Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa fala tytułów w eXtra Klasyce neXt jutro

66 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2007 o 12:04, akne napisał:

Jeżeli kupisz używaną, ale nierejestrowaną i zarejestrujesz ją (jako pierwszy), to tak - taka
gra się liczy.
Ale jeśli ktoś już ją zarejestrował, to nie.


To akurat wydaje się logiczne, gdyby liczyły się przerejestrowane gry, to każdy tworzyłby nowe konta i na każdym z nich rejestrował te same gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze mi ktoś powiedzieć jakie jest pytanie konkursowe i czy w Lublinie w MM czy empiku coś już jest z tych gier bo byłem wczoraj i nic nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 12:21, awesome napisał:

A moze mi ktoś powiedzieć jakie jest pytanie konkursowe i czy w Lublinie w MM czy empiku coś
już jest z tych gier bo byłem wczoraj i nic nie było.

Co zrobiłbyś, by zdobyć wymarzoną gierkę?
a na nagrodę specjalną - Zrób oryginalne/zabawne zdjęcie lub narysuj coś z motywem serii gier eXtra Klasyka neXt. Możesz wykorzystać logo serii, pudełka z grami itp. Możesz wysłać aż dwie prace za jednym razem.
Wszystko jest na stronie :) http://www.gram.pl/extraklasyka/konkurs.asp

Dziś przyszedł czek z Anglii:) więc może rozważę kilka gierek więcej, tak, żeby np. na 2 zgłoszenia starczyło:) a narazie czekam na SWAT4... choć zastanawiam się, czy nie lepiej kupić kolekcję z syndykatem za 50zł... A do tego ponoć Cenega gotuje jakieś promocje S$ więc sobie trzeba tak łącznie z 200zł odłożyć, a jeżeli CDP ma naprawdę wydać kolekcję Total War to może i lepiej na najbliższe miesiące z 300 odłożyć an gierki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 12:34, kordzio1 napisał:

>>........


łeee, to lipa, wielka lipa. Nie nawidze konkursów z jakimiś zdjęciami czy rysunkami. Czemu znowu nie dali zeby odpowiedziec na jakies pytanie pisemnie. Wielka lipa. A już miałem zamawiać 4 gry bo myślałem że cos normalnego bedzie. A tak to lipa. Nie kupuje nic. Nie kazdy umie rysowac i sie bawic zeby jakies zdjecie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować