Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

One Piece - Temat ogólny

792 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2007 o 13:36, Hubi Koshi napisał:

Przyjemnie jest czytać ich Wanted Postery, 300 mln, 120 mln, 80 mln etc. itd. Nasi kochani
Mugiwarsi stali się Piratami na Światowym Poziomie, zobaczymy tylko jak wygląda Nowo Światowy
Poziom.

Piratami na światowym poziomie byli już po zdjęciu Crocodile''a
teraz są chyba największym zagrożeniem porócz ''Four emperors'' i rebeliantów dla World Government - po wyeliminowaniu 2 Schichibukai, ataku na Ennies Lobby i wyeliminowaniu CP7 należy uznać ich za ogromne niebezpieczeństwo
cóż za strach padłby na Wg gdyby pozostali członkowie załogi też skosztowali Devil''s Fruit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 00:41, JaMES` napisał:

Piratami na światowym poziomie byli już po zdjęciu Crocodile''a

W sumie fakt, ale jeszcze się tego tak nie czuło bo WG próbował ukrywać prawdziwy udział Mugiwarsów w Alabaście więc to jeszcze nie było to, ale teraz po Enies Lobby gdy calutki świat usłyszał o ich osiągnięciach... teraz można naprawdę powiedzieć że Zaczęli grać w Światowej lidze. Poza tym... gdzie takiemu Crocodilowi do Mihawka, albo Ao Kijiego. Sprytny i cwany jest, to trzeba przyznać, ale jednak ustępuje chyba potęgą pozostałym Schichibukai, ostatecznie był z nich chyba najsłabszy -> Najniższa nagroda.

Dnia 18.11.2007 o 00:41, JaMES` napisał:

teraz są chyba największym zagrożeniem porócz ''Four emperors'' i rebeliantów dla World Government
- po wyeliminowaniu 2 Shichibukai, ataku na Ennies Lobby i wyeliminowaniu CP7 należy uznać
ich za ogromne niebezpieczeństwo

Fakt wykończenie CP9, doprowadzenie do zdewastowania Enies Lobby, pokonanie dwóch Shichibukai (przy odrobinie szczęścia dostanie się i trzeciemu) że nie wspomnę o pokonaniu Enela który (według Ody bodaj) gdyby był piratem miałby 500 mln za swoją głowę wyznaczone. Swoją drogą zastanawia mnie czy podniesiono by nagrodę za Luffiego gdyby WG dowiedziało się że jest synem Dragona...

Dnia 18.11.2007 o 00:41, JaMES` napisał:

cóż za strach padłby na Wg gdyby pozostali członkowie załogi też skosztowali Devil''s Fruit

Hehe w sumie to można by odgromnikiem zdzielić parę razy Enela i wyciągnąć z niego jego Fruita, po czym dać go Nami (ostatecznie i tak używa piorunów że aż miło) a Usoppowi by się przydał owoc który zamienił by go... w wielką armatę z lufą zamiast nosa XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2007 o 00:54, Hubi Koshi napisał:

Hehe w sumie to można by odgromnikiem zdzielić parę razy Enela i wyciągnąć z niego jego Fruita,
po czym dać go Nami (ostatecznie i tak używa piorunów że aż miło) a Usoppowi by się przydał
owoc który zamienił by go... w wielką armatę z lufą zamiast nosa XD


tekst o usoppie mnie rozbroil :D
ciekaw jestem jaki owoc moglby zjesc Sanji... z pewnoscia jakis ktoryh pomogl by mu wymiatac bardziej nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 13:35, JaMES` napisał:

No nie powiem - ciekawy chapter

Fakt, mnie w tej chwili ciekawi jak Whitebeard zareaguje na pokonanie Acea i zamknięcie go w Impel Down, może się zrobić naprawdę nieciekawie jeśli facet się wścieknie. Z drugiej strony może na to liczy Blackbeard, Whitebeard przypłynie ziejąc nienawiścią i rządzą mordu prosto w objęcia ogromnej armii Marines + Blackbeard na czele... a może Blackbeard sam będzie chciał wykończyć Whitebearda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próba reaktywacji tematu^^:

No to robie sie coraz ciekawiej, teraz dzięki Silversowi na pewno dowiemy sie trochę o Gold Rogerze, czyż nie? XD Swoją drogą to nawet nie skojarzyłem, że już wcześniej sie w serii pojawił. Dopiero dzięki wikipedii skapnąłem się, że to ten co strofował Shanksa i Buggyego w retrospekcji ^^

Swoja drogą ciekaw jestem jak będzie wyglądać wojna z Whiebeardem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 21:07, Alamut napisał:

Próba reaktywacji tematu^^:

A dziemkuje dziemkuje, tak sobie właśnie patrzę i widzę że mój temat ktoś z otchłani wyciągnął i tak się zastanawiałem komu takie karkołomne pomysły do głowy przychodzą

Dnia 02.06.2008 o 21:07, Alamut napisał:

No to robie sie coraz ciekawiej, teraz dzięki Silversowi na pewno dowiemy sie trochę
o Gold Rogerze, czyż nie? XD Swoją drogą to nawet nie skojarzyłem, że już wcześniej sie
Dopiero dzięki wikipedii skapnąłem się, że to ten co strofował Shanksa
i Buggyego w retrospekcji ^^

Ryli ?? Trzeba będzie poszperać i jeszcze raz rzucić na gościa okiem. Swoją drogą to dość... amusing najpierw widzieliśmy Shanksa i Buggiego na statku pirackim, a tu co się okazuje że te dwie paskudy były na statku Gol D. Rogera, a teraz jeszcze pierwszego oficera poznajemy.

Dnia 02.06.2008 o 21:07, Alamut napisał:

Swoja drogą ciekaw jestem jak będzie wyglądać wojna z Whiebeardem...

Epicko, panie EPICKO, biorąc pod uwagę jaką ten ziomal dysponuje potęgą to będzie zamiatał Marines w lewo i w prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO to bedzie total war
10 rookies, whitebeard, ziomek Gold Rogera ktory przewyzsza wszystkich rookies powerem...
dla mnie bomba ! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 00:08, JaMES` napisał:

IMHO to bedzie total war

O ile Oda-sensei (jak zwykle) nie wyskoczy z czymś totalnie i absolutnie zaskakującym w czym zresztą jest najlepszy XD Ale i tak będzie gorąco, to trzeba przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 00:18, Hubi Koshi napisał:

O ile Oda-sensei (jak zwykle) nie wyskoczy z czymś totalnie i absolutnie zaskakującym
w czym zresztą jest najlepszy XD Ale i tak będzie gorąco, to trzeba przyznać.


Mam tylko obawy, że któraś z tych 2 legend czy też innych postaci kluczowych zginie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 16:59, Alamut napisał:

Mam tylko obawy, że któraś z tych 2 legend czy też innych postaci kluczowych zginie...

Nom ja bym obstawiał Whitebeard''a. Ace służy teraz marines''om jako przynęta żeby wyciągnąć Białowąsego XD z New World i wciągnąć go tam gdzie Marines''om będzie wygodnie się z nim rozprawić, walka prosta, łatwa i przyjemna nie będzie, ale nikt nie twierdził że będzie XD To w końcu walka przeciw jednemu z Yonkou. Jednak jeśli pokonają Whitebeard''a to przechylą równowagę sił na swoją stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 17:05, Hubi Koshi napisał:

Nom ja bym obstawiał Whitebeard''a. Ace służy teraz marines''om jako przynęta żeby wyciągnąć
Białowąsego XD z New World i wciągnąć go tam gdzie Marines''om będzie wygodnie się z
nim rozprawić, walka prosta, łatwa i przyjemna nie będzie, ale nikt nie twierdził że
będzie XD To w końcu walka przeciw jednemu z Yonkou. Jednak jeśli pokonają Whitebeard''a
to przechylą równowagę sił na swoją stronę.


Pewnie zmobilizują ku temu jeszcze większą część Shishibukaiów, może być nawet pojedynek Whitebeard vs Balckbeard. Ale z drugiej strony jeśli unicestwią jednego z Yonkou zacznie się zapewne walka o jego pozycję pomiędzy naszymi nowymi rookies. Bo raczej wątpię, żeby któryś z jego 3 komandorów był wystarczająco silny żeby zostać nowym Imperatorem mórz, ich ambicje najpewniej doprowazdą do rozpadu floty Białobrodego na trzy mniejsze, zakładając, że Ace zostanie uratowany. Równie dobrze może zginąć w obronie "Popsa" co sprawi, że Luffy całkowicie znienawidzi rząd i stanie się bardziej morderczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 16:59, Alamut napisał:

Mam tylko obawy, że któraś z tych 2 legend czy też innych postaci kluczowych zginie...


A czyż OP nie jest znany z tego że Noone Ever Really Dies (NERD :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 18:51, Latniak napisał:

A czyż OP nie jest znany z tego że Noone Ever Really Dies (NERD :P)

A czyż Oda-sensei nie jest mistrzem w zaskakiwaniu czytelników ^^ Kto wie może doszedł do wniosku że pora wykończyć którąś z postaci, ostatecznie (jeśli się nie mylę) nie znamy losów "Kapłanów" ze Skypiea''i co znaczy że mogli zginąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy chapter I JEEESTTT W końcu do tego doszło XD Nareszcie mamy zaliczony obowiązkowy punk programu. Luffy sprał Tenryu-cośtam po mordzie i teraz się zrobi ciekawie ^^ Hmm biorąc pod uwagę że Marines będą się niedługo prać z Whitebeardem, a Luffy i spółka będzie chyba miała po swojej stronie Rayleigha... hehe Mugiwarsi mają sporą szansę na wyjście z tego w jednym kawałku ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 23:36, JaMES` napisał:

O ku***! To było nieuniknione, ale w takim stylu ~~ ! Yay!

Oh YEAH! No teraz to się dopiero zrobi ciekawie. Jeśli napuszczą na nich admirała (ciekawe czy to będzie Ao Kiji czy może któryś z pozostałych dwóch, szczerze mówiąc chciałbym Yellow Monkey poznać, sądząc po ksywce to chyba by się dobrze z Luffim dogadywał) to będzie prawie jakby spuścili im na głowę drugi Buster Call.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 23:43, Hubi Koshi napisał:

Oh YEAH! No teraz to się dopiero zrobi ciekawie. Jeśli napuszczą na nich admirała (ciekawe
czy to będzie Ao Kiji czy może któryś z pozostałych dwóch, szczerze mówiąc chciałbym
Yellow Monkey poznać, sądząc po ksywce to chyba by się dobrze z Luffim dogadywał) to
będzie prawie jakby spuścili im na głowę drugi Buster Call.


Nom przydałoby sie wreszcie YellowMmonkeya poznać, bo dwóch pozostałych już nam przedstawiono, tak samo zresztą jak pozostałych Schichibukai - chcę Jimbeja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować