Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Resident Evil 4 - okiem Rolanda

44 postów w tym temacie

Przyjemny tekst, gratulacje :)
A co do samej gry, to ja już od ponad pół roku na nią czekam (od kiedy przeczytałem, że wychodzi na PC), a teraz czekam na wydanie w Polsce (ponoć w kwietniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucas the Great

Stopniowo prezentujemy Wam wszystkich nowych autorów z ostatniego naboru. Roland, znany z łamów wysokonakładowych czasopism, zamyka męską część tego korowodu. Na swój debiut na łamach gram.pl czekają jeszcze dwie panie. Zaś póki co, korzystając z późnej godziny, zapraszamy na spotkanie z czwartą odsłoną znanego horroru...

Przeczytaj cały tekst "Resident Evil 4 - okiem Rolanda" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam wersji na PC, jedna z najgorszych konwersji z PS2, sama gra wgniata w fotel, ale kto widział żeby na PC nie celować myszką to już masakra. Przeszłem na PS2 tą gre 8 razy jest zabójcza. Wersja PC to dno, które może popsuć tego doskonałego Residenta. Leon Skott Cenedy wymiata !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jedna z najgorszych konwersji PS2 > PC. Sterownie myszką jest bardzo niewygodne - nie polecam.

A o do tekstu - bardzo ciekawie napisany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wersja na gamecube mimo ze bez dodatkow ktore dodali na ps2 (widescreen, ta pukawke to mozna przebolec), jest IMO nadal najlepsza. niestety capcom ma jakas glupia zasade robienia konwersji na pc - 2 lata pozniej, 5x gorzej, brzydziej i z niewygodnym sterowaniem. ale do puki gracze kupuja takie crapy to co maja zmieniac ta polityke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo, nabiłeś jednego posta! Jako delegat jesteś z siebie dumny?
Szkoda, że nikt nie degraduje za spam, pare dla przykładu i byłby spokój z durnymi komentarzami jak Twój.

Konwersja żałosna, można powiedzieć "a nie mówiłem" gdy tylko ukazały się zapowiedzi. Nie polecam, lepiej kupić sobie coś ciekawszego na PC. Cap nigdy nie zrobił dobrej konwersji na PC i raczej już nigdy nie zrobi. A szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nareszcie doczekaliśmy się czwartej odsłony serii Resident Evil 4 na PC." - coś tu jest nie tak...
Co do gry, to hmm... Nie lubię kiedy przerabia się gry z jednej platformy na drugą, bo często twórcy zapominają, że nie tworzą jeszcze raz tej samej gry i dlatego sterowanie w takihc grach jest "koszmarne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO gra bardzo grywalna i ciekawa, ale graficznie to dno i metr mułu. Wersja na PS2 wyglądała dużo lepiej, sterowanie bez pada też niezawygodne, ale idzie się przyzwyczaić. Jak dla mnie 8/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja na PC jest po prostu beznadziejna według mnie porównując do wersji na Gacka. Sterowanie tylko klawiaturą, ściąganie jakichś modów żeby myszka działała. Do tego graficznie kupa, a filmiki w rozdzielczości 800*600. Sama gra to wypas, ale według mnie mija się z celem granie w nią na innej platformie niż Gamecube (na Ps2 jeszcze ujdzie:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 09:50, Selv napisał:

Cap nigdy nie zrobił dobrej konwersji na PC i raczej
już nigdy nie zrobi. A szkoda...


Chciałem podkreślić, że to Ubisoft przerzucał grę na PC''ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 11:24, Ufo2 napisał:

> Cap nigdy nie zrobił dobrej konwersji na PC i raczej
> już nigdy nie zrobi. A szkoda...

Chciałem podkreślić, że to Ubisoft przerzucał grę na PC''ty :P

Otórz nie. Ubisoft jest tylko wydawcą w Europie, konwersje robiła inna firma (zapomniałem tylko jej nazwy) ale jakoś konwersja RE4 wypadłą gorzej niż DMC3 albo O3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować