Zaloguj się, aby obserwować  
Blizzard_Beast

Wrestling - WWE, TNA, ROH, CZW i inne

1174 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2010 o 22:16, Budep napisał:

To jaki jest sens toczenia tych walk, jak z góry wiadomo, kto wygra? ;p

z góry wiadomo kto wygra ale dla walczących...

po za tym za.. hmm sądze ze mają na miesiąc te 100 -200 tys też byś poszedł walczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszedłbym, poszedł, ale sens tego sportu równa się zero ;P. Choć jak mówiłem niekiedy lubię popatrzeć jak się okładają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że możesz zostać prawdziwym fanem tylko wtedy, gdy rozumiesz, co naprawdę dzieje się na ringu. To nie do końca sport, ja traktuję jak dobry film - rozrywkę. Ba, latałem nawet za granicę naszego kraju na live showy (house show wygląda trochę inaczej niż to, co jest pokazywane w TV. Wrestlerzy są bardziej sobą i odrobinę mniej trzymają się narzuconych gimmicków). Natomiast należy zdać sobie sprawę, że część akcji jest bardzo ryzykowna i przysparza prawdziwy ból. Wielu zawodników jest uzależnionych od silnych środków przeciwbólowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 22:25, Budep napisał:

Poszedłbym, poszedł, ale sens tego sportu równa się zero ;P. Choć jak mówiłem niekiedy
lubię popatrzeć jak się okładają.

Mainstream dawno przestał być sportem, poza tym... obstaw no chłopie, kto wygra na przykład... walkę na następnym SmackDown? buehehehe
W USA WWE, jak i teraz już, niestety, TNA, to tzw. "rozrywka sportowa". Walki dobre, to masz w indys, a tam już nie ma storyline''ów etc.
Skąd wiesz, kto wygra? Tylko zawodnicy i bookerzy wiedzą. Możesz się domyślić, ale w każdej chwili mogą Ci zrobić niespodziankę, w stylu... np. Montreal Screwjob :P

Btw. Mainstream to luzik jeśli chodzi o kwestię bezpieczeństwa, ciężkie to są indys [Piledriver co najmniej jeden jest na każdej gali indys, a w WWE robi je tylko Undertaker, bo on to potrafi w tej federacji najlepiej].
Nie mówiąc już o CZW :]

Zbliża się Tournament of Death 10... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj,

Spoiler

powrót Takera

i już zaliczył kontuzję :( Dziękuję, Rey za zwalone 619 i uwalony nos i kość oczodołową Takera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli temat jest dalej aktualny to chce powiedziec ze zawodnicy w WWE bardzo dobrze udaja, a co do bookerów to też muszą być mądrzy żeby napisać takie scenariusze np:
Rey Mysterio wykonuje serie leg kicków, cm pank prawym sierpem załatwia go i obaj leża. Rey zmienia sie z MVP, a Pank z Lukiem Gallowsem i MVP go leje, leje i leje, przypina, ale Pank mu przeszkadza wchodzi Rey powala Panka MVP ustawia Gallowsa i mamy co...? Co innego jak... !619! potem tylko Pin: 1, 2, 3 KONIEC


Uwielbiam jak Rey walczy w Tag-Teamie bo to oznacza zawsze 619
(scenariusz podobny jak w ostatnim SD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 13:58, Undertaker napisał:

Nom. A gdy w WWE raz na rok pojawi się taka akcja to wszyscy krzyczą HOLY SHIT. ;) A
w CZW to standard.

jak Jeff skakał z 12 metrów bodajże , to w CZW do tego czasu były skoki z dachu, który był wyżej i nie było to tak przygotowane aby jak w WWE Jeff spadł a pod spodem były materace, no w sumie kiedyś w ECW ale tym prawdziwym też było dużo więcej ryzyka. Sam się zastanawiałem i szukałem, ale czy w Europie jest jakaś federacja podobna pod względem walk do CZW lub starego ECW, bo obejrzeć taki show to byłoby coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 14:08, kindziukxxx napisał:

> Nom. A gdy w WWE raz na rok pojawi się taka akcja to wszyscy krzyczą HOLY SHIT.
;) A
> w CZW to standard.
jak Jeff skakał z 12 metrów bodajże , to w CZW do tego czasu były skoki z dachu, który
był wyżej i nie było to tak przygotowane aby jak w WWE Jeff spadł a pod spodem były materace,
no w sumie kiedyś w ECW ale tym prawdziwym też było dużo więcej ryzyka. Sam się zastanawiałem
i szukałem, ale czy w Europie jest jakaś federacja podobna pod względem walk do CZW lub
starego ECW, bo obejrzeć taki show to byłoby coś.


jest niemieckie wXw, ale ich gale są naprawdę truuudne do obejrzenia.
Ajć, przypomina Mi się dwie pierwsze edycje CZW Tournament of Death... Mondo czy Necro Butcher za starych czasów[dziś też jest, ale z formą słabo, występuje też okazjonalnie w ROH].
A

Spoiler

to cięcie kosiarką żyłkową

... na finale ToD1... do dziś mam gębę na podłodze jak to widzę.
No ale cóż, Nick "Sick" Mondo odszedł po TOD2, no bo cóż, ciało odmawiało posłuszeństwa.

Z nowszych kronik UV, Thumbtack Jack skończył karierę w CZW na Walkin on Pines and Needles w tym roku, wystąpił potem ostatni raz w swojej macierzystej federacji, wXw... piękna walka na WoPaN była!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 12:30, kindziukxxx napisał:

> To jaki jest sens toczenia tych walk, jak z góry wiadomo, kto wygra? ;p

jeżeli to nazywasz udawanym to gratuluje ... http://www.youtube.com/watch?v=6vyuAjFXV0c

są różne federacje, a ten filmiki tak jest w miarę lekki...


Dzięki za gratulacje.

Nie mówiłem o tym hardkorowym wrestlingu, gdzie leją się na prawde, a o tym bardziej medialnym. (czyt, UDAWANYM)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 15:00, Budep napisał:

Nie mówiłem o tym hardkorowym wrestlingu, gdzie leją się na prawde, a o tym bardziej
medialnym. (czyt, UDAWANYM)

Skok z drabiny na wrestlera jest udawany?
Skok z narożnika również?
Nie.
Ciosy są odpowiednio przyjmowane, by było jak najmniej bólu.
Taak, w CZW również są specjalne druty kolczaste itd., i ogólnie w CZW mają szkółkę, gdzie uczą się przyjmować ostrzejsze zagrania, by jak najmniej bolało, ale wiadomo, że boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2010 o 15:00, Budep napisał:

Nie mówiłem o tym hardkorowym wrestlingu, gdzie leją się na prawde, a o tym bardziej
medialnym. (czyt, UDAWANYM)

nie ma czegoś takiego jak udawany wrestling, są różne federacje, ale nawet te pro kids nie są udawane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 22:01, RazorBMW napisał:

Ajajaj,

Spoiler

powrót Takera

i już zaliczył kontuzję :( Dziękuję, Rey za zwalone 619
i uwalony nos i kość oczodołową Takera :(

obejrzałem raw z 04 06 2010 poprzednie gale raw i SD też obejrzałem i nigdzie nie pokazali kontuzje jego ?!
Gdzie mogę to obejrzeć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 22:07, Chester001 napisał:

> Ajajaj,

Spoiler

powrót Takera

i już zaliczył kontuzję :( Dziękuję, Rey za zwalone
619
> i uwalony nos i kość oczodołową Takera :(
obejrzałem raw z 04 06 2010 poprzednie gale raw i SD też obejrzałem i nigdzie nie pokazali
kontuzje jego ?!
Gdzie mogę to obejrzeć ??

Na SD! nie było tego widać potem się okazało, że ma tą kontuzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2010 o 23:13, RazorBMW napisał:

Na SD! nie było tego widać potem się okazało, że ma tą kontuzję.


na jednym z forum ktoś napisał :

"Rany... Mysterio zamiast Undertakera? :/ powinni go zawiesić za to, że nie umie walczyć... Najpierw CM Punk, potem Undertaker, kogo nastepnego kontuzjuje? Nie lubię tego knypa już :D
"
o co chodzi z cm ?
ostatnio cm walczy jaka kontuzja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 08:32, Chester001 napisał:

na jednym z forum ktoś napisał :

"Rany... Mysterio zamiast Undertakera? :/ powinni go zawiesić za to, że nie umie walczyć...
Najpierw CM Punk, potem Undertaker, kogo nastepnego kontuzjuje? Nie lubię tego knypa
już :D
"
o co chodzi z cm ?
ostatnio cm walczy jaka kontuzja ?


Chyba że chodziło mu o Ortona, bo Punk jest zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 06.06.2010 o 10:31, RazorBMW napisał:

> o co chodzi z cm ?
> ostatnio cm walczy jaka kontuzja ?

Chyba że chodziło mu o Ortona, bo Punk jest zdrowy.

z ortonem ?
a rey mu zrobił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 15:45, Chester001 napisał:

z ortonem ?
a rey mu zrobił ?

Orton ma jakąś kontuzję, ale nie pamiętam co i kiedy.
Chyba że myśląc o CM Punka chodziło Ci o to, że

Spoiler

nie ma włosów

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować