Zaloguj się, aby obserwować  
Blizzard_Beast

Wrestling - WWE, TNA, ROH, CZW i inne

1174 postów w tym temacie

Co za iMPACT!
Boję się, że heel-turn Abbysa i scena z Hulkiem doprowadzi do najbardziej koszmarnej walki jaką chciałbym widzieć...

Spoiler

Hulk vs Abyss na... Bound for Glory?

;X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 09:17, Chester001 napisał:

> Do dziś nie mogę przyzwyczaić się do Randy''ego jako face''a ;s
no troche dziwne... jak bierze mikrofon i coś tam mówi... :/
wolałem jak przychodził walił i wygrywał i szedł do szatni ;)


Te gadanie to jest już cześc przedstawienia ;) Wieć tak musi byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oglądałem ostatnio WWE na ES, i co mnie zdziwiło, przymierzenie się Codiego an odwrócony piledriver, cóż jakby to wykonał to byłby szok, ale oczywiście w WWe takie akcje to rzadkość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 18:16, kindziukxxx napisał:

oglądałem ostatnio WWE na ES, i co mnie zdziwiło, przymierzenie się Codiego an odwrócony
piledriver, cóż jakby to wykonał to byłby szok, ale oczywiście w WWe takie akcje to rzadkość...


Akcje kończące zaczynają sie powtarzać u nie których zawodników.Kiedyś były one , gdzies znikły i teraz znowu jest na nie zapotrzebowanie :) ..Przykładem jest Walka Sabu vs Rod Van Damem ( Chwilami nawet jak w CZW ta walka sie toczy)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 19:55, Jacobek92 napisał:

> oglądałem ostatnio WWE na ES, i co mnie zdziwiło, przymierzenie się Codiego an odwrócony

> piledriver, cóż jakby to wykonał to byłby szok, ale oczywiście w WWe takie akcje
to rzadkość...

Akcje kończące zaczynają sie powtarzać u nie których zawodników.Kiedyś były one , gdzies
znikły i teraz znowu jest na nie zapotrzebowanie :) ..Przykładem jest Walka Sabu vs
Rod Van Damem ( Chwilami nawet jak w CZW ta walka sie toczy)..

tylko jak RVD startował to całe WWe miało jeszcze trochę inna formułę, a mi chodziło ze dziwne przymierzenie jak na program pro kids, a Cody do takiej akcji startuje, no ale po WWE można się spodziewać wiele rzeczy, ale już chyba bardziej tego wszystkiego nie ugrzecznią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2010 o 21:19, kindziukxxx napisał:

> Rod Van Damem ( Chwilami nawet jak w CZW ta walka sie toczy)..
tylko jak RVD startował to całe WWe miało jeszcze trochę inna formułę, a mi chodziło
ze dziwne przymierzenie jak na program pro kids, a Cody do takiej akcji startuje, no
ale po WWE można się spodziewać wiele rzeczy, ale już chyba bardziej tego wszystkiego
nie ugrzecznią...


To już jest chyba maxymalnie ugrzecznione , ale nie które akcje to i tak ..Weź tam najwiecej to małych dziec jest tu w troskilwej polsce jaki rodzić zabrał by swojego synka albo córeczke żeby pokazac jak Swietnie wysportowani zawodnicy kopia sie po twarzy itp... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W skrócie
VR było przeciętne.

Spoiler

Kurt oczywiście musiał wygrać, więc mimo że ładną walkę z Pope''em miał, no to ciężko się oglądało, widząc zwycięzcę.
MCMG nareszcie mają pasy TT!!! Najlepszą walkę z miłośnikami piwa wykręcili na tym PPV ;]

Tara is back? ]:>

Flair vs Lethal - kurde, uwielbiam ostatnie przemowy Ric''a, zaś... staruszek nie aż tak źle w ringu. No i Jay wygrał... koronną akcją Rica :D

ME - chrrrrraaap. Ludzie, dajta pas komuś innemu, bo RVD się już przejadł nieco. Robią z neigo jakiegoś terminatora czy coś? Jakiś drugi Jasiu? :/ Wiem, że to ECW Original, ale... trochę rozsądku...

Ostatni iMPACT! Buck vs Williams... haha, skoro Williams ma lęk wysokości i nie wchodzi na drabinę... ;DDDDD


Rating iMPACTa... 1.14
Przy okazji następny iMPACT! must have do obejrzenia, bo ponoć będzie wreszcie się coś działo ]:>

RAW.
Nudy, Centuś oczywiście wygania wszystkich w 6 vs 1 matchu przeciwko Nexus, chrrrrr...

Przy okazji, jaram się ostatnią galą Dragon Gate Uprising :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

No ostatnie RAW dużo lepsze od poprzednich.Walka nr 1: Diva''s Champion Alicia Fox vs Gail Kim jak to walka div nuuuuuuuudy :(.Walka nr 2: Unified Tag Team Champions The Hart Dynasty i Natalya vs The Uso''s i Tamina no samą walkę dało się oglądać (choć nie lubie tych braci Usos)wygrali Usos i Tamian.Walka nr 3: Edge vs Randy Orton walka dobra choć zdecydowanie za krótka.Zwyciężył Edge co mnie bardzo cieszy.
Walka nr 4: U.S Champion The Miz vs Mark Henry dnoooooo.A Marek Henry zakwalifikował się do MITB (ciekawe jak on wlezie na tą drabinę żeby walizke ściągną a jak spadnie to koniec xD)O następnej walce lepiej nie pisać bo to był tylko kabaret a nie walka wrestlingowa.The Nexus (Wade Barrett, Heath Slater, David Otunga, Justin Gabriel, Skip Sheffield oraz Michael Tarver) vs John Cena - 6 vs 1 Handicap match no na początku myśałem że wygra Cena bo tak wszystkich niszczył no ale później było już normalnie i Cena nie dokonał rzeczy nie możliwe :).No a powalce Sheamus pomóg Cenie :( uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądając fff na extreme byłem zadowolony że nie przysnąłem ^^

A co do mitb -

Spoiler

Jestem zdenerwowany że raw ladder match wygrał miz i kane, bardzo liczyłem na Morrisona, ze w końcu coś z tak dobrym zawodnikiem zrobię, a ze smackdown liczyłem na Christiana lub Matta. Neksus tradycyjnie zaatakował, nawet podczas walki w klatce, Sheamus uciekł - tradycja. Dobrze ze Hart Dynasty obroniło pasy - wolę bardziej ich od jakichś Uso. Divy mnie nie interesują :p Nie lubię ich walk - lubię patrzeć jak są ubrane, ale nie ich walki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra czas się wypowiedzieć o najnowszej gali spod szyldu WWE MiTB i o ostatnim RAW ;).

Dobra zaczniemy może o ...MiTB.

Spoiler

Walka 1.Big Show vs. Cody Rhodes vs. Christian vs. Matt Hardy vs. IC champion Kofi Kingston vs. Kane vs. Dolph Ziggler vs. Drew McIntyre - Smackdown MITB Match.Walka rewelacyjna i cudownie , że wygrał... Kane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Walka nr 2: Alicia Fox © vs. Eve Torres - Diva''s Championship Match walka krótka ale dobra.Alicia obroniła pas.
Walka nr 3: The Hart Dynasty © (w/Natalya) vs The Usos (w/ Tamina) - Unified Tag Team Championship Match.Walka średniawa no ale chociaż dobrz , że HD wygrało :).
Walka nr 4: Rey Mysterio © vs Jack Swagger - World Heavyweight Championship Match.Rey obronił pas.Pojedynek Byłby dobry ALE WKROCZYŁ KANE Z WALIZKĄ I ZDOBYŁ PAS WWE WHC no przez to ta walka była świetna.
Walka nr 6: Layla © (w/ Michelle McCool) vs Kelly Kelly (w/ Tiffany) - WWE Women''s Championship Match walka nawt nawet.
Walka nr 7: Edge vs. Randy Orton vs. Chris Jericho vs. Evan Bourne vs. Ted DiBiase (w/ Maryse) vs. U.S. champion The Miz vs. John Morrison vs. Mark Henry - RAW MITB Ladder Match.Walka dobra no ale wszystko popsuł The Miz i zdobył walizkę :(.
Walka nr 8: Sheamus © vs John Cena - WWE Championship Steel Cage Match.Pojedynek dobry ale znowu Nexus zaatakowali Cenę no i wygrał Szajbus.
Ogólnie PPV najlepsze w tym roku było by 10/10 ale daję 8.5/10 za Miza i divy.
Póżniej napisze o także świetnym RAW bo teraz nie mam czasu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 16:18, MisticGohan_MODED napisał:

Z ostatniego MiTB cieszyłem się tylko z jednego:

Spoiler

Podwójnego zwycięstwa Kain''a :]



Nom ale to też hołd dla Kane za tyle lat pracy dla WWE bo przecież już nie długo będzie musiał zakończyć swoją karierę.Ale Raw po MitB było bardzo dobre jak dla mnie 10/10.
A ostatnie SD! było gorsze od poprzednich lecz nie znacznie zdecydowanie 6/10 :(.A najgorsze było to , że

Spoiler

Ray Misteryo z kontuzją pokonał Kane.No ale chociaż Big Show zdjął maskę temu pomocnikowi SES a tym pomocnikiem był oczywiście Joe Mercury (ciekawe co będzie dalej)

.Raw zassało w tym tygodniu kompletnie (spodziewałem się po czerwonej gali więcej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie strasznie Kane denerwuje, gościa nie lubię ^^ Jeżeli miałbym wybierać kto ma mieć jakie pasy to:
Wwe Champion - Edge lub Orton
United States Chamion - R-Truth
Intercontinental Champion - Tak jak było kiedyś - John Morrison
World HeavyWeight Champion - ciężki wybór, BigShow lub Chris Jericho.
Tag Team unnified cośtam cośtam - Chciałbym Trutha i Morrisona, ale nie są tak mocni, więc Hart Dynasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 08:37, Viitrik napisał:

Mnie strasznie Kane denerwuje, gościa nie lubię ^^ Jeżeli miałbym wybierać kto ma mieć
jakie pasy to:
Wwe Champion - Edge lub Orton
United States Chamion - R-Truth
Intercontinental Champion - Tak jak było kiedyś - John Morrison
World HeavyWeight Champion - ciężki wybór, BigShow lub Chris Jericho.
Tag Team unnified cośtam cośtam - Chciałbym Trutha i Morrisona, ale nie są tak mocni,
więc Hart Dynasty.

Zamiast US wstawiłbym Miza, bo on świetnie gra heela. Zaś co do dywizji TT... no tutaj jest kiszka kompletna: Usos, HD i... tyle? A TT Morrisona i Trutha to był na siłę robiony, bez promocji, więc raczej nie dawałbym ich do pasa.
Przydałoby się WWE coś rozruszać Tag-Teamy bo krucho a nikogo na horyzoncie nie ma :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 08:37, Viitrik napisał:

Mnie strasznie Kane denerwuje, gościa nie lubię ^^ Jeżeli miałbym wybierać kto ma mieć
jakie pasy to:
Wwe Champion - Edge lub Orton
United States Chamion - R-Truth
Intercontinental Champion - Tak jak było kiedyś - John Morrison
World HeavyWeight Champion - ciężki wybór, BigShow lub Chris Jericho.
Tag Team unnified cośtam cośtam - Chciałbym Trutha i Morrisona, ale nie są tak mocni,
więc Hart Dynasty.


Chris nie dostanie pasa, bo będzie brał urlop, a WWE wiadomo takim nie daje tytułów, ale jako mistrz Chris dobrze się spisywał ale ja myślę że szykuje się coś rodzaju powrotu

Spoiler

Tag Teamu Edge Jericho po ostatnich galach można to wywnioskować, więc nie wiadomo czy na SS nie będzie jakiegoś małego zwrotu jak to było rok temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej żeby na SS

Spoiler

powrócił Triple H jako hell i to on został przywódcą Nexus

.A TT w WWE to są koszmarne jakieś Usos no i HD przydał by się jakiś wielki TT jak np. kiedyś BoD lub DX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 11:21, Oblivion2450 napisał:

Najlepiej żeby na SS

Spoiler

powrócił Triple H jako hell i to on został przywódcą Nexus

.A
TT w WWE to są koszmarne jakieś Usos no i HD przydał by się jakiś wielki TT jak np. kiedyś
BoD lub DX.

Chyba widziałeś co się ostatnio stało z DX, a dokładniej co oni z nimi zrobili, jednak TT by się jakiś przydał, najlepiej heelów bo wtedy jakoś przyjemniej walki się ogląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 11:32, Undertaker napisał:

Albo on, albo... Cena. Takie są plany. Ale na SS nie ma co liczyć. Trypel powróci pod
koniec roku.


Cena przywódcę Nexusa? To joke?

Przywódcą powinien zostać Sheamus ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować