Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniamy zawartość polskiego wydania Test Drive Unlimited!

99 postów w tym temacie

Miała być 15 marca, ale jeśli ktoś UWAŻNIE czytał poprzednie newsy, to było powiedziane, że premiera jest odsunięta. Co do EK za 99zł - sam takową posiadam (Medieval II z 60zł zniżką :P) ale premierowe wydanie jest bardzo fajne - poradnik przejrzę z ciekawości, mapkę powieszę w pokoju więc mnie wpieniają te narzekania niektórych graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam sie cieszę z takiego wydania, wszak kupuje produkt, w który będę grał a pudełko i tak będzie leżeć na półce. Nareszcie będę mógł pojeździć XJ220, bo bodajże był tylko w NFS2 dostępny a samochodzik mi sie bardzo podoba:) Dodam jeszcze, że na moim sprzęcie (Barton 2800+, 1GB RAM, GF 7600GS) beta gry chodziła przyzwoicie na 800x600, średnie detale, antyaliasing 4x. Cena jak dla mnie jest atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 15:10, Bednip napisał:

No to kiedy wreszcie ta premiera ?!


Według oficjalnych doniesień ze strony http://gram.pl premiera odbędzie się w marcu lecz nie wiadomo dokładnie, w który dzień ;)))
Musisz być cierpliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 16:06, Anim napisał:

> Jedyne rozwiązanie jakie skutkujeto kupno pudełka na 5-7 CD/DVD i wymontowanie uchwytów
>na dodatkowe płyty. Rozwiązanie mocno prowizoryczne, bo nie ma np. uchwytów na instrukcje,

Dnia 09.03.2007 o 16:06, Anim napisał:

Wyglada to trochę inaczej z tym zakupem, przez nas pudełek - ale pomysł wydaje mi się niezły
- za chwilkę zagadam w tej sprawie z Gram.pl


To ja właśnie uskarżam się na te grubasy Wasze... Potem muszę wszystkie płyty wyciągać i przekładać albo do SlimDVD, albo jak jest więcej płyt do właśnie takich kupowanych pudełek DVD na 4-6 płyt.
Co można obejrzeć tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=3219
A to że instrukcja nie ma zaczepów to żaden minus, właśnie te zaczepy to często się urywają i latają po tych grubasach rysując płyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie fajnie. Tylko żebym mógł pograć w tą grę to bedzie trzeba kupić nowego kompa a póki co mam tylko 1tyś zł. Fajna gra, tylko czemu takie wymagania nie z tej ziemi. Przegięli. Ale zawartość pudełka na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część Test Drive''a jest starsza ode mnie :P Myślę, że TDU na pomieszanych low i medium detalach będzie dobrze chodzić, bo w betę nie grałem :(

Motory mnie nie kręcą, od razu sobie upatrzyłem samochód: Lamborghini Gallardo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to troche bicie gramaików po łapkach, ale pomyslale, a co tam. Ja sam zlozylem juz zamowienie pre-order, ale nie mogac sie doczekac... no coz, wczoraj dostalem maila z ATARI US, ze od 10-03-2007 mozliwe jest sciagniecie pelnej wersji gry ( nie beta ), ze strony producenta, cena to 39,95 US + 3,95 za extended download service. Jesli ktos nie moze wyczekac to smialo, ja sie zastanawiam, wychodzi jednak troche drozej, ale za to jeszcze dzisiaj bede mogl cieszyc sie sloncem na Oahu, aloha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, wszystko pięknie z tym TDU tylko w tym pudełku brakuje karty graficznej bo 1/3 graczy zwyczajnie ta gra nie pójdzie. Skąd oni wzięli te wymagania względem karty graf. O boże. Strach pomyśleć jakie wymagania będą miały gry za 2,3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale Wy marudzicie... karta grafiki do tej gry kosztuje 300zl na pci-e i 400 zl na agp... przyklad? gf7600gs palita ddr3 256 mb.... kupilem specjalnie do tej gry na allegro i beta chodzila w 1024x768 na max detalach... i oplacalo sie... czekam na premiere gry bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E z tą mapką to już w DCP insider byłow wiadmomo ^ ^
quattrox chyba mam tą samą kartę, GALAXY??? To już taka tania????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@morpik: od pewnego czasu czytam forum atari na temat TDU i widzę, że ludzie, którzy kupili grę w wersji ściąganej ze strony producenta mają ogromne pretensje do atari, bo gra w ogóle im nie działa... Więc jak ktoś zamierzał kupować w ten sposób, to odradzam i odsyłam na forums.eu.atari.com do odpowiedniej sekcji po szczegółowe informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie coś ciekawego pojawiło się na gramie...
A poza tym nie interesuje mi jakieś "efektowne pudełko'', które i tak się niszczy po 2-3 miesiącach, jak zwykle informacja dla (najwyraźniej debili, bo nie wiem dla kogo innego), iż w pudełku z grą, znajdziemy grę, no i oczywiście poradnik, który wydaje mi się pomysłem strasznie idiotycznym w przypadku samochodówek, mam nadzieję, że raczej podacie tam informacje o samochodach, jakiś charakterystycznych rejonach wyspy, ogólne porady dla amatorów, itd. Póki co nie spodziewam się dokładnego opisu torów, co do zakrętu, bo to byłby szczyt - głupoty? Ale cóź, CD-Projekt stać na wszystko, więc i tego nie wykluczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować