Zaloguj się, aby obserwować  
Blizzard_Beast

Wrestling - WWE, TNA, ROH, CZW i inne

1174 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2010 o 19:51, M1k3 napisał:

A kogo do cholery obchodzi, czy to jest ustawiane? Przy piwku nie ma lepszej rozrywki
w TV :P

Wiesz... takie CZW to nie raz wywoływało we mnie wyplucie zawartości napoju trzymanego w gębie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Spoiler

Brak pasa przy Cenie, HHH-u czy innych face-ach, których moveset jest często przez to ograniczony, cieszy. Mnie podwójnie, bo Y2J to mój ulubiony wrestler, jeden z największych w historii tej branży. Szkoda z leksza, że to dopiero jego 6 tytuł mistrza świata, podczas gdy taki HHH chce pobić rekord Flaira, a jak walczy każdy widzi ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, czyli wsio OK, ale końcówka o WWE no to jednak małą niespodzianka :) SD! ma obydwa pasy ^^
No i ładnie, że heele mają pasy. Ciekawe, jak będzie budowany pojedynek na WM DeadMana i Shawna, bo jednak wszystko na to wskazuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz trzeba czekać na WM. Ale teraz po EC można się domyślić jakie czekają nas walki. Ja widzę to tak:

Money in the Bank

ktoś tam z drugorzędnych zawodników

WWE Championship

Batista(c) vs. John Cena

Shawn Michaels vs. Undertaker

Bret Hart vs. Vince McMahon

Randy Orton vs. Ted Dibiase i koniec Legacy

i wisienka na torcie

World Heavyweight Championship

Chris Jericho(c) vs. Edge - pewnie Chris wymyśli coś i będzie to walka, że jeżeli Edge przegra to opuści SD i przejdzie na RAW

a tą walkę chciałbym zobaczyć choć mało prawdopodobne

Hart Dynasty vs. ShowMiz o Unified WWE Tag Team Champions

i to na tyle, a wy jak obstawiacie? A i co sądzicie o końcu Survivor Series? Bo dla mnie to idiotyczny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Tak w ogóle po raz pierwszy od dłuższego czasu Goldberg pewnie nie zarył głową w ziemię ze śmiechu po spearze Batisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie widzę że troche małe pojęcie macie o Wrestlingu. Może znajdzie się jakiś wytrawny znawca PUERO, bądź innej federacji?
W sumie forum jest o grach, ale chętnie sobie porozmawiam
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się gala EC osobiście podobała. :) Tyle tylko, że wyniki SD był do przewidzenia:

Spoiler

teraz Edge rozpocznie feud z Jericho, a dziad HBK (im kolo starszy, tym bardziej mnie wnerwia) z Undertakerem.

Jak napisał kolega wyżej -
Spoiler

nareszcie Goldberg nie wyrył łbem w ziemię po spearze Batisty

, trafna uwaga imo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2010 o 19:51, Spayki napisał:

Coś innego dla mnie jest zjawiskowe:

Spoiler

wszystkie męskie pasy w rękach heelów

!


Spoiler

Tam od razu heelów

Chris w przeciwieństwie do batisty po wielkim heel turnie w sumie zachowuje się normalnie czasami dorzucając od siebie jak nie lubi publiczności daje o tym znać, a że jest najlepszy w tym co robi na świecie, to w sumie kłamstwo nie jest 2 razy rzędu dostał ten tytuł, ale ciekawe czy Edge znowu będzie Facem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 11:02, kindziukxxx napisał:


> Coś innego dla mnie jest zjawiskowe:

Spoiler

wszystkie męskie pasy w rękach heelów

!


Spoiler

Tam od razu heelów

Chris w przeciwieństwie do batisty po wielkim heel turnie w
sumie zachowuje się normalnie czasami dorzucając od siebie jak nie lubi publiczności
daje o tym znać, a że jest najlepszy w tym co robi na świecie, to w sumie kłamstwo nie
jest 2 razy rzędu dostał ten tytuł, ale ciekawe czy Edge znowu będzie Facem :)


W sumie Y2J jest nadal Heelem. A Edge jest jak Undertaker, po środku. Lecz z lekka skłania się ku Facowi.
Miła odmiana, po tym co dostaliśmy przez ostatnie 1,5 roku. Gdzie męczyła nas La'' Familia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, był zaplanowany face turn Edga (dużo heeli w SD!) i myślę, że jest on właśnie powoli realizowany. Facet nawet zaczął się uśmiechać w sposób inny niż szyderczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pierwszy odcinek NXT i jestem bardzo pozytywnie nastawiony. Największe wrażenie wywarł na mnie rookie Daniel Bryan podczas meczu z Jericho. Bardzo żwawa walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 21:17, RazorBMW napisał:

Hmmm...
Streak vs Carreer...
Nie wiem niic, nie wiem na kogo kurka stawiać[na chwilę obecną ofc].

Odpowiedź jest prosta jak budowa młotka.
Undertaker wygra, a HBK uda się na wolne. Karierę niby zakończy, ale pewnie po dłuższym czasie wróci, że niby coś. Tak to pewnie rozegrają. Taker walczy i wygrywa na WM''kach długo, więc ja jako długoletni fan Wrestlngu, nie widzę iinego obrotu sprawy jak zwycięstwo Takera i zgarnianiu kasy na kolejnych gadżetach z tym zwycięstwem.
W sumie to odgrzewany kotlet z przed roku, chcociaż żeby zdobyć feud roku muszą się postarać, bo Edge vs Y2J mogą wykręcić doskonałą walkę na WM''ce, jak i po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 22:30, Diverso napisał:

Szkoda tylko, że ten śmieć, Centuś


Też go nie lubię (chociaż wolę od Batisty), ale żeby od razu od śmiecia? :/ Ja szanuję każdego z zawodników...


Nie lubię tego okresu przed WM. Zaczynają się intensywne promocje, walki na galach są skracane i robi się nudno. Vide ostatnie RAW - 2 z pojedynków to był mega lol - Santino i ktoś tam jeszcze powalczył minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować