagę płazem ??On jest teraz napędzany mieszanką Miłościo/Nienawiściową to coś daje więcej energii niż trzy reaktory nuklearne połączone w jeden Wielki. Nie ma sposobu by zatrzymać teraz Sanjiego. Fakt, cień wygląda odlotowo, a co do Mocy samego Morii to chyba będę musiał odszczekać to co niedawno powiedziałem. Jeśli sam jego cień dysponuje niczego sobie mocą to on sam też musi być całkiem napakowany.

Dnia 16.07.2007 o 13:47, Alamut napisał:

Więc sie zastanwiam, czy nie istnieje szansa, że ten fragment ludzkiej twarzy na ciele lwa
nie jest brakującym fragmentem ciała Absalona? Jak myślicie?

Szczerze ?? Brałbym to za pewnik. Eichiro Oda z tego co wiem lubuję się w takich "ukrytych bonusach" i idę o zakład że miał to wszystko ślicznie zaplanowane :-] Swoją drogą... Paaasskuuuudną miał ten Absalom gębę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 14:03, Hubi Koshi napisał:

Co się dziwisz. Porwano Nami-swan. CO TAM. Absalom próbował ją poślubić XD Myślisz że Sanji
puściłby taką zniewagę płazem ??On jest teraz napędzany mieszanką Miłościo/Nienawiściową to
coś daje więcej energii niż trzy reaktory nuklearne połączone w jeden Wielki. Nie ma sposobu
by zatrzymać teraz Sanjiego.

Jeśli przyjrzeć sie wszystkim arcom do tej pory to to chyba pierwszy raz, kiedy Sanji tak NAPRAWDĘ sie wpienił, dotychczas tylko podczas walk na Enies Lobby jako tako rozgrzał nogi. Zastanawiające co bardziej parzy - tlący sie papieros czy też jego oko XD Jednak co do jego i Absalona reakcji na temat nami - obydwaj są do siebie lekko podobni jeśli idzie o kobiety.
>Fakt, cień wygląda odlotowo, a co do Mocy samego Morii to chyba

Dnia 16.07.2007 o 14:03, Hubi Koshi napisał:

będę musiał odszczekać to co niedawno powiedziałem. Jeśli sam jego cień dysponuje niczego sobie
mocą to on sam też musi być całkiem napakowany.

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Znając życie skończy sie na tym, że największym zagrożeniem będzie Luffy w wersji OZa.

Dnia 16.07.2007 o 14:03, Hubi Koshi napisał:

Szczerze ?? Brałbym to za pewnik. Eichiro Oda z tego co wiem lubuję się w takich "ukrytych
bonusach" i idę o zakład że miał to wszystko ślicznie zaplanowane :-] Swoją drogą... Paaasskuuuudną
miał ten Absalom gębę.

Nie wiadomo co gorsze - ten lwi pysk, czy ta ludzka morda? Nic tylko współczuć temu zombiakowi, który nosi ten wycinek. Bueh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 14:15, Alamut napisał:

Jednak co do jego i Absalona reakcji
na temat nami - obydwaj są do siebie lekko podobni jeśli idzie o kobiety.

Taaa To było świetne XD, ale musisz przyznać że Nami w takim stanie uśpienia wyglądała jak prawdziwy słodki anioł... strach się bać co będzie jak się obudzi. Co do wkurzenia Sanjiego... Owszem do tej pory ani razu się tak nie wkurzył. A swoją drogą to mnie osobiście rozwalił Usopp i jego Totalna Negatywność XD Bosh nawet duchy przy nim wysiadają.

Dnia 16.07.2007 o 14:15, Alamut napisał:

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Znając życie skończy sie na tym, że największym zagrożeniem będzie
Luffy w wersji OZa.

Najprawdopodobniej... z drugiej strony Moria wspominał o tym że w końcu Oz o wszystkim zapomni i stanie się jedynie kolejną bezwolną kukiełką.

Dnia 16.07.2007 o 14:15, Alamut napisał:

Nie wiadomo co gorsze - ten lwi pysk, czy ta ludzka morda? Nic tylko współczuć temu zombiakowi,
który nosi ten wycinek. Bueh :/

Bez dwóch zdań. Nie no lwi pysk jest lepszy, ma przynajmniej jakiś takiś urok, ale oryginalna morda Absaloma... normalnie szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 14:33, Hubi Koshi napisał:

Taaa To było świetne XD, ale musisz przyznać że Nami w takim stanie uśpienia wyglądała jak
prawdziwy słodki anioł... strach się bać co będzie jak się obudzi.

Będzie apokalipsa....

Dnia 16.07.2007 o 14:33, Hubi Koshi napisał:

A swoją drogą to mnie osobiście rozwalił Usopp
i jego Totalna Negatywność XD Bosh nawet duchy przy nim wysiadają.

Mina Perony bezcenna XD

Dnia 16.07.2007 o 14:33, Hubi Koshi napisał:

> Zobaczymy co z tego wyjdzie. Znając życie skończy sie na tym, że największym zagrożeniem
będzie
Najprawdopodobniej... z drugiej strony Moria wspominał o tym że w końcu Oz o wszystkim zapomni
i stanie się jedynie kolejną bezwolną kukiełką.

Ego Luffyego jest chyba za głupie, żeby zrozumieć ideę marionetki....

Dnia 16.07.2007 o 14:33, Hubi Koshi napisał:

Bez dwóch zdań. Nie no lwi pysk jest lepszy, ma przynajmniej jakiś takiś urok, ale oryginalna
morda Absaloma... normalnie szkoda słów.

Hogkaback to sadysta bez dwóch zdań...Żeby taka potworę stworzyć... Tą gębę trzeba było spalić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu najnowszego chaptera doszedłem do kilku wniosków:

- Sanji jest jeszcze bardziej potężny i zboczony niz myślałem

- Absalon to prawdziwy Frankenstein albo Zoo

- Perona i Ussop (gdyby ta pierwsza nie była trupem) byliby dal siebie idealna parą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowy chapter po prostu wymiata
sen sanjiego... ja mało z krzesła nie spadłem :D Absalom jesli jeszcze zyje ma przechlapane - w ogole ten rac jak na razie ma taki klimat, ze brak mi slow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 13:14, Alamut napisał:

- Perona i Ussop (gdyby ta pierwsza nie była trupem) byliby dal siebie idealna parą


a gdzie jest powiedziane, ze ona jest martwa? IMO ona jak i Hogback są żywi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 13:16, JaMES` napisał:

a gdzie jest powiedziane, ze ona jest martwa? IMO ona jak i Hogback są żywi


Wydawało mi sie dotychczas, że poza Morią i Hogbackiem wszyscy w Thriller Parku to zombi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś ten pojedynek Ussop vs Perona nie był zbyt porywający, chociaż po raz kolejny pokazano ,że "pinokio" ma coś w tej makówce.
Przynajmniej następna walka zapowiada się ciekawie ;)

P.S.

JaMES: zwracam honor - miałeś racje, że Perona nie jest zombiakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem to tak
O RZESZ W MORDESZ JEŻASZ, Nightmare Luffy Goes in and Goes in HARD. Jeśli mu się ten Power efekt nie zużyje za szybko to Oz jest w POWAŻNYCH Tarapatach, hehe i znowu się okazuje że jakkolwiek załoga jest potężna to i tak kapitan wymiata na całej linii. Swoją drogą to dość ironiczne że na samym końcu walki z tym potworem zostało dwoje "najsłabszych" Mugiwarsów.Zapowiada się genialna masakra (bo walką tego nie nazwę jeśli Luffy utrzyma TAKĄ Przewagę)
GO NIGHTMARE LUFFY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja go zobacyzlym to pierwsze skojarzenie jakie mi przyszlo na mysl - Goku SSJ :D
nie lubie DB, ale to samo rpzychodzi na mysl

poza tym malo nie spadlem jak to zobaczylem, no po prostu jest niesamowity - ale bylby motyw gdyby mu tak zostalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to na pewno ejszcze nie koniec, jeszcze pozostal Bartholomeu Kuma
za krotki cos ten arc jak na razie zeby sie juz skonczyl

ale nasi bohaterowie sa juz tak "powered up" ze hej
mam nadzieje, ze wkrotce dowiemy sie co sie stalo z Acem i ruszy akcja z Dragonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 12:08, JaMES` napisał:

to na pewno ejszcze nie koniec, jeszcze pozostal Bartholomeu Kuma
za krotki cos ten arc jak na razie zeby sie juz skonczyl

Nom za szybko się Luffy uporał z Ozem i Morią... chyba że ci dwaj jeszcze się nie zamierzają poddać i wrócą w następnym rozdziale, chociaż na to bym tak bardzo nie liczył, za to Bartholomew Kuma nooo to się dopiero zrobi wesoło, a biorąc pod uwagę że większość załogi leży i śpi. Hehe może będziemy mieli do czynienia z Usopp and Nami vs. Kuma to by dopiero była jazda.

Dnia 17.11.2007 o 12:08, JaMES` napisał:

ale nasi bohaterowie sa juz tak "powered up" ze hej

Przyjemnie jest czytać ich Wanted Postery, 300 mln, 120 mln, 80 mln etc. itd. Nasi kochani Mugiwarsi stali się Piratami na Światowym Poziomie, zobaczymy tylko jak wygląda Nowo Światowy Poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować