Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Titan Quest: Immortal Throne gotowy do wysyłki!

39 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2007 o 17:54, ArnoldAnhilator napisał:

A co mnie to obchodzi, co, gdzie i jak robisz. To twoja sprawa. A moim konstytucyjnym prawem
jest m.in. wolność słowa, więc MAM prawo publicznie wygłaszać swoje opinie na dowolne tematy,
w tym miejscu także. Jeśli Ci to nie odpowiada, załóż partię, zgromadź bandę buraków, wygraj
wybory i zmieniaj sobie konstytucję wedle własnego twierdzenia. To przynajmniej Polska będzie
taka, jak sobie ją widzisz i żaden "debil" mego pokroju już się nie odezwie.


Wolność słowa może i jest, ale niestety obrażać kogoś nie możesz. Mówiąc, że gra jest bardzo głupia, nudna i beznadziejna, obrażasz tym samym twórców gry. A w ogóle, o co się czepiasz? CDP nie jest winne tego, że "tą beznadzieję i baaaaaaaaaardzo nudną grę" lubi wiele osób. Wydają ją, bo się im to opłaca. No ale jak masz jakieś uprzedzenia lub złe wspomnienia z dzieciństwa to nie moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 17:54, ArnoldAnhilator napisał:

A co mnie to obchodzi, co, gdzie i jak robisz. To twoja sprawa. A moim konstytucyjnym prawem
jest m.in. wolność słowa, więc MAM prawo publicznie wygłaszać swoje opinie na dowolne tematy,
w tym miejscu także. Jeśli Ci to nie odpowiada, załóż partię, zgromadź bandę buraków, wygraj
wybory i zmieniaj sobie konstytucję wedle własnego twierdzenia. To przynajmniej Polska będzie
taka, jak sobie ją widzisz i żaden "debil" mego pokroju już się nie odezwie.


Masz wolność wypowiedzi, tak samo jak ibisz, który zadał ci pytanie. Ty zamiast spokojnie odpowiedzieć wyciągsz pistolet i strzelasz. Nie sądzisz że Twoja reakcja jest przesadzona? A tak na marginesie TQ sucks, czekamy na Diablo 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej Emesiks nie wiadomo jak to będzie z D3 i wątpię czy będzie ciekawe , jeżeli nie będzie miał modułu takiego jak D2 to będzie badziew i to totalny , klęskę Blizz poniesie wtedy , mi sie wydaje że on będzie sie opierał na module jak z gier akcji czyli że chodzi sie bohaterem tak jak np w Medievalu , to nie będzie już D takie jak wcześniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 09:51, emesiks napisał:

Masz wolność wypowiedzi, tak samo jak ibisz, który zadał ci pytanie. Ty zamiast spokojnie odpowiedzieć
wyciągsz pistolet i strzelasz. Nie sądzisz że Twoja reakcja jest przesadzona? A tak na marginesie
TQ sucks, czekamy na Diablo 3


Dzięki za obronę:P TQ sucks to może i prawda, ale przynajmniej nie zwariowałem z czekania za D3:). Szczerze od D3 nie spodziewam się niczego wielkiego. Pewnie zrobią mmorpg i myślą, że znajdzie się kolejne kilka milionów ludzi (z pewnością tych samych co gra w WoW-a), którzy będą za to płacić. Ale takie są realia. Niektórzy są tak bogaci, że wydadzą 200zł, żeby pograć w dwie gierki przez dwa miesiące. Ja niestety do tej grupy się nie zaliczam, a w D2 gram dosyć często na Battle.net. Czyli wolę pozostać przy D2. Czyli stracili klienta:PPP Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 21:18, ibisz napisał:

Wolność słowa może i jest, ale niestety obrażać kogoś nie możesz. Mówiąc, że gra jest bardzo
głupia, nudna i beznadziejna, obrażasz tym samym twórców gry. A w ogóle, o co się czepiasz?
CDP nie jest winne tego, że "tą beznadzieję i baaaaaaaaaardzo nudną grę" lubi wiele osób.
Wydają ją, bo się im to opłaca.


Czy obrazą kogoś jest wyrażenie się o jego produktach? W takim bądź razie wszyscy, którzy negatywnie cokolwiek skomentują, np. działania polityków, powinni siedzieć w więzieniu, bo w końcu stwierdzili, że efekty jego pracy są beznadziejne. Jeśli krytyka jest Twoim zdaniem czynem karalnym, to co dopiero stwierdzenia, mniej lub bardziej aluzyjne dotyczące konkretnej osoby, a nie rzeczy.

Dnia 11.03.2007 o 21:18, ibisz napisał:

No ale jak masz jakieś uprzedzenia lub złe wspomnienia z dzieciństwa
to nie moja wina.


Na bazie Twego rozumowania, za powyższe zdanie mógłbym Ciebie niby pozwać do sądu? Tak przynajmniej wynika z Twej wypowiedzi. Ale to byłoby bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 09:51, emesiks napisał:

Masz wolność wypowiedzi, tak samo jak ibisz, który zadał ci pytanie. Ty zamiast spokojnie odpowiedzieć
wyciągsz pistolet i strzelasz. Nie sądzisz że Twoja reakcja jest przesadzona?


Proszę bardzo, wskaż MI te pytanie, który Ibisz niby mi zadał. Jakoś żadnego znaku "?" w jego pierwszej wypowiedzi nie widzę, na którą zresztą mu odpisałem, więc z tego powodu nie pisz, że bzdur o jakimś pytaniu, bo takie się nie trafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie odebrałem z poczty grę i za chwilę ją zainstaluję - gram.pl to z...ty sklep wczoraj wysłali dodatek a ja dzisiaj już go mam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gumki ciecie tez z..cie .Jedni maja ,drudzy nie :( Zaplacilem przelewem duzo wczesniej i ucieszylem sie ze beda wysylac 12.03 oczywiscie do mnie wyslano 13.03 ,myslalem ze wysylki pre-order sa w jednakowej kolejnosci.Troche sie zawiodlem ,bo juz inni gracze graja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 18:17, tosz napisał:

właśnie odebrałem z poczty grę i za chwilę ją zainstaluję - gram.pl to z...ty sklep wczoraj
wysłali dodatek a ja dzisiaj już go mam !!!


Bo poczta działa tak w przypadku priorytetowych paczek, wydłużenie czasu dostarczenia zdarza się tylko przed jakimiś większymi świętami, np. Wigilią. Wtedy paczka priorytetowa szła 18 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja miałem już wczoraj w poniedziałek wysłali , bo przez MasterLink , i jest dobrze , ale mam sprawę odnośnie dodatku nie wiem czemu ale nie mogę go zainstalować , chodzi o to że nie mogę wybrać katalogu gdzie Titan jest zainstalowany a jak zainstaluje oddzielnie to pisze że trzeba zaktualizować pliki że zwykłego Titana nie wiem co robić. Pomożecie , wiecie jak rozwiązać ten problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 08:13, Blade2006 napisał:

Witam , ja miałem już wczoraj w poniedziałek wysłali , bo przez MasterLink , i jest dobrze
, ale mam sprawę odnośnie dodatku nie wiem czemu ale nie mogę go zainstalować , chodzi o to
że nie mogę wybrać katalogu gdzie Titan jest zainstalowany a jak zainstaluje oddzielnie to
pisze że trzeba zaktualizować pliki że zwykłego Titana nie wiem co robić. Pomożecie , wiecie
jak rozwiązać ten problem .

Ja zrobiłem tak. Zainstalowałem TQ i zaktualizowałem wersję gry do 1.3 . Następnie zainstalowałem dodatek w folderze TQ 2 .Dodam ,że mam porobione partycje ,i TQ wraz z dodatkiem zainstalowałem na tej samej partycji. Po zainstalowaniu dodatku pokazał mi się filmik z TQ i całkiem inna szata graficzna. Dodatek jest w wersji 1.1. Zaczynam grać od począdku mimo,że gra jest w dwóch osobnych folderach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że tak zrobiłem , trzeba było patch 1.30 wgrać wtedy można było zainstalować dodatek fakt że w oddzielnym folderze ale działa , ja gram chwilowo w zwykłego , bo chce przejść na 3 poziomach , jestem już pod koniec 3 aktu na drugim poziomie trudności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem dodatek, wlaczam gre, pojawia sie nowa szata graficzna i zaczynam gre na poczatku wersji podstawowej. jak dostac sie do etapow z rozszerzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować