Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa fala tytułów w eXtra Klasyce neXt jutro

66 postów w tym temacie

Jeżeli zarejestruje teraz te gierki, to wezmę udział w 1 oraz 2 etapie, czy tylko w tym w którego czasie trwania zarejestrowałem? Nagrody specjalne (projektory i komputery) będą rozlosowane po zakończeniu obu etapów, czy też się jakoś podzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 17:10, p1otrek napisał:

A mozna rejestrowac inne gry niz te 8 nowych??

Można :-) Byle z serii eXtra Klasyka NeXt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 17:11, MastAlol napisał:

Jeżeli zarejestruje teraz te gierki, to wezmę udział w 1 oraz 2 etapie, czy tylko w tym w którego
czasie trwania zarejestrowałem?


Jeśli trzecią grę zarejestrujesz do 30 kwietnia i zdążysz do 30 kwietnia odpowiedzieć na pytanie, to załapujesz się na pierwszy etap. Jeśli nie zdążysz odpowiedzieć na pytanie do 30.04, to możesz odpowiedzieć na pytanie dla drugiego etapu = załapujesz się na drugi etap.

>Nagrody specjalne (projektory i komputery) będą rozlosowane

Dnia 08.03.2007 o 17:11, MastAlol napisał:

po zakończeniu obu etapów, czy też się jakoś podzieli?

Nagrody specjalne są dla tych, którzy wykonają zadanie specjalne - ich nagrodzimy po zakończeniu konkursu.
Więcej szczegółów na stronie konkursu: http://www.gram.pl/extraklasyka/konkurs.asp
Jest powieszony regulamin, ale w razie czego pytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety w związku z problemami produkcyjnymi gry SWAT 4 oraz Empire Earth II, nie będą dostępne w planowanych terminach. Premiera SWAT 4 przewidywana jest najwcześniej 12 marca, natomiast Empire Earth II będzie dostępne prawdopodobnie już jutro (9 marca). O postępach w dostępności tych produktów będziemy informować Cię na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 17:46, Venom napisał:

Niestety w związku z problemami produkcyjnymi gry SWAT 4 oraz Empire Earth II, nie będą dostępne
w planowanych terminach. Premiera SWAT 4 przewidywana jest najwcześniej 12 marca, natomiast
Empire Earth II będzie dostępne prawdopodobnie już jutro (9 marca). O postępach w dostępności
tych produktów będziemy informować Cię na bieżąco.

Właśnie zauważyłem :(
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10202&pid=627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania :
"Co zrobiłbyś, by zdobyć wymarzoną gierkę?"
Trzeba pisać wypracowanie i historyjkę czy wystarczy jedno zabawne zdanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem regulamin, ale nie znalazłem odpowiedzi - czy jeśli kupię 6 gier, powiedzmy po 3 w każdym etapie, odpowiem na 2 pytania, DODATKOWO mogę wziąć udział w konkursie o nagrodę specjalną? Czy muszę wybrać - udział w konkursie o n. specjalną bądź zwykłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh mam problem...
W konkursie maksymalna liczba znaków to 2000. Moja praca ma 1993 znaki (ze spacjami,przeliczone w Wordzie). Przy kliknięciu "wyślij" pokazuje się komunikat informujący o maksymalnej ilości znaków.Moje pytanie:
Co jest do gwinta?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 20:02, Super gość napisał:

Jak kupiłem grę dzisiaj . ;]
Mianowicie RollerCoaster Tycoon 2 Złota Edycja ;)

heh ja rowniez to samo;)

szkoda ze w empiku nie bylo zadnej promocji jak sie kupi 3 gry:/ teraz przymierzam sie do colina i gothica 2 lub nwn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 18:41, Evil Khan napisał:

Trzeba pisać wypracowanie i historyjkę czy wystarczy jedno zabawne zdanie ?


Ograniczenie jest jedno: zmieścić się w 2000 znaków. Może to być 10 albo 1999 ;-) Reszta zależy od inwencji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 19:25, sloma212 napisał:

Czytałem regulamin, ale nie znalazłem odpowiedzi - czy jeśli kupię 6 gier, powiedzmy po 3 w
każdym etapie, odpowiem na 2 pytania, DODATKOWO mogę wziąć udział w konkursie o nagrodę specjalną?
Czy muszę wybrać - udział w konkursie o n. specjalną bądź zwykłą?


Tak, dodatkowo. Jeśli zarejestrujesz sześć gier w trakcie trwania konkursu, to możesz dwa razy udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe i wykonać zadanie specjalne, za które przyznamy nagrody specjalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerzę, że miałem wątpliwości co do tego czy wezmę udział w konkursie Extra Klasyki, a teraz to mam chęć kupić, aż 6 tych gier. ;) Czas trwania konkursu jest dosyć długi, więc sądzę, że uda mi się powalczyć o nagrody specjalne. Pomysłów już w głowie mam pełno, jednak do szczęścia brakuje mi tych 6 gier. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 21:06, skaybay napisał:

Heh mam problem...
W konkursie maksymalna liczba znaków to 2000. Moja praca ma 1993 znaki (ze spacjami,przeliczone
w Wordzie). Przy kliknięciu "wyślij" pokazuje się komunikat informujący o maksymalnej ilości
znaków.Moje pytanie:
Co jest do gwinta?!


Word liczy znaki specjalne jako jeden znak, więc de facto masz ich więcej. Zapisz tekst jako txt i spróbuj jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm to teraz pora znaleźć jakiś freeware do zabawy z grafiką i czekać, aż SWAT4 wyjdzie:) choć widziałem też kikla interesujących starszych tytułów, które może nie interesują mnie tak bardzo, ale są tytułami które "wypada mieć" :)
Zastanawia mine tylko, czy jeżeli wykonujemy tą pracę i obrazek będzie wywierał odppowiedni dopiero ze stosownym tytułem, to wystarczy nazwać tak plik , czy może na nazwę nikt nie będzie zwracał uwagi i lepiej dodać napis na samym obrazku? mimo iż może przez to będzie gorzej wyglądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 09:59, kordzio1 napisał:

Zastanawia mine tylko, czy jeżeli wykonujemy tą pracę i obrazek będzie wywierał odppowiedni
dopiero ze stosownym tytułem, to wystarczy nazwać tak plik , czy może na nazwę nikt nie będzie
zwracał uwagi i lepiej dodać napis na samym obrazku? mimo iż może przez to będzie gorzej wyglądał

Nadawanie specjalnej nazwy plikowi nie ma sensu, bo wleci on do nas pod inną, unikalną nazwą nadaną automatycznie.
W formularzu do wysyłania pracy jest za to opcjonalne pole do wypełnienia, gdzie można wpisać tytuł pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 11:49, piotrek.ps napisał:

Czy jeżeli kupię używane gry i też zarejestruję, to będę mógł wziąśc udział konkursie?

Jeżeli kupisz używaną, ale nierejestrowaną i zarejestrujesz ją (jako pierwszy), to tak - taka gra się liczy.
Ale jeśli ktoś już ją zarejestrował, to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować