Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

500 tysięcy sprzedanych kopii trzeciego Gothica

111 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2007 o 21:17, Konrades napisał:

500 tys kopi to chyba przez to że sam mam dwa orginały :P


ee a po co ci 2 ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 21:12, Mr Black napisał:

Tylko pół miliona? Spodziewałem się, że będzie więcej, skoro w samej Polsce sprzedało sie ok.
50 tys. egzemplarzy, a w Niemczech w ciągu pierwszych 3 dni aż 100 tys.! Tak czy siak, nie
jest źle. Pozostaje tylko czekać na kolejne patche (no i jakieś łatki poprawiające polską wersję).

Wiesz kopii jest więcej. Nielegalnych kopii......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, to na świecie znalazło się aż tyle frajerów żeby kupić tą bete gry? :-)

Aż żal coś ściska bo należe do nich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko pół miliona? Ja myślałem, że takie wielkie hity to idą po 2 miliony w kilka miesięcy (jak Prince of Persia: The Sands of Time, Splinter Cell1 - w 4 miesiące 4,5 miliona albo World of Warcraft - uch, tego to jest mnóstwo)... Chyba, że chodzi tu o same Niemcy, to już jest sukces i to niemały... A więc gratuluję wam Pyrania bytes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje piranii ;)) Ja osobiście z gothic''a 3 jestem zadowolony nie przeszkadzają mi bugi ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sukces jak sukces, ale moim zdaniem G3 odniosło jedynie komercyjny sukces aniżeli zdobył "satysfakcje" graczy. Jako że wielu mówi że jest to ostatnia część trylogii, to muszę przyznać, że G3 jest mocno skopana pod względem fabularnym :( Mocno się na nim przejechałem bo w przeciwieństwie do poprzednich części serii tę można streścić w dwóch/trzech punktach: 1 odnalezienie Xardasa, 2 zdobycie boskich artefaktów, i koniec :P
Oczywiście wiele jeszcze można by było powiedzieć chociażby na temat samej przeszłości bohaterów, dlatego oczekuje G4, bo dodatek musiałby za dużo zmienić aby to wszystko miało sens. I takie jest moje wielkie ubolewanie na 3-ecią częścią, choć w gruncie rzeczy tylko element fabularny jest dla mnie skopany, (tzn. jest dobry, ale strasznie okrojony, skrócony, zredukowany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wielu się oburzy ale to pokazuje dlaczego na PC pojawia się coraz mniej dobrych gier. Skoro jeden z największych hitów zeszłego roku na tą platformę schodzi w 0,5 mln sztuk to czego innego można oczekiwać. Dla porównania taki GoW na X0 to już około 4 mln kopii, a więc 8 razy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje, że twórcy ruszą cztery litery i zrobią mocną poprawkę, żeby na średnim kompie i minimalnych detalach dało się grać. I, że G3 jeszcze w tym roku będzie w EKN;) za 20 zeta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No gdyby się panowie z Piranha Bytes bardziej postarali przy tworzeniu Gothica 3, tj. mniej bugów i zoptylalizowany kod to by było o wiele więcej nabywców. Ale co jak co gierka ma klimat i wciaga na ładne pare godzin, miejmy nadzieje że dodatek do niej będzie o ciut lepiej doszlifowany :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pół miliona jak na tak popularną grę to naprawdę mało...gdyby był chociaż milion.
Poza tym trzecia część została skopana. System walki znacznie gorszy, uproszczony tylko po to,żeby leniwi Amerykanie( oni to muszą mieć nawet uproszczone gry) wreszcie zauważyli tą grę. W dodatku nie ma na świecie sprzętu który by udźwignął grę.

Za wcześnie ją wypuścili,według mnie powinni do tek pory przy niej pracować,i wypuśćić dopiero za jakieś pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pół miliona nabywców i pół miliona naiwniaków, w tym niestety ja :(
PS. Cieszę się, że chociaż poza europejskie serwisy poznały się na tej grze-porażce i dały oceny takie jakie jej się w tym stadium należą - ok. 4.

PPS. A patcha jak nie było tak nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

G3 jest bardzo dobrą grą klimat, grafika... ale BUGI jakie w tej grze występują są nie do przyjęcia! Za produkt który płaci się taką kasę, powinno się dostać coś pełnowartościowego, a nie program w którym znikają postacie, zapisy kaszanią sie na potęgę, a gra na mocarnym sprzęcie chodzi "tak sobie". A wszystko na patchu 1.12, mam nadzieje, że coś poprawi się w dodatku, bo niedorobienie "trójki" denerwuje, choć gra i tak wciąga! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na gothicku 3 się bardzo zawiodłem :( Przedw wszystkim ta gra za łatwa. Ostatniego bossa, tego sługę beliara zabiłem za pierwszym razem bez wiekszego wysiłku. W ogóle walki w tej grze to żal.... Mogli się bardziej postarać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałbym zagrać w trzecią część tej wspaniałej gry... ale niestety gra nie poszła mi nawet na minimalnych wymaganiach (znaczy się poszła, ale sie strasznie zacinała). Dobrze, że nie długo powinienem mieć nowego kompa - wtedy nadrobi się straty!

Mimo wszystko te wymagania sprzętowe są z kosmosu... już chyba lepiej mieć możliwosć pogrania w G1 i G2 ze starszą grafiką, niż G3 z ogromną ilością bajerów graficznych, których nie można zobaczyć na przeciętnych kompach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby zlikwidowac przycinki i obnizyc o polowe wymagania, to i tak gothic3 bylby gra co najwyzej nieudana. Na chwile obecna jest to poprostu BADZIEWIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 23:41, velocid napisał:

Nawet gdyby zlikwidowac przycinki i obnizyc o polowe wymagania, to i tak gothic3 bylby gra
co najwyzej nieudana. Na chwile obecna jest to poprostu BADZIEWIE.


"Badziewie"? Chyba troszke przesadziłeś... aż mi się nie chce wierzyć, że G3 to "badziewie".
Mimo błędów i wysokich wymagań sprzętowych za pewne to gra warta uwagi... Czy nie wkącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować