Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

500 tysięcy sprzedanych kopii trzeciego Gothica

111 postów w tym temacie

jestem pierwszy:). i co z tego ze tyle sprzedali.. jak powinni wydac jeszcze kilka patchy a tu nic! mnie osobiscie to zdenerwowalo do tego stopnia ze dodatku napewno ie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja nie przyklasne lecz pomarudze :P zyczac na przyszlosc programistom z Pirahny dobrej optymalizacji kodu w next projektach, aby byly grywalne i gracze nie dostawali apopleksji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 18:51, danzelmario napisał:

jestem pierwszy:). i co z tego ze tyle sprzedali.. jak powinni wydac jeszcze kilka patchy a
tu nic! mnie osobiscie to zdenerwowalo do tego stopnia ze dodatku napewno ie kupie


No parę patchy jeszcze by sie przydało, ale dodatek napewno kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko szybkie wypuszczanie niedorobionych crapów nie weszło w krew wszystkim producentom gier, bo gotowi pomyśleć, że im bardziej produkt niedokończony tym większy sukces odniesie. Choć podejrzewam, że gdyby nie wspaniałe dwie poprzednie części to Piranha Bytes nigdy nie wypłynęliby poza swoje małe akwarium na światowe wody z tak spartaczoną robotą jak Gothic III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwość jest cnotą danzelmario :) Jakby nie patrzeć Piranie zapowiedziały patcha razem z edytorem :) a co do samego newsa, to życzę im aby pobiły samego wowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 18:54, baka3 napisał:

w pewnej czesci sei zgadzam z danzelmario bo praktyczniue sie nie da grac nawet na bardzo dobrym
sprzecie

wlasnie. grac sie da ale komfort pozostawia wiele do zyczenia i powiem wiece:odsuwa od grania.. bo przeciez swiat piekny jest-polazic by sie chociaz chciało ale niestety mi sie nei chce bo te przycinki to uniemozliwaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 18:55, Thegandi napisał:

Cierpliwość jest cnotą danzelmario :) A czego ja mam oczekiwac. kolejnego patcha w ktorym nie poprawia praktycznie nic? bo patch 1..12 nic nie wnosi do gry.. bo to ze poprawia kamere nie mozna nazwac jakas poprawka jak jest MASA RAŻĄCYCH błędów


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem i sie zawiodlem... moze tym razem to nie wina CDP, ale grac w to sie nie da... i nadal nie ma patcha optymalizujacego... polecialem jak glupi ogarniety chwala G1 i G2, a tak naprawde to G3 to glupia siekanka w stylu:

Idziesz do wioski... robisz questy... zabijasz wszystkich... nastepna wioska... a walka wyglada: LPMx100 i kierunki od czasu do czasu i tak zabije nawet 20 orkow na jednego... w G2 takie idiotyzmy nie byly mozliwe... G3 generalnie mi sie nie podoba ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oglonie mowiac, spelniam a nawet przerastam max wymogi sprzetowe tej gry po wymianie kompa (gf7900 i inne bzdety) i stwierdzam ze grac sie nieda, odpalam na minimalnych detalach wszystko lajcik, daje srednie zacinki jak jasna cholera i to na takim sprzecie ! gra jest nie dorobiona, swiat piekny itp ale fabula juz nie taka, komercha tak samo zniszczyla ta gre jak tibie w ktora keidys gralem. Zamiast sprzedawac to lepiej pathce optymalizujace kod gry wydawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 19:11, Kotleciq napisał:

oglonie mowiac, spelniam a nawet przerastam max wymogi sprzetowe tej gry po wymianie kompa
(gf7900 i inne bzdety) i stwierdzam ze grac sie nieda, odpalam na minimalnych detalach wszystko
lajcik, daje srednie zacinki jak jasna cholera i to na takim sprzecie ! gra jest nie dorobiona,
swiat piekny itp ale fabula juz nie taka, komercha tak samo zniszczyla ta gre jak tibie w ktora
keidys gralem. Zamiast sprzedawac to lepiej pathce optymalizujace kod gry wydawac


Przecież komp nie składa się tylko z karty graficznej...Możesz mieć tego 7900, ale np 256 czy 512 ramu i wtedy Ci ta karta nic nie da...

Co do drugiej części posta - bardzo mało tworzy się dzisiaj gier, które nie są komercyjne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no coz poplyneli poprostu na fali pewnie 20% jesli nie wiecej tych co kupili g3 zaluje wydanych pieniedzy.Niestety gra moze bylaby niezla gdyby nie powstaly poprzednie czesci gothika ale g3 jest uwstecznieniem sie programistow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować