Zaloguj się, aby obserwować  
Blizzard_Beast

Wrestling - WWE, TNA, ROH, CZW i inne

1174 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2010 o 16:53, Viitrik napisał:

Cena przywódcę Nexusa? To joke?


Są takie plany creative teamu. Pamiętajmy, że on nie zawsze był baby facem. Ale szczerze wątpię, że pozwolą mu zostać heelem, za dużo merchu sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się cieszę że Jeff odszedł do TNA! Dopiero się skapnąłem. Irytowało mnie to: Matt is weak, Jeff is the best!1!!1!111!. Zawsze o wiele bardziej wolałem Matta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejne zamowienie z wweshopu dotarlo szczesliwie do mnie ;) Recznik Triple H i 4 koszulki: Undertaker, John Morrison, Triple H i MVP :-) Towar + przesylka + clo wyszlo mnie circa 500 zl :-)

Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja oglądałem ostatnio WWE? :P Ja się cieszyłem, że odszedł do TNA, bo tam może bardziej "szaleć" na ringu niż w WWE. A i takie pytanko. Nadal jest ustrój WWE for Kids?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WWE4Kids zostanie do końca organizacji. Aż śmiać mi się chciało podczas oglądania poniedziałkowego RAW gdy Jericho mówił do Ceny "You''re a stupid man".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 22:01, Kamiloos napisał:

I kolejne zamowienie z wweshopu dotarlo szczesliwie do mnie ;) Recznik Triple H i 4 koszulki:
Undertaker, John Morrison, Triple H i MVP :-) Towar + przesylka + clo wyszlo mnie circa
500 zl :-)

Pozdro!


Ta za 144zł Morrisona? ;((( Ten dzień stał się gorszy dla mnie :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 19:55, Kamiloos napisał:

Podejrzewam, ze chodzi Ci o koszulke z serii Top Rope.kosztujaca 38$. To nie ta. Ja wzialem
koszulke za 20$: http://www.wweshop.com/item/john-morrison-only-takes-one-t-shirt/JohnMorrison/01-11773



http://www.wweshop.com/item/john-morrison-only-takes-one-top-rope-t-shirt/JohnMorrison/01-11856 Chodziło mi o tą. A za tą za 20$ ile wychodzi, i ile przesyłka? A, i jeszcze są jakieś mniejsze rozmiary, czy tylko te większe koszulki? Bo mnie ciekawi, czy jest jakaś na 14 latka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 08:30, Viitrik napisał:

http://www.wweshop.com/item/john-morrison-only-takes-one-top-rope-t-shirt/JohnMorrison/01-11856
Chodziło mi o tą. A za tą za 20$ ile wychodzi, i ile przesyłka? A, i jeszcze są jakieś
mniejsze rozmiary, czy tylko te większe koszulki? Bo mnie ciekawi, czy jest jakaś na
14 latka ;p



Za 4 koszulki + recznik zaplacilem w sumie ok 500 zl. Sam towar kosztowal okolo 85 $, bo mialem kupon na 15% znizki. Przesylka do PL to 38$, dodatkowo UPS nalozyl clo w wysokosci 120zl. Rozmiarow jest pelna gama, od S do XXXL :)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 16:53, Viitrik napisał:

> Albo on, albo... Cena. Takie są plany. Ale na SS nie ma co liczyć. Trypel powróci
pod
> koniec roku.

Cena przywódcę Nexusa? To joke?

Przywódcą powinien zostać Sheamus ;p


Nie ma na to szans.Przecież nie dawno Sheamus miał na pieńku z Nexus (no ale przecież już chyba 2 razy Nexus "dawali" pas Sheamusowi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, po HJ nie spodziewałem się cudów, dobrze wiedziałem, że dziadki już są po prostu bez formy no ale można im to wybaczyć. Wiek robi swoje.
Fajna walka 3D, całkiem dobry mecz Tomka Drimera i Rejvena, a szkoda, że Lynn miał kontuzję, wykręciłby lepszą walkę z Robem niż... SABU :(
Lubię Sabu, nawet bardzo, więc hmm... prawie wykonał swoją firmową akcję, no i hmm... pomimo tego, że jestem fanem Sabu, to myślę, ze powinien dać sobie spokój z walczeniem. :(

Tak jakoś... przeciętnie ogólnie. Z drugiej strony... jednak dobre uhonorowanie ECW, w końcu to był właściwie "ECW Tribute".
Ale co dalej? Jaki TNA ma pomysł na dalszą działalność? Tego nie wiadomo, poza tym, jako że uwielbiałem kiedyś Heymana, chciałbym zobaczyć, co by wykombinował w tej fedce, ale...

News, jak już wiecie, Tyler Black podpisał kontrakt z WWE.
Znając życie szykuje się to, co z Bryansonem i Kavalem, choć chciałbym się wreszcie mylić...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 22:46, Viitrik napisał:

Skoro Orton wygrał z Mizem to czemu nie ma pasa? O co to była walka?

non tiltle match i kto by widział Ortona jako US Champa ? on jest za wysoko aby o taki pas walczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki SummerSlam 2010:

Spoiler

1. Dolph Ziggler vs Kofi Kingston - pojedynek zakonczyl sie atakiem Nexus, wiec tytul Mistrza Interkontynalnego zostal u Zigglera.

2. Melina pokonala Alicie Fox i zdobyla Divas Title - po meczu Melina zostala zaatakowana przez LayCool.

3. Big Show pokonal SES pinujac naraz Mercurego i Gallowsa. Cm Punk przytomnie zwinal sie z ringu.

4. Randy Orton pokonal Sheamusa przez DQ. Blady utrzymal tytul. Po wszystkim Orton zaaplikowal Sheamusowi RKO na stole komentatorskiem. Bezsensu ze Miz nie uzyl walizki.

5. Kane przypial Reya Mysterio po Chokeslamie i utrzymal tytul. Po meczu Rey przyjal jeszcze 2 Chokeslamy i Tombstone, po czym pojawil sie Undertaker, pogadal z Reyem i zaatakowal Kane''a. Po chwili Taker dostal Tombstone''a i usnal ;) Czyli zgodnie z przewidywaniami to Kane zaatakowal Takera. Slowem - bezsensu :P

6. Team RAW pokonal Nexusa po tym, jak Barret odklepal po STF. Siodnym czlonkiem Team RAW okazal sie DANIEL BRYAN :) I w tych krotkich fragmentach bylo widac, ile Danielson potrafi i ile mu w NXT obcieli movesetu ;)

PS. Chris Jericho w koncu trafil Lionsaultem :P Nie pamietam kiedy mu sie to udalo ostatni raz :P
PS2. Cena ma nowe ciuszki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 10:12, Undertaker napisał:

Tak jest!

Spoiler

Daniel Bryan i Undertaker powrócili do WWE!!!

Ogólnie gala bdb, szkoda
tylko - że mimo zapowiedzi -
Spoiler

Cena nie przeszedł na heela. :(



Mi także gala bardzo się podobała.

Spoiler

No i wreszcie Taker powrócił!(ale od razu dostał od Kane)No a drugi wielki powrót to oczywiście powrót Daniela Bryana!A i jeszcze jedno:Cena nie będzie hellem!(przynajmniej za "panowania" Vincusia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować