Zaloguj się, aby obserwować  
Blizzard_Beast

Wrestling - WWE, TNA, ROH, CZW i inne

1174 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2008 o 15:01, Chaotizz napisał:

A ja gram w odsłonę tej serii z cyferką 7 na końcu. ;) Najbardziej lubię grać zawodnikami
takimi jak: Rey Mysterio, John Cena, Triple H... Trochę ich jest. Ogólnie lubię zawodników
szybkich i dobrych, hmm "akrobacyjnie". ;)


Mysterio mi się ciężko gra bo jest maly, ale za to zwinny i trudno go trafić. Graliscie w takim trybie gdzie trzeba drabinę podstawic i siegnąc po pas? Z kolegą gralismy jeden mecz chyba z ponad pol godziny, bo za kazdym razem ktos kogos zwalal z drabiny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 15:18, Ryan Cooper napisał:

Mysterio mi się ciężko gra bo jest maly, ale za to zwinny i trudno go trafić. Graliscie
w takim trybie gdzie trzeba drabinę podstawic i siegnąc po pas? Z kolegą gralismy jeden
mecz chyba z ponad pol godziny, bo za kazdym razem ktos kogos zwalal z drabiny. :)

Ja Mysteriem gram prawie zawsze, dlatego mam już parę taktyk opanowanych. ;) Zastanawiam się nad zakupem najnowszej części SD, czyli 2008. Co o tym myślicie? Gra bardzo się różni od edycji 2007. BTW. A z ta drabiną to grałem, ale ja walizkę (Money in the bank ;PP) ściągałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 16:23, Chaotizz napisał:

Zastanawiam się nad zakupem najnowszej części SD, czyli 2008. Co o tym myślicie? Gra bardzo się różni
od edycji 2007.


Ja bym się wstrzymal ponieważ w listopadzie tego roku ma wyjść WWE SmackDown vs. RAW 2009. Nie wiem czym się różni 2007 od 2008, bo w 07 nie gralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś oglądałem co tydzień w sobotę na kanale Extreme Sports RAW. W końcu mi się to wszystko znudziło i nawet wracać do oglądania mi się nie chce. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 16:34, Chaotizz napisał:

Ano, to rzeczywiście lepiej się wstrzymam. ;) W końcu 2009 będzie bardziej aktualna i
w ogóle miejmy nadzieję, że lepsza.


A pół roku później kolejna gra - Legends of Wrestlemania. Tą metodą nigdy nie kupisz SD nowego.

Ja bym zainwestował w 2008 na twoim miejscu. Dużo zmian na lepsze. Zresztą to wszystko już dokładnie opisałem, więc nie będę się powtarzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś oglądał wczoraj RAW? Mnie osobiście nie spodobało się jak Y2J potraktował HBK, było to nie fair... Zaskoczyło mnie zwycięstwo Jeff''a Hardy''ego nad HHH, co prawda nie było to zwycięstwo do końca uczciwie, ale i tak po tej wygranej na mojej twarzy pojawił się uśmiech, gdyż jestem wielkim fanem Jeff''a. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 13:40, Chaotizz napisał:

Mnie osobiście nie spodobało się jak Y2J potraktował HBK, było to nie fair...

Cóż co tu dużo mówić, Jericho zaczyna się zachowywać jak psychol, zwłaszcza w stosunku do HBK.

Dnia 13.07.2008 o 13:40, Chaotizz napisał:

Zaskoczyło mnie zwycięstwo Jeff''a Hardy''ego nad HHH, co prawda nie było
to zwycięstwo do końca uczciwie, ale i tak po tej wygranej na mojej twarzy pojawił się
uśmiech, gdyż jestem wielkim fanem Jeff''a. ;)

Ogółem walka była bardzo dobra, zwłaszcza momenty walki poza ringiem ;] A zwycięstwo jak zwycięstwo, mnie się bardzo podobało jak Hardy skoczył z lin na Cenę i Triple H ;d Fajnie, że Hardy powraca w wielkim stylu i może powalczy o pas, i jak już nie Mistrza WWE, to chociaż odzyska ten Interkontynentalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 13:40, Chaotizz napisał:

Ktoś oglądał wczoraj RAW? Mnie osobiście nie spodobało się jak Y2J potraktował HBK, było
to nie fair... Zaskoczyło mnie zwycięstwo Jeff''a Hardy''ego nad HHH, co prawda nie było
to zwycięstwo do końca uczciwie, ale i tak po tej wygranej na mojej twarzy pojawił się
uśmiech, gdyż jestem wielkim fanem Jeff''a. ;)

Widzisz taki jest sport (śmiech) ale w tym sporcie jest jeszcze coś innego ważnego - scenariusz a co do walki Hardy HHH to bardzo mi się podobała, w końcu HHH przegrał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 13:40, Chaotizz napisał:

Zaskoczyło mnie zwycięstwo Jeff''a Hardy''ego nad HHH, co prawda nie było
to zwycięstwo do końca uczciwie, ale i tak po tej wygranej na mojej twarzy pojawił się
uśmiech, gdyż jestem wielkim fanem Jeff''a. ;)

Nie oglądałem ostatnio WWE, ale kolega mi wszystko zrelacjonował. :) Tak czy inaczej Jeff Hardy to świr... Kto normalny skoczyłby z 10 metrów na nieprzytomnego Randy''ego Ortona? ( http://youtube.com/watch?v=4tZ6lvBHUFY)
Jeśli chodzi o Y2J i HBK to w ostatniej walce, którą widziałem Y2J wziął krzesło i chciał nim bić leżącego HBK''a, ale w ostatniej chwili się opanował i pomógł mu wstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 20:31, Radykał napisał:

Nie oglądałem ostatnio WWE, ale kolega mi wszystko zrelacjonował. :) Tak czy inaczej
Jeff Hardy to świr... Kto normalny skoczyłby z 10 metrów na nieprzytomnego Randy''ego
Ortona? ( http://youtube.com/watch?v=4tZ6lvBHUFY)

Ano, pamiętam ten odcinek. Rzeczywiście jest świrem, ale technikę ma wspaniałą. ;) BTW. Kiedyś walczył w klatce z Umagą (o ile pamiętam) i skoczył na niego z wierzchołka klatki. To było genialne. ;PP O linka nawet mam: http://pl.youtube.com/watch?v=gPYtiYI5wNE&NR=1

Dnia 13.07.2008 o 20:31, Radykał napisał:

Jeśli chodzi o Y2J i HBK to w ostatniej walce, którą widziałem Y2J wziął krzesło i chciał
nim bić leżącego HBK''a, ale w ostatniej chwili się opanował i pomógł mu wstać.

IMO Y2J robi się coraz głupszy i nie opanowany. Kiedyś jakoś bardziej go lubiłem, teraz wręcz za nim nie przepadam. Sobie takimi akcjami reputacji nie poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie apropo gry "WWE Raw total edition 2008" mam problem z klawiszologią i niech nikt mi nie pisze żebym sobie sprawdził w opcjach gry przy sterowaniu ba tam jest to opisane z grubsza ale interesują mnie te rzeczy:

-Co trzeba przyciskać kiedy przeciwnik przytrzymuje mnie na ziemi ?
-Co trzeba robić gdy przeciwnik mnie złapie i chce wykonać chwyt (mam na myśli to że jak ja chce to robić to on przeważnie obkręca się wokół mnie tak że staje za mną i to on wykonuje chwyt i czasami przez przypadek mi też się to udało ale nie mam pojęcia jak ????
-jak wchodzić na narożnik ?
-jak szybko wchodzić na ring (i w zasadzie to w ogóle jak wchodzić na ring ?? :D)
-kiedy chce dać przeciwnikowi tube w morde to on czasem mnie zablokuje i sam trzaska mnie drugą ręką JAK TO ZROBIĆ ??

Jak ktoś wie to proszę o odpowiedź bo gierka fajna ale póki co sprawia mi problem

nie to co na konsoli jak opanowałem "WWF Smack Down" to wirtualny przeciwnik nie miał szans i sobie nim freestylowałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 11:27, davidi napisał:

Mam pytanie apropo gry "WWE Raw total edition 2008" mam problem z klawiszologią i niech
nikt mi nie pisze żebym sobie sprawdził w opcjach gry przy sterowaniu ba tam jest to
opisane z grubsza ale interesują mnie te rzeczy:

-Co trzeba przyciskać kiedy przeciwnik przytrzymuje mnie na ziemi ?
-Co trzeba robić gdy przeciwnik mnie złapie i chce wykonać chwyt (mam na myśli to że
jak ja chce to robić to on przeważnie obkręca się wokół mnie tak że staje za mną i to
on wykonuje chwyt i czasami przez przypadek mi też się to udało ale nie mam pojęcia jak
????
-jak wchodzić na narożnik ?
-jak szybko wchodzić na ring (i w zasadzie to w ogóle jak wchodzić na ring ?? :D)
-kiedy chce dać przeciwnikowi tube w morde to on czasem mnie zablokuje i sam trzaska
mnie drugą ręką JAK TO ZROBIĆ ??

Jak ktoś wie to proszę o odpowiedź bo gierka fajna ale póki co sprawia mi problem

nie to co na konsoli jak opanowałem "WWF Smack Down" to wirtualny przeciwnik nie miał
szans i sobie nim freestylowałem :D

Z tym wrestlingiem 2008 to też nie mogę opanować sterowania , podobne problemy mam , rzeczywiście Smackdown powala :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że temat umarł śmiercią naturalnym... ;P Ale może uda się go wyratować.

Oglądał ktoś ostatnio Cyber Sunday? ;> Podobno Batista przejął pas Y2J. Tym samym został nowym mistrzem wagi ciężkiej. Należało mu się, ale i tak na Raw w walce w klatce Batista go stracił (tak, tak... Y2J). czytałem też, że na Mercy Chris Jericho stracił przedni ząb, buah. Wywołało to u mnie napad śmiechu. Z tego co wiem Cena niedługo wraca na ring. Średnio się cieszę, niektóre jego walki są mocno średnie, ale kto wie jaki będzie jego come back. ;] No nic jutro włączam Extreme Sports Channel i oglądam, bodajże 801 odcinek gali Raw. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko do Ciebie - kiedy i na jakim kanale pokazywany jest wrestling?? Kiedyś oglądałem w TV, ale nie mogłem później na to trafić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować