Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniamy zawartość polskiego wydania Test Drive Unlimited!

99 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2007 o 16:06, Anim napisał:

Wyglada to trochę inaczej z tym zakupem, przez nas pudełek - ale pomysł wydaje mi się niezły
- za chwilkę zagadam w tej sprawie z Gram.pl


Pierniczyć pudełka...mnie interesuje jedno co zaważy czy kupie w polsce czy w GB at GER.
Mianowicie support czyli paczyki i updejty :)
Bo przypominam o TRD3 toście zapomnieli. mimo że odpowiedni paczyk Codemasters wydało to niestety on niezbyt pasuje do polskiej wersji a dość sporo poprawia.

Czy i tak samo będzie z TEST DRIVE ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 17:12, awesome napisał:

Ta, wszystko pięknie z tym TDU tylko w tym pudełku brakuje karty graficznej bo 1/3 graczy zwyczajnie
ta gra nie pójdzie. Skąd oni wzięli te wymagania względem karty graf. O boże. Strach pomyśleć
jakie wymagania będą miały gry za 2,3 miesiące.


Przesaaaaadzasz
1. System Operacyjny : Windows 2000/XP/Vista
2. Procesor: Intel P4 2.4Ghz lub AMD Athlon 2800+
3. 512 MB RAM (zalecane 1 GB RAM)
4. Karta graficzna: ATI Radeon 9800 256MB lub Nvidia 6600 GT 256MB lub lepsza,
ze sprzętowym wsparciem vertex oraz pixel shader 2.0
5. Karta Muzyczna: zgodna z DirectX 9.0
6. 8 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
7. Napęd DVD: 8x

Niemów że masz coś gorszego niż ATI 9800PRO. Przecież ona jest tania jak barszcz :) a wydajność nadal mimo wieku ma dość przyzwoitą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już nie mogę się doczekać tej gry, na serwisie gry-online jest polska premiera dopiero 29 marca, więc w tych dniach będę zamawiał tą grę :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blach!! Coś mnie trafia! Premiera niby niedługo. To druga gra (pierwsza to GothicIII) która swoją premierą doprowadza do szału!
Nic mnie tak nie wkurza jak premiera na dniach. 29 marca. Ja już nie moge wytrzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już na początku lutego zamówiłem i czekam, czekam, czekam i czekam i mam nadzieję, że się doczekam. Sprzęt już mam wypasiony neta 1 mb założyłem i brakuje mi tylko Test Drive Unlimited chlip chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 16:44, S.V.P.A.M napisał:

>........


Mam FX 5200 128/128. Więc gorszą. Ale już niedługo, w lipcu-sierpniu upgrade kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, też mam GF FX 5200 Ultimate - nie narzekam ale zobaczymy na TDU - grę zamówiłem i czekam - jak będzie kiszka to mam na oku nowe karty w cenie do 500zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo ważne pytanie. Czy CDP przystosowuje packi z dodatkowymi autami i trybem Hardcore do PC-tów czy też będzie trzeba je odpłatnie pobierać z serwerów Atari i liczyć, że nie będą się gryzły z wersją PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GeForce 7600 GS AMD Atchlon64 3200+ 512 DDRII

Mysle ze pójdzie jak nie To 1giga ram w wakacje sie kópi

cikawe czy cdprojekt da jako bonus jeszcze TD6 lub 3
miło by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Radeona X1950XTX Saphire 512 Mb Procesor Intel DuoCore 6300 i pamięci Geil 1GB 800 MHz więc chyba nie muszę się martwić o działanie tej gry. Zamówiona i czekam mam nadzieję że już niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się super,już zamówiłem ale kiedy dokładnie wyjdzie?Jak widać termin jest przesuwany,a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

termin był przesuwany, ale patrz po wcześniejszych postach - skoro atari oferuje sciaganie tdu juz teraz, to gra już wyszła, a czekamy tylko na wydanie w polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gre juz zamowilem 2 dni temu....juz sie doczekac nie moge!! :P
premiera jest 15ego tak? mam nadzieje ze nie ulegnie zmianie...
Mam do Was pytanko: czy na sprzecie takim jak core2duo i GF7900GS TDU pojdzie mi na maxymalnych detalach?? prosilbym o odpowiedz bo ja w tych sprawach to za dobry nie jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm nie powiedzila bym ze zawsze smiga , przy plaeniu gumu zaczyna przycinac ae to nie wina sprzetu tylko enginu gry

gram na

Core 2 Duo E4300 1.8Ghz @X6800 3.2Ghz + Pentagram 100 CU+ | 2.5GB DDR II 667Mhz PDP PATRIOT + kingston | ASUS P5N-E SLI STOCK BIOS | Leadtek WinFast PX7900GS TDH 256MB/256bit 450@600/1320@1608|HDD 4x250GB Seagate 7200Rpm 8MB Sata II NCQ |SB X-Fi XM Music

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testowalem troche bete ale miala wiele bledow na roznych wersjach sterow od grafy restartowala sie co jakis czas czasem ciela sie strasznie a czasem chodzila po 40-50fps na ustawieniach 1024x768 4xAA detale full, to na xp na viscie smigala caly czas stabilnie i z rowna predkoscia na ustawieniach 800x600 4xaa i full detalach okolo 30-40fps niestety wolniej niz na xp. Moj sprzet to Athlon64 3000+@3200, 2gb RAM Kingston 440mhz, Asus GF 7600GT 560/1400@ 640/1510 mam nadzieje ze w finalnej wersji wszystko bedzie ok zamowilem juz pod koniec stycznia i to czekanie mnie roz.......rywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 09:29, rav1985 napisał:

hmm nie powiedzila bym ze zawsze smiga , przy plaeniu gumu zaczyna przycinac ae to nie wina
sprzetu tylko enginu gry

gram na

Core 2 Duo E4300 1.8Ghz @X6800 3.2Ghz + Pentagram 100 CU+ | 2.5GB DDR II 667Mhz PDP PATRIOT
+ kingston | ASUS P5N-E SLI STOCK BIOS | Leadtek WinFast PX7900GS TDH 256MB/256bit 450@600/1320@1608|HDD
4x250GB Seagate 7200Rpm 8MB Sata II NCQ |SB X-Fi XM Music


Masz dobrego kompa, więc na pewno nie jego wina, ale engine''u też nie wina bo mi chodzi na max. na Pentium D925 3,0GHz, 2GB DDRII, taką samą płytą główną i GeForce 7600 GT 256Mb ASUS. Wyłącz GG i inne pierdoły, bo ja zawsze wyłączam i dobrze chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować