Zaloguj się, aby obserwować  
Blizzard_Beast

Wrestling - WWE, TNA, ROH, CZW i inne

1174 postów w tym temacie

Czy ktoś na forum interesuje się grami o wrestlingu alno zamym wrestlingiem? Gracie? Oglądacie gale? Wymieniajmy się tu wrażeniami.

Pamiętajcie, Wrestlemania 23 już pierwszego lipca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 01:53, Blizzard Beast napisał:

Czy ktoś na forum interesuje się grami o wrestlingu alno zamym wrestlingiem? Gracie? Oglądacie
gale? Wymieniajmy się tu wrażeniami.

Pamiętajcie, Wrestlemania 23 już pierwszego lipca!


Ja czasem oglądam na eurosporcie jak się trafi,pamiętam w przeszłości jak miałem z 10 lat,to to oglądałem,chyba na tv4 wtedy było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 01:53, Blizzard Beast napisał:

Czy ktoś na forum interesuje się grami o wrestlingu alno zamym wrestlingiem? Gracie? Oglądacie
gale? Wymieniajmy się tu wrażeniami.

Pamiętajcie, Wrestlemania 23 już pierwszego lipca!

Jak jest na Eurosporcie to zawsze ogladam STING RZADZI^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety - żyjemy w takim a nie innym kraju, więc na telewisji polegać nie mogę specjalnie (tym bardziej, że tam TNA jest z pewnym opóźnieniem z tego co mi wiadomo). Muszę posiłkować się rozmaitymi trackerami, gdzie ludzie dzielą się swoimi kolekcjami wideo. Jest tam o tyle fajnie, że oprócz rzeczy popularnych można także znaleźć sporo archiwalnych cacuszek lub rzeczy kompletnie undergrundowych, jak jakieś japońskie składanki hardcore, gale Combat Zone Wrestling czy Ring Of Honor. Aktualne są też gale telewizyjne programów ze Stanów.

Od niedawna oglądam TNA, dość długo już WWE (ale tylko SmackDown, RAW i PPV - wszelkie Heat, Experience czy Bottom Line odpuszczam) i "nowe" ECW. Choć walcze ze sobą już od miesiąca, żeby nie marnować czasu na to badziewie, bo to co Vince z tym zrobił po reaktywacji (wiem, nie on sam, ale jego wizja wrestlingu) powoduje, że rzygać się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że informacja jeszcze nie została tu podana.

Chros Benoit, wielokrotny mistrz świata, jeden z uliubieńców publiczności oraz najlpeszy techniczny wrestler ostatniej dekady kilka dni temu zabił swoją żonę, siedmioletniego syna, a następnie się powisił.

Więcej detali:

http://attitude.pl/news-breaking-news-detale-na-temat-smierci-bonoita-i-jego-rodziny-chris-morderca.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wrestling nie ma kunsztu to zwykłe łojenie w jak najbardziej popisowy sposób, show dla publicznosci.. tyle ode mnie... nie podoba mi się toto... jak chcą to niech się leją... jak chcecie to oglądajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To:

Dnia 28.09.2007 o 16:33, Koziar the mag napisał:

wrestling nie ma kunsztu


i to :

Dnia 28.09.2007 o 16:33, Koziar the mag napisał:

jak najbardziej popisowy sposób, show dla publicznosci


są ze sobą sprzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 17:25, Mr Red napisał:

John Cena i Undertaker wymiatają


Taker wymiata, ale Cena ssie po całej linii. Chyba, że słuchasz hip-hopu i masz poniżej czternastu lat. I za wiele we wrestlingu jeszcze nie widziałeś (np. oglądałeś tylko WWE).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 01:53, Blizzard Beast napisał:

Czy ktoś na forum interesuje się grami o wrestlingu alno zamym wrestlingiem? Gracie? Oglądacie
gale? Wymieniajmy się tu wrażeniami.


Ja czasami obejrzę w TV. Miałem nawet zamiar kupić grę na ten temat ale niestety skończyło sie tylko na planach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 12:15, CaRd1991 napisał:

> Czy ktoś na forum interesuje się grami o wrestlingu alno zamym wrestlingiem? Gracie? Oglądacie

> gale? Wymieniajmy się tu wrażeniami.

Ja czasami obejrzę w TV. Miałem nawet zamiar kupić grę na ten temat ale niestety skończyło
sie tylko na planach.


Zaraz będziesz miał okazję naprawić ten błąd, bo w sklepach powinien się w ciągu najbliższego miesiąca pojawić SmackDown vs RAW 2008. Na horyzoncie Midway dłubie coś tam przy TNA Impact, ale nie wiadomo wiele na razie o tej grze.

Ja właśnie nadrabiam zaległości w SDvsRAW 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu jeszcze za czasów o ile dobre pamiętam do połowy, albo końca podstawówki oglądałem to w miarę regularnie, później ten teatrzyk zaczął mnie nudzić, jak ktoś lubi show w amerykańskim stylu i udających że chcą się prawie pozabijać facetów to ok, ale po prostu mnie to nudzi. Show jak to show, zrealizowane raczej efektownie, aczkolwiek te wątki fabularne są raczej słabe, ale z tego co widzę moda na to przedstawienie nie przyjęła się u nas w Polsce, co nie ukrywam raczej mnie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 12:54, Blizzard Beast napisał:

Ja właśnie nadrabiam zaległości w SDvsRAW 2007.


No wlasnie ta gra jest na XBOX''a 360 czy na PC tez? :> A co do to ogladam na Eurosporcie bo tam jedynie puszczaja to,szkoda ze teraz znowu daja powtorki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 15:08, Infes napisał:

> Ja właśnie nadrabiam zaległości w SDvsRAW 2007.

No wlasnie ta gra jest na XBOX''a 360 czy na PC tez? :> A co do to ogladam na Eurosporcie
bo tam jedynie puszczaja to,szkoda ze teraz znowu daja powtorki :(


Gra jest na 360-kę, jest też chyba wersja na PS2, bo kupować X360 dla wrestlingu to przesada, ale PS2 już kosztuje tak niewiele, że można spróbować. A na PC wrestling... Hmm, jeśli nie emulatory, to od czasu WWE In Your House z 1997 roku nic nie przychodzi mi do głowy. Które i tak było dużo gorsze, niż genialna WWE Wrestlemania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest na 360-kę, jest też chyba wersja na PS2, bo kupować X360 dla wrestlingu to przesada,

Dnia 04.10.2007 o 15:56, Blizzard Beast napisał:

ale PS2 już kosztuje tak niewiele, że można spróbować. A na PC wrestling... Hmm, jeśli nie
emulatory, to od czasu WWE In Your House z 1997 roku nic nie przychodzi mi do głowy. Które
i tak było dużo gorsze, niż genialna WWE Wrestlemania.


O to juz mam dwa powody zeby kupowac PS2 :D Budokai i WWE Game ;p Ja mam na PC bodajze WWE Raw 2000 :D ale bez dzwieku i video ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam demko WWE vs. SMACKDOWN i jakoś bardziej mi sie podoba niż Fight Night Round. Ale ogólnie przepadam za bijatykami(nie ma to jak RPG albo RTS...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować