Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

500 tysięcy sprzedanych kopii trzeciego Gothica

111 postów w tym temacie

Mimo ze mam mozliwosci rozruchu gry na prawie full detalach to i tak czas poswiecony na G3 wole poswiecic na G1 i Morrowinda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czemu z wlasnej woli chwala sie porazka... tylko tak mozna nazwac tak niska sprzedaz.

Albo ja nie znam jakichs danych, ale wydaje mi sie ze na Zachodzie byle g*.* lepiej sie sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje firmie... ale części I i II. Trójka niestety bardzo mnie zawiodła. Pomijając wymagania sprzętowe o których prawie każdy pisze ;P gra jest - kiepska. Pierwsza rzecz jaka mnie wkurzyła to fakt wyrzynania tabunów orków i zaraz potem dwa ugryzienia wilka i ... Kto grał to wie :) Kupiłem przedpremierowo i do dziś dnia nie skończyłem gry - a rzadko mi się to zdarza... Ehhh, a miało być tak pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 18:56, danzelmario napisał:

> w pewnej czesci sei zgadzam z danzelmario bo praktyczniue sie nie da grac nawet na bardzo
dobrym
> sprzecie
wlasnie. grac sie da ale komfort pozostawia wiele do zyczenia i powiem wiece:odsuwa od grania..
bo przeciez swiat piekny jest-polazic by sie chociaz chciało ale niestety mi sie nei chce bo
te przycinki to uniemozliwaja!


no zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że Gothic się tak dobrze sprzedaje. Może to zachęci twórców z Pirahni, do zrobienia czwartej części Gothic''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co do tej pory czytałem, to ludzie raczej narzekają na Gothic 3. Że fabuła denna, że brak polotu, że komercja i ogólnie profanacja serii. Dlatego raczej się nie zmusze do kupienia trójki i poprzestanę na rewelacyjnych częściach pierwszej i drugiej. Może kiedyś, za parę lat, jak G3 będzie w NXK i będzie kosztować 19,90, to się skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ja do mojego athlona 3200+ i 1 GB ramu dodal gf 7900 zamiast 6600gt to by bylo pieknie^_^ . mnie nie denerwuja chwilowe zacinki (moj komp jest niezawodny od 4 lat) ale jakos klimat. w 2 nie bylo takiej grafiki ale byl swoisty klimat ktory teraz jakos zniknal... ale i tak fajnie w ta gierke troche pograc - w koncu nie zawiodlem sie na g3 tak jak na nwn2 ktory mial byc taki super a wyszedl beznadziejny. mam nadzieje ze jade empire mi sie bardziej spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech ja niestety zawiodłem się na trzech ostatnich "wielkich" RPG . Najpierw oblivion, później gothic 3 a na końcu NWN2 :/ Czas już chyba umierać, nie zostało już nic ciekawego do zagrania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pół bańki egzemparzy sprzedanych. ciekawe jaka część ludzi którzy to kupili wogóle go ukończyli. Wymagania i wydajność tej gry to żenada. A wymagania minimalne i optymalne podane w stopce to zwykłe oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko pół miliona? Spodziewałem się, że będzie więcej, skoro w samej Polsce sprzedało sie ok. 50 tys. egzemplarzy, a w Niemczech w ciągu pierwszych 3 dni aż 100 tys.! Tak czy siak, nie jest źle. Pozostaje tylko czekać na kolejne patche (no i jakieś łatki poprawiające polską wersję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupilem gothica 3... i lezy w szafie. nie da sie grac. czekam na jakiegos patcha, ale PB sie nie spieszy. do tego poszla plotka ze patcha wogole nie bedzie tylko odrazu dodatek. super! 1) kupic gre 2) kupic druga gra zeby moc grac w pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra się raczej nie cięła tylko na początku, a jeśli chodzi o ilość sprzedanych sztuk to sie ciesze z takiego wyniku (jedna należy do mnie) :) i nie potrzebne mi były jakiekolwiek patche błędy były bardzo drobne nie wiem być może to zależy od kompa... Gothic Rządzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować