Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Filmowy Jagged Alliance w planach

18 postów w tym temacie

Ciekawe, czy film tez bedzie turowy. Najpierw ruch dzielnych bohaterow, a potem zlych ludkow ;)
Niestety patrzac na ekranizacje gier komputerowych to doczekamy sie kolejnego kiepskiego pasztetu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie czy film okaże sie kiepski czy nie, ja nie moge sie doczekać aby zobaczyć filmowych odpowiedników Nailsa, Gus''a, Shadowa i reszty paczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, właśnie gram sobie w drugą część tej gry (3 miasta już zająłem, nie licząc Omerty ;P) i mam nadzieję, że twórcy filmu nie zmarnują potencjału płynącego z tego tytułu. Mam nadzieję, że w filmie znajdzie się miejsce dla "Steroida" Gontarskego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że film będzie się opierać na drugiej części tej wspaniałej gry. To jest jedyna gra, do której zawsze wracam przynajmniej raz w roku. Ciekawe czego szybciej się doczekamy: trzeciej części czy ekranizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Turowe gry taktyczne na poziomie drużyny należą do moich ulubionych. Takie tytuły jak Fallout:T, seria X-COM, JA czy Incubation to byly wspaniałe gry. Mam wrażenie, że od lat nic ciekawego się w tym temacie nie dzieje. Możecie polecić jakiś tytuł wart uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra była(i jest) naprawdę niezła. Fabuła była na tyle interesująca,że faktycznie mógłby wyjść z tego świetny film.Trzymam kciuki.

Chodzi mi o drugą część, w pierwszą nie grałem,ale ponoć też fajna. Ciekawe na podstawie której stworzą scenariusz...a może napiszą całkowicie nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować