Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

HL2: Episode Two dłuższy od poprzednika

50 postów w tym temacie

aha o 2 godziny XD czyli dla zaawansowanego gracza 10-20min ;] a co gry nawet nawet trzyma kilmat HL wiec EP2 powinien być równie dobry co EP1 ale niestety krótki ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HL2 zdecydowanei za krótki :( a szkoda bo gierka ma potencjał, a co do kolejnych wydan. Miejmy nadzieje że Valve postawi na jakość, a nie na szybkość skończenia kolejnego episodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę te "odcinki" wkurzają... powstają dosyć długo,jak na parę godzin zabawy które oferują,zwłaszcza że poza planszami, tak naprawdę nie posiadają nic nowego.
Miały skrócić oczekiwania na Half-Life 3 ,a zamiast tego je wydłużają.

A sam Episode 1? TZły nie był,ale zbyt dobry też nie. Przez większą część rozwalało sie zombi i tyle. Można się było zdenerwować:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EP1 był nieporównywalnie krótszy niż wersja standardowa, choć nie powiem... był ciekawy, 2 godziny więcej to za mało biorąc pod uwagę fakt, że grając mało intensywnie przeszedłem grę w jakieś 2 dni ;\.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hl3 powinien zostac wydany po 3 epizodzie, bo niedlugo zrobi sie niepotrzebny balagan i kolejna seria simsow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Twórcy zapewniają, że grafika będzie porównywalna do Crysis bądź lepsza.

To mnie autentycznie rozwaliło. Chyba ostatnio wzrok potracili, skoro uważają że mogą się mierzyć z Crysis. Nie żebym uważał że Source to słaby engine, przeciwnie- jest bardzo dobry. Lecz o ile dobrze pamiętam nie ma tam dynamicznego oświetlenia (dlatego np. nie uświadczymi kołysających po strzale się lamp w hl2). Poza tym lokacje w HL zawsze były dość ciasne i przy otwartych przestrzeniach z Crysisa nie powala. Szkoda, że takie studio jak Valve rozmienia się na drobne produkująć mniej lub bardziej udane dodatki. Po epickim HL2 oczekiwałem równie epickiej kontynuacji w postaci HL3 (lub choćby pełnoprawnego dodatku), a dostałem w zamian jakieś epizody.

>Mnie trochę te "odcinki" wkurzają... powstają dosyć długo,jak na parę godzin zabawy które oferują,zwłaszcza >że poza planszami, tak naprawdę nie posiadają nic nowego.
>Miały skrócić oczekiwania na Half-Life 3 ,a zamiast tego je wydłużają.

100% racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 23:00, whitedragon11 napisał:

No dobra, sam HL2 był dosyć długi, nie powiem... Ale dodatek na 8 godzi za 60 zł (przyjmując,
że taka będzie cena - tyle kosztował Episode One) - chyba szkoda kasy.


Ale przecież każdy mówi tutaj, że do Ep2 dodawany będzie Team Fortress 2 (polecam obejrzeć trailery z gry, zapowiada się wyśmienita sieciowa strzelanka) oraz coś na zabicie nudów - mini gierka Portal. Po za tym cena ma niby być podwyższona, no ale za taki zestaw to nadal jest to warte zachodu :) Oby tylko TF2 nie zawiódł, bo się na razie tak na upartego załapał do tego wydania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Portal to nie jest mini-gierka tylko zwyczajna gra w świecie HL2.
Jolly Rogger
Sam Doug nam tzn. half-life2.pl odpisał, że Ep2 będzie miał porównywalną grafike do Crysisa albo lepszą.
A sam EP2 bardzo dużo dodaje efektów graficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łaa, dwie godziny dłużej, suuper. Ech, w porządniej grze dwie godziny to nic, a tu jest to 1/4 całej zabawy. Jakoś nie rozumiem FPS-ów (nie tylko pod tym względem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro o 2h wiecej niz Episode One, to troche dziwne ze tak dlugo kaza nam czekac na Episode Two...

A to ze bedzie dluzszy niz jedynka, to bylo juz dawno wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

80 zl za 8 h gry? Ja rozumiem dodatek do strategii, rozumiem dodatek do gry MP.. ale 80 zl płacić za kilka godzin singla? Ludzie są naprawdę naiwni według mnie, płacąc za to... Przecież to jest jawne wyciąganie kasy z kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie to cieszy :) wkońcu pogram sobie w to co lubię a jeszcze muszę nabyć ep1 choć poczekam aż stanieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, zapomniałem, że w tym dodatku będzie team fortress i portal. To faktycznie ok :P Ale pierwszy dodatek to było przegięcie, za te pieniądze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały zestaw E2 zapowiada się nad zwyczaj dobrze, gdyż w jego skład wejdzie nie tylko drugi dodatek, ale i Team Fortress oraz Portal (zapowiada się znakomicie!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować