Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Jade Empire – dzień piąty

16 postów w tym temacie

Hakken

Nadszedł piąty dzień Tygodnia z Jade Empire. Dziś Mistrz opowie nam o towarzyszach podróży i wrogach, jakich można spotkać na szlaku. Jak również poznamy dość niecodzienne zakończenie nauk Zhu. Nie martwcie się jednak, to jeszcze nie koniec tego Tygodnia.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Jade Empire – dzień piąty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze zadam glupie pytanie ale czy ta gra jest w stylu gothic? ze niejest liniowa?ze mozna sobie chodzic normalnie po miescie?czekam na odpowiedz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 19:41, Eilene napisał:

Intrygujące^^. Z pewnością kupię tę grę gdy tylko budżet mi na to pozwoli...

I ty jesteś Przodownikiem za taki SPAM i to nie jest kliknięcie podwójnie na ten sam post ale 3 osobno pisane posty pod rząd.
@BTW ale faktycznie intrygujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu jaki spam .....

a co do gry to chyba chętnie kupie :) tylko zobacze jak to chodzi u mnie i kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja juz czekam na paczkę w wersji EK! :P Panowie z CDP kasa już poszła z mojego konta na wasze.

Mam pytanie czy pieniądze doszły do Was? Martwie sie bo pierwszy raz przelew robiłem i nie wiem czy dostaliście pieniądze. Moje zamówienie to:

Numer zamówienia: EL00520707

Jade Empire: Edycja Specjalna - Edycja Kolekcjonerska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ale wersje normalną i wcale nie żałuję. grę kupiłem tak żeby tylko zobaczyć co to jest, ale tak mi się podoba, że na stałe zostaje w mojej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do CDP, czytam opinie graczy i czy to prawda, ze polska wersja jest ocenzurowana z krwi , kiedy w normalnej ang. wersji jest ona? :/ podobno tak jest ... nie rozumiem po co to zrobiliscie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 20:29, poludnica napisał:

o zesz Ty...


Cześć, Zarazo :)

Poza tym byłoby mi miło, gdyby to było podpisane moją ksywą... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować