Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

One Piece - Temat ogólny

792 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2008 o 12:34, Hubi Koshi napisał:

Dokładnie, Roger był stanowczo zbyt potężny żeby WG było go w stanie złapać, ale nieuleczalna
choroba... to coś nowego. Swoją drogą wcale nie tak mało prawdopodobne jest że Luffy
skończy tak samo, jego Gear 2 i 3 w końcu poważnie obciążają jego organizm.

I wtedy zetną go na głównym placu Fuchiha Island ^^

Dnia 05.07.2008 o 12:34, Hubi Koshi napisał:

Trochę zbyt... miło to brzmi jak na takich świrusów

O, a czemuż to? Aztekowie skąłdali słońcu ofiary z ludzi, słońce to symbol potęgi i wielkiego życia ewentualnie chwały, a więc czegoś czego każdy pirat pragnie, no i słońce to główne źródło ognia, a on niszczy ^^

Dnia 05.07.2008 o 12:34, Hubi Koshi napisał:

Normalnie Baron Münchausen XD Facet jeśli dobrze pamiętam opowiedział kiedyś że dokonał
ataku na wrogi fort lecąc na kuli armatniej... kto wie może powinniśmy się zacząć w Münchausena
wczytywać, może odgadniemy jakie moce ma Kizaru.

Masz na myśli, że potrafi kłamać jak z nut i uwodzić piękne kobiety vel boginki? To już bardziej Ussop w grę wchodzi...
>Jak powiedział jeden mój kumpel "It doesn’t matter how familiar you are with his work, Oda-sensei surprises always big-time."
You can say that again ^^

Dnia 05.07.2008 o 12:34, Hubi Koshi napisał:

Swoją drogą chyba już wiadomo jaką zdolnością dysponuje Kidd. To One Piecowski Magneto
XD Ostatecznie hardcorowo bawi się tym przyciąganiem i odpychaniem metalowych przedmiotów...
ciekawe czy podczas walki z Kumą zrobi sobie Pancerz Wspomagany XD

Dopiero teraz to zauważyłeś XD Ale prędzej mi sie wydaje, że zmontuje sobie olbrzymiego golema z puszek po piwie. Swoją drogą dlaczego niedźwiadek Traffalgara mówi? O jeszcze jedno ^^ Zauważyłeś, że ekipa Kidda jakaś satanistyczna jest? Mamy: Kidda, który ma podkrążone czarne oczy i motywy czaszek, Killera, którego imię i maska ala Jason mówi wszystko, Tego długowłosego gościa wyglądającego jak żywy trup i ziejącego gazem, apoza tym jeszcze gościa z włosami na diabła z trójzębem. Creepy trochę ,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótkie posumowanie rookies i ich abilities (nie wiadomo czy wszyscy zjedli devil fruity):

Demon Monk - wzrost muskulatury
Eustach Kidd - taki one peacowy magneto
Traffalgar Law - potrafi rozdzielać przeciwników na części nie szkodząc im
Scratchman Appo - ciało może przybrać formę instrumentów, a muzyka rani wrogów
Commodore Drake - pół człowiek - pół T.Rex
Bonny - manipuluje wiekiem przeciwników
Godfather, czy jak tam sie ten mafioso z North Blue nazywa - człowiek forteca

Zapomniałem o kimś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 13:35, Alamut napisał:

Zapomniałem o kimś?

O Hawkinsie - Człowiek-Strach na Wróble, zastanawiam się szczerze czy to Paramecia czy Zoan XD

A jeszcze jeśli chodzi o Kizaru u Kumę. Kizaru najprawdopodobniej zeżarł owoc "Światła" stąd walenie laserami i szybkość światła, a Kuma... albo raczej Kumy to pewnie androidy zbudowane na bazie Kumy, ewentualnie jakieś inne klony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2008 o 13:42, Hubi Koshi napisał:

A jeszcze jeśli chodzi o Kizaru u Kumę. Kizaru najprawdopodobniej zeżarł owoc "Światła"
stąd walenie laserami i szybkość światła, a Kuma... albo raczej Kumy to pewnie androidy
zbudowane na bazie Kumy, ewentualnie jakieś inne klony.


Przeciez od poczatku bylo powiedziane ze kuma to android "pacifista" zbudowany przez Vegapunka

kizaru ramie odlecialo... ciekaw jestem co teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 15:16, JaMES` napisał:

Przeciez od poczatku bylo powiedziane ze kuma to android "pacifista" zbudowany przez
Vegapunka

Drogi kolego pamięć cię chyba ciutkę zawodzi ^^ Kuma to cyborg, a Pacifista znaczy Incomplete Human Weapon

Dnia 03.08.2008 o 15:16, JaMES` napisał:

kizaru ramie odlecialo... ciekaw jestem co teraz

Pewnie nic, jeśli jest Logia to pewnie je sobie odtworzy, kto wie do czego jest zdolny.

20080803153140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 15:32, Hubi Koshi napisał:

> Przeciez od poczatku bylo powiedziane ze kuma to android "pacifista" zbudowany przez

> Vegapunka
Drogi kolego pamięć cię chyba ciutkę zawodzi ^^ Kuma to cyborg, a Pacifista znaczy Incomplete
Human Weapon


OK, nieznaczna różnica, jednakże jeśli jest cyborgiem to powinien być jeden a nie kilka kopii... Wyraźnie mamy powiedziane, że ten Kuma, którego teraz nasi piraci spotkali to nie ten sam Kuma z którym mieli do czynienia na Thriller Bark. W dodatku na wyspie pojawiło się ich conajmniej 2 kopie Kumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 00:31, JaMES` napisał:

OK, nieznaczna różnica, jednakże jeśli jest cyborgiem to powinien być jeden a nie kilka
kopii... Wyraźnie mamy powiedziane, że ten Kuma, którego teraz nasi piraci spotkali to
nie ten sam Kuma z którym mieli do czynienia na Thriller Bark. W dodatku na wyspie pojawiło
się ich conajmniej 2 kopie Kumy


Tak właściwie 3 kopie:

Kuma vs. Kidd + Trafalgar
Kuma + Kisaru vs. 4 kapitanów
Kuma vs. Strawhat Pirates

Pomału zaczynam być ciekaw tego całego doktora Vegapunka, jego wiedza i wynalazki rzeczywiście pozornie wykraczają daleko poza tą epokę w której żyją nasi bohaterowie... Niezły boss z niego pewnie będzie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 09:32, Alamut napisał:

Pomału zaczynam być ciekaw tego całego doktora Vegapunka, jego wiedza i wynalazki rzeczywiście
pozornie wykraczają daleko poza tą epokę w której żyją nasi bohaterowie... Niezły boss
z niego pewnie będzie XD

Walka z wielkim Vegabotem ?? Taa to by było niczego sobie, chociaż z drugiej strony pytanie brzmi czy on jest zły. Owszem kiedy go pokazali gdy Kuma o nim opowiadał miał w sobie coś w Szalonego Naukowca, chociaż z drugiej strony ta poza mogła być powitaniem, powitaniem jego najnowszego dziecka, Kumy. Swoją drogą ciekawi mnie czy ten motyw z Kumą strzelającym laserami to efekt transferu mocy Akuma No mi, czy też może Vegapunk skopiował sposób w jaki działa laser Kizaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2008 o 09:32, Alamut napisał:

Pomału zaczynam być ciekaw tego całego doktora Vegapunka, jego wiedza i wynalazki rzeczywiście
pozornie wykraczają daleko poza tą epokę w której żyją nasi bohaterowie... Niezły boss
z niego pewnie będzie XD

mysle ze vegapunk zadnym bossem nie bedzie, a zapewne bedzie mial abrdzo duzo wspolnego z Poneglyphami i Rogerem...
moglby wrocic w jakis sposob watek z poneglyphami, bo po zniszczeniu planow plutona w water7 przycichł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i miałeś rację Hubi Kizaru to logia i to na dodatek świetlny, tylko niezbyt bystry, albo takiego zgrywa...
No nic zobaczymy jak to się rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam andzieje, ze jesli chodzi o Kume z ktorym walczyli Mugiwara pirates koniec, zas jesli chodzi o Kizaru...
no bedzie ciekawie... 4 milionowych kapitanow juz lezy... i watpie zeby sie na powrot wlaczyli do walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 18:17, JaMES` napisał:

O KURWA... tylko tyle mi sie cisnie na usta... nikt sie takiego obrotu spraw nie spodziewał

Oj tak mnie teraz ciekawi co Kumie chodzi po głowie, bo najwyraźniej chciał ratować Mugiwarsów. Jestem niemal pewien że niedługo pokaże się Dragon lub jego ludzie i "zgarną" Mugiwarsów. Kuma najwyraźniej jest w jakiś sposób z Dragonem powiązany więc może "uknuli" jakiś plan, albo coś. Heh wygląda na to że Thriller Bark było jedynie rozgrzewką i relaksem między CP9 Saga i... Kuma Saga XD ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 18:07, Ledoke napisał:

Nie no, Bon-chan jest po prostu prze-zajebisty :D Zoro mu wyszedł świetnie "I''m here
to save you /o/ "xD

Hehe taaa, załoga Impel Down dopiero TERAZ pozna co to Prawdziwe kłopoty. Spotkanie Bon-Chana z Luffyim było naprawdę urocze ^^ Prawdziwe spotkanie przyjaciół po "latach". Swoją drogą ciekawi mnie kogo spotkają na czwartym poziomie i gdzie się plączą Mr. 3 i Buggy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 22:20, JaMES` napisał:

Ten quest w Impel Down jest po prostu epicki, ciekaw jestem kogo luffy zgarbnie na poziomie
4

No kogo? Mr.1 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 17:04, Alamut napisał:

No kogo? Mr.1 ^^

Hehe czyż to nie słodkie ?? Kiedyś walczył z Baroque Works a teraz zebrał sobie z nich oddział uderzeniowy XD Ale i tak Mr. 2 aka Bon-chan rządzi na całej linii. Hmm gdyby kontynuować ten tok myślenia to na 5 levelu powinien jeszcze dodać Crocodile Baroquemon "Catch them all"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 17:14, Hubi Koshi napisał:

Hehe czyż to nie słodkie ?? Kiedyś walczył z Baroque Works a teraz zebrał sobie z nich
oddział uderzeniowy XD Ale i tak Mr. 2 aka Bon-chan rządzi na całej linii. Hmm gdyby
kontynuować ten tok myślenia to na 5 levelu powinien jeszcze dodać Crocodile Baroquemon
"Catch them all"


Na piątym wg mnie przyłączy do siebie 4 osoby na pewno:

- Jinbei
- Crocodile (niechętnie, ale będzie chciał się może wyrwać)
- Ace (chyba ze wcześniej zdążą wykonać egzekucję=drugie Ennies Loby xD)
- Empress Iwa ^^

Czyli miałby wtedy:

- 2 x Schichibukai
- 1 x brat
- 2 x transwestyci/Okama
- 4 x Baroqueworks
- 3 x faceci ze szminką xD

Ciekawe czy Boa zostanie Mugiwarsem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 17:59, Alamut napisał:

- Crocodile (niechętnie, ale będzie chciał się może wyrwać)

Pytanie czy Luffy/Crocodile zechcą ze sobą współpracować ?? Ostatecznie raczej za sobą nie będą przepadać.

Dnia 27.02.2009 o 17:59, Alamut napisał:

- Ace (chyba ze wcześniej zdążą wykonać egzekucję=drugie Ennies Loby xD)

Nawet gdyby chcieli wykonać egzakucję to i tak transportując Ace''a musięli by przejść przez Level 4 gdzie walczyłby Luffy. Mi chodzi po głowie że może Luffy zostanie pokonany i przetransportowany do Mariejoi razem z Acem, a wtedy wpadnie Whitebeard+Mugiwarsi i urządzą rzeźnię.

Dnia 27.02.2009 o 17:59, Alamut napisał:

- Empress Iwa ^^

OKAMA POWAAAH Swoją drogą ciekawe czy ta osóbka to szef tej "Wyspy Piękności" na którą trafił biedny Sanji.

Dnia 27.02.2009 o 17:59, Alamut napisał:

Ciekawe czy Boa zostanie Mugiwarsem ?

Miooodnie by było :-] Ale w sumie to raczej nie sądzę... kto wie, może Caimie ?? Ostatecznie według teorii mojego kumpla według której nagrody Mugiwarsów podskakują gdy pomagają żeńskim członkom załogi (Nami i Arlong, Vivi i Baroque Works, Robin i Enies Lobby) Caimie mogła by się zaciągnąć, nie ma co mięli by niezły pożytek z syreny w załodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować