Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jade Empire - betatest

23 postów w tym temacie

świetny tekst! dotychczas gra mnie średnio ciekawiła.. jakoś ludzie nie podchodzili entuzjastycznie.. po tym artykule chciałbym ją lepiej poznać: ) co do klimatu Orientu to dla mnie dodatkowy atut! bo ciągłe "europejskie fantasy" też jest fajne.. ale żeby się nie znudziło to dobrze je urozmaicić :] gra trafia na moją listę przeznaczonych do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakken

Już dziś niektórzy z was dostaną własne egzemplarze Jade Empire i będą mogli zapoznać się z tą grą na własną rękę. Dla reszty przygotowaliśmy betatest, dzięki któremu będą mogli się dowiedzieć wszystkiego co o tej grze warto wiedzieć z pierwszej ręki. Zapraszamy do lektury.

Przeczytaj cały tekst "Jade Empire - betatest" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 09:37, Lucas the Great napisał:

> A gdzie polskie znaki ?
W finalnej wersji sklepowej...

Tak jak w finalnej wersji Spellforca 2 ? ;)

PS: kto już ma i gra w tą grę ? Warto zainwestować ? Będzie jakieś demko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 09:50, Evil Khan napisał:

PS: kto już ma i gra w tą grę ?

tak, kilka osób :)

Dnia 08.03.2007 o 09:50, Evil Khan napisał:

Warto zainwestować ?

IMHO tak

Dnia 08.03.2007 o 09:50, Evil Khan napisał:

Będzie jakieś demko ?

AFAIK nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Szkoda, że przez tę konsolowość główny nacisk jest na walkę...

Mylisz się :) Walki jest sporo, ale część fabularna jest bardzo mocno rozbudowana :) z polową npców można pogadać, duża część ma różne questy poboczne itp. Jade zaskoczył mnie m.in mechanizmami testowania odpowiedzi. Np. często, poza standardowymi odpowiedziami, są dodatkowe 3 propozycje odpowiedzi oparte na takich cechach jak urok, zastraszanie czy intuicja...

Ja zainstalowałem ta grę ze względu na fajnie wyglądającej walki, grafikę (na moim słabiutkim kompie gra po prostu śmiga), i orientalny klimacik :) Sęk w tym że fabuła mnie.... wciągneła na dobre... Już jestem przy części gry dot. tamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polskie znaki działają bez problemu wewnątrz gry.

Fabuła momentami trochę cliche ale jak dotąd nie zawiodłem się bardzo. Walka przyjemna. Grafika widać że troszkę stara, ale to nie jest najważniejsze. Najbardziej denerwujący mankament to straszliwe ograniczenie wyboru drogi poza miastami.

W szkolnej skali ocen 4 z maleńkim plusem, ale jeszcze nie przeszedłem, więc może historia jeszcze mnie czymś zaskoczy i podjedzie na 5 mniej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra! Zgadzam się, że nacisk jest tu głownie na walkę, ale za to są bajeczne pojedynki. nie grałem w to ale z tego co wiem podobno system walki lepszy niż w Gothicu3!! Polecam!! Sam to sobie kupie ale chyba pod XBOX bo komp mi raczej nie pociagnie..:( Gdyby jeszcze świat jak w gothicu czy neverwinter...:) Chociaż Japonia czy tam jeszcze jakiś inny "skośnooki naród" to świetny pomysł!! Wielki plus dla twórców!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować