Zaloguj się, aby obserwować  
Blizzard_Beast

Wrestling - WWE, TNA, ROH, CZW i inne

1174 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2009 o 23:38, cubbek napisał:

> Hej po padnięciu mininovej.... nie wiem jak się odnaleźć jeśli chodzi o wwe : (((

> Pomoże ktoś ?
Hejo. Napisz na gadu, może Ci jakoś pomogę ;-)

Odezwałem się na gg ... ale nie odpisałeś : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejne PPV od WWE, TLC [lipa tytuł, tak btw]


World Heavyweight Championship (Chairs match)
Undertaker (c) vs Batista
Sercem Taker, umysłem Batista, wiek Takera robi swoje, a on trzyma pas od chyba HiaC

WWE Championship (Table match)
John Cena (c) vs Sheamus
Albo wygra ikona dzieci, albo Sheamus i będzie dalszy Feud.

Intercontinental Championship (Normal match)
John Morrison (c) vs Drew McIntyre
Drew nie miał jesio pasa, a jest heelem...

Unifed Tag Team Championship (TLC match)
Chris Jericho (c) & Big Show (c) vs DX
DX mistrzami -> więcej $$ ze sprzedaży świątecznych pamiątek, potem feud JeriShow i DX.

ECW Championship (Ladder match)
Christian (c) vs Shelton Benjamin
A niech ma w końcu ten pas, niech się chłopak pocieszy. :P


Normal match
Randy Orton vs Kofi Kingston
Kofi, bo jest face... niestety ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac nie wyobrazam sobie by taki ktos jak Sheamus, ktory jest w wwe mniej niz miesiac rozwalil mistrza Johna Cene, ktory jest wrestlerem dobrych pare lat. Co do innych walk mam nadzieje ze wygra Kofi i (chodz to nie jest zbyt prawdopodobne) DX. Licze rowniez ze Morrison zachowa pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sheamus jest już w WWE więcej czasu, tyle że na początku był w ECW, a teraz przeniósł się na RAW. Wcześniej też musiał przejść jakieś przygotowania, może w FCW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 15:44, Diverso napisał:

Sheamus jest już w WWE więcej czasu, tyle że na początku był w ECW, a teraz przeniósł
się na RAW. Wcześniej też musiał przejść jakieś przygotowania, może w FCW?


Całkiem mozliwe bo nie ogladam ECW, jednak w takim razie cena tez mogl byc wczesniej w ecw i mial jakies przygotowania ;). I tak wychodzi na to ze Cena jest o wiele dluzej wrestlerem i to na o wiele wyzszym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 16:32, TheNorbi napisał:

Całkiem mozliwe bo nie ogladam ECW, jednak w takim razie cena tez mogl byc wczesniej
w ecw i mial jakies przygotowania ;).


Od czerwca tego roku był na ECW, wcześniej - jak znaczna część wrestlerów WWE (chociaż chyba akurat nie Cena, a szkoda, jemu by się to przydało) zbierał szlify w FCW.

Dnia 13.12.2009 o 16:32, TheNorbi napisał:

I tak wychodzi na to ze Cena jest o wiele dluzej wrestlerem i to na o wiele wyzszym poziomie


To mnie rozbiło. Co jeden to lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam dość Ceny, a szczególnie związanych z nim części wokalnych, które zawsze wyglądają tak samo. Na początku spokojnie, potem dostaje erekcji, drze się, a na koniec "The Champ! Is! Here!" i dziękuję. Niech Orton sprzeda mu kopa w łeb i wyniosą go na noszach. Za 2 miechy może wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 18:15, Diverso napisał:

Ja już mam dość Ceny, a szczególnie związanych z nim części wokalnych, które zawsze wyglądają
tak samo. Na początku spokojnie, potem dostaje erekcji, drze się, a na koniec "The Champ!
Is! Here!" i dziękuję. Niech Orton sprzeda mu kopa w łeb i wyniosą go na noszach. Za
2 miechy może wrócić.


Właśnie ten nieoczekiwany przypływ adrenaliny i rozwalenie sześciu przeciwników naraz mnie najbardziej denerwuje. A to z tym kopem to przydałby się, bo Cena powoli zaczyna już zanudzać tymi zwycięstwami. A o WWE 4FUN już nie wspomnę, bo to jest żenada ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, wróciło DX, a już nie mogą odwalać takich akcji co kiedyś. Chociażby to wystąpienie do narodu o ograniczeniu brzydkich słów i kontaktach HBK z pewnym panem. Kiedyś motto DX to było "Suck It" (obecnie zbyt wulgarne, bo pojawia się od święta), teraz "Are you ready?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 18:15, Diverso napisał:

Ja już mam dość Ceny, a szczególnie związanych z nim części wokalnych, które zawsze wyglądają
tak samo. Na początku spokojnie, potem dostaje erekcji, drze się, a na koniec "The Champ!
Is! Here!" i dziękuję. Niech Orton sprzeda mu kopa w łeb i wyniosą go na noszach. Za
2 miechy może wrócić.

Tyle że nie może dostać walki z Jasiem. Chociaż... z drugiej strony wreszcie coś nowego w ME od paru ładnych lat, bo było Orton & Cena, Orton & Cena... chrrr...

A Final Resolution się zbliża... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko narzekacie na Cene rozumiem to ale Undertaker czy DX tez maja caly czas takie samo intro i powtarzaja te same hasla (rest in peace czy suck it). Nie spodziewajcie sie ze bede to zmieniac co miesiac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 18:27, Diverso napisał:

Cholera, wróciło DX, a już nie mogą odwalać takich akcji co kiedyś. Chociażby to wystąpienie
do narodu o ograniczeniu brzydkich słów i kontaktach HBK z pewnym panem. Kiedyś motto
DX to było "Suck It" (obecnie zbyt wulgarne, bo pojawia się od święta), teraz "Are you
ready?"


Tak, wcześniejsze akcje DX to była niezła jazda. Pamiętam jak za łebka oglądało się bardziej wulgarne WWE. Jeszcze do tego marnowanie zawodników z dużym potencjałem, poprzez zwyciętswa takiego Centka. Dochodzi do tego ten kabaret Chavo Guerrero i Hornswoogla (uff dobrze to już się skończyło). Ja jestem ciekaw co wyjdzie ze współpracy Hogana i TNA, mi się wydaje, że za jakiś czas WWE poczuje oddech na plecach i postanowi coś zmienić, oby tylko na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Undertaker i DX to jest klasa sama w sobie, najlepsze widowiska, a Centuś to rzeczywiście idol dzieci powtarzający cały czas te same ruchy, i jak dla mnie stojący w miejscu. Przydałby się odpoczynek od tej gwiazdy, albo niech zrobią z niego heela, bo jak dla mnie tych prawdziwie złych jest za mało. Orton, CM Punk i Jericho (jest jeszcze Batista, ale z niego póki co heel słaby) to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 19:52, SongoX napisał:

Tak, wcześniejsze akcje DX to była niezła jazda. Pamiętam jak za łebka oglądało się bardziej
wulgarne WWE. Jeszcze do tego marnowanie zawodników z dużym potencjałem, poprzez zwyciętswa
takiego Centka. Dochodzi do tego ten kabaret Chavo Guerrero i Hornswoogla (uff dobrze
to już się skończyło). Ja jestem ciekaw co wyjdzie ze współpracy Hogana i TNA, mi się
wydaje, że za jakiś czas WWE poczuje oddech na plecach i postanowi coś zmienić, oby tylko
na lepsze.

Wtedy, to było raczej WWF? :P

Co do Hogana... w styczniu, gdzieś na początku będzie poniedziałkowa wojna RAW i iMPACT, ale... jeśli WWE dowali jako guest hosta The Rocka, to wątpię, czy TNA, nawet z Hoganem, coś osiągnie... no kurde, żeby skończyli z ratingami koło 1.3, a szli dalej, do przodu :<
TNA ma małą promocję, małą halę w Orlando, bilety na PPV są nawet za darmo ludziom rozdawane. Poza tym, nie wiem, czy oni coś jeżdzą w USA chociaż, bo wciąż w Orlando siedzą [w hali Impact Zone]

Diverso, mam nadzieję, ze mówisz o starszych czasach? DX teraz nie ma już takiej formy, a Taker... no cóż, wiek :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze i Cena rzeczywiscie za dlugo jest top wrestlerem, jego teksty i piosenka jest nudna.. ja jeszcze tego nie odczulem bo ogladam wwe od tych wakacji jednak trzeba przyznac ze pare jego walk w tym roku bylo naprawde niezlych (przede wszystkim I quit match, Iron match czy ostatnia walka z DX)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak o starych...Ogólnie to co jest teraz nie za bardzo umywa się do tego co było kiedyś. Ale TNA do WWE i tak jeszcze dość daleko. Może i Hogan podpisał kontrakt, ale on jest naprawdę stary i w tym wypadku liczy sie nazwisko, a nie umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 18:16, Kamiloos napisał:

Centus "ksztalcil sie" w OVW ;)


A WWE powinno zrobić z nim to, co z OVW. Tip: pozbyć się.

Chociaż dochodzę do wniosku, że Jasio to się owszem, kształcił, ale w MTV ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typowania na Slammy Awards, któe będą jutro, podczas 3 godzinnego RAW.

http://wrestlefans.pl/index.php?news_action=comments&news_base=141220091135&newsid=111

Moje typy:
WRESTLER ROKU: Taker, za wspaniałą walkę z HBK /wygra pewno Sinuś za $$$/
DIVA ROKU:

Czyli nudy :P

WALKA ROKU:

- Shawn Michaels vs. Undertaker na WrestleManii 25
Kto oglądał, ten wie :)

TAG TEAM ROKU: Legacy (Cody Rhodes i Ted DiBiase)
Chłopaki pokazują formę ;> [wygra DX, bo face i $$$]

"OH MY GOD!" MOMENT ROKU:

- Grillujący Shawn Michaels wykonuje Sweet Chin Music małej dziewczynce w jednej z restauracji w Texasie
Bo Mi się podoba :E

GOSPODARZ ROKU NA RAW: Shaq
A tutaj obojętnie :P

NAJBARDZIEJ SZOKUJĄCY MOMENT ROKU: - Randy Orton wykonuje Stephanie swoje firmowe DDT na oczach bezradnego HHH''a
A z nudów wybrałem, bo wiedziałem, że Jeff odejdzie, więc...

NAJBARDZIEJ BŁYSKOTLIWY DEBIUT ROKU: Yoshi Tatsu
Dobry wrestler, ale siedzi w ECW :(

NAJBARDZIEJ EKSTREMALNY MOMENT ROKU: - Jeff Hardy skacze na CM Punka z drabiny w trakcie ich pojedynku na SummerSlam

Jasne, że to nie jest extreme, ale wybrałem, bo potem było coś ciekawego, tzn powrót :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować