Zaloguj się, aby obserwować  
Gnilson

Wznowienie Baldur's Gate

7 postów w tym temacie

Witam :) Z tej strony Yarpen, może ktoś kto siedzi w scenie modowania Infinity Engine wie o kogo chodzi. Ale tutaj jestem Gnilson.

Tak więc mam zapytanie do szanownych CD-Projektowców oraz do ludzi z nim powiązanych. Saga Baldur''s Gate (w szczególności edycja DVD) jest rzeczą, która na Allegro chodzi po dosyć wysokich cenach. Niestety, jednak bardzo trudno dostać ten towar - a kupcy wciąż się jakoś znajdują. Wniosek: gra nadal jest pożądana.

Czy ktoś zastanawiał się nad wznowieniem gry? Hm... jednak nie może to być proste od-tak-sobie wypuszczenie BG Saga na DVD :P A co? Mody. Jeśli chodzi o modyfikacje dla Baldur''s Gate mam sporą wiedzę na ten temat oraz dobry kontakt z ich twórcami. Poza tym sporo przetłumaczyłem. Do Oryginalnej Sagi dodawano Solaufeina, Valen, Tactics... Hm. Obecnie przetłumaczone jest The Darkest Day (by CoB Clan) i 70 innych modów ;) Wybór jest dosyć duży. Jeżeli ktoś chciałby sprawdzić: http://wiezaramazitha.cba.pl . Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, popieram Yarpena aka Gnilsona :) Byłbym zainteresowany takim wyadniem i również zauważyłem że strasznie trudno coś znaleźć. Pozostaje tylko allegro ale wolałbym tak coś od mojego ulubionego sklepu na gram.pl ;)

W związku z tym pytanie do CDP: czy CDP planuje ew. czy w goóle ma możliwość wznowic najlepiej w serii SAGA na DVD (ale to tylko moje pobozne życzenie ;) z każdej wersji się ucieszę :) takie gry jak:
1. Baldurs Gate + BG: Wrota Baldura
2. Baldurs Gate II + BGII: Tron Baala
3. IceWind Dale I i IceWind Dale II z dodatkami
4. Planescape Torment

Oczywiście jakas paczuszka z wszystkimi tymi grami w jednym pudełeczku też będzie mile widziana.

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

PS. Może założyc jakiś wątek "Propozycje wznowień" gdzie każdy będzie mógł dodać swoje pobożne życzenia (bo listy życzeń z profili to chyba nikt z serwisu nie przegląda :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za... możliwość pewnie mają... już pisałem w tej sprawie i wspominałem tam też o tym że nie źle by na tym zarobili... a pudełko z BG, BG2, ICD, ICD2 i PT było by dobrym pomysłem ale jedno takie pudełko musiało by kosztować pewnie z 80zł ale i taak jestem za...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 11:41, Petro89 napisał:

przepraszam za posta pod postem... do tego pudełka dożuciłbym Świątynie Pierwotnego Zła...

Ale jest to gra innej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować