Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs "Banner Wiedźmiński"

43 postów w tym temacie

No to jutro sobie nie pośpię:P Będzie ciężka harówka i mam nadzieje, ze sie opłaci, bo taki plakat to fajne cacko i jeszcze z podpisem..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 i PNG o wymiarach 600 na 160 to chyba nie realne ale cóż zawsze można dać lekko odbarwiony jpg z kompresją 85%. Jeden gotowy zrobię jeszcze kilka jutro, znaczy dziś rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 01:11, Arkadiusz napisał:

niech ktos poda w jakim programie da sie otworzyc te loga? (w GIMP-ie sie nie da; wywala bledy)


np. Adobe Photoshop

A tak ciężko poszukać na google. Pierwsze dwa linki jakie wywalił google:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Encapsulated_PostScript
http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=21286

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 01:11, Arkadiusz napisał:

niech ktos poda w jakim programie da sie otworzyc te loga? (w GIMP-ie sie nie da; wywala bledy)




U mnie ładnie pięknie gimp otwiera ale i tak z nich nie korzystałem bo były słabe wziąłem z jednej tapety logo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... 30kb maxymalnego rozmiaru to trochu za mało ;-) Bardzo prosiłbym (i nie tylko ja :P) o zwiększenie limitu, chociaż do 100kb :-) Zważcie na to, że wasze logo (text) ma 60 kb wielkości :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu, w końcu coś się zaczyna ruszać :)
Mam nadzieję, że premiera zbliża się naprawdę WIELKIMI krokami i grę ujrzymy już wkrótce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 12:13, Lumbago napisał:

ale i tak z nich nie korzystałem

Jesli juz wyslales prace to... ''gratuluje''. Jesli nie to przeczytaj jeszcze raz ponizsze zdanie:

"Banner musi zawierać logo Wiedźmina, które można ściągnąć tutaj"

Czytanie wszystkich informacji oraz ze zrozumieniem kazdego ze zdan ucza juz od ladnych kilku lat, prawda? Przydaje sie w zyciu ta umiejetnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować