Zaloguj się, aby obserwować  
Zigoz

Gothic Multiplayer

246 postów w tym temacie

Ahh - jaki piękny spam się u rozwija. Nie ma to jak wyśmiać twórców, że będą robić to z 20 lat jak nie więcej. Wiecei ile zajmuje zrobienie zwykłego moda? Poziomkaz swoje Mroczne Tajemnice robiło jak mnie pamięć nie myli ponad rok, potem wychodziły uaktualnienia. To był tylko zwykły mod, choć mocno ingerujący w założenia gry. To teraz pomyślcie jak trudne musi być zaprogramowanie wszystko na multi, opracowanie dobrych i uczciwych założeń, postawienie serwerów i zapewnienie jak najmniejszych lagów, opracowanie klas postaci... Długo można by wymieniać. Do tego pewnie nie jest to w podstawowy świecie tylko są tworzone nowe mapy. A do tego chłopaki robią to za darmo, nie cierpią z tego żadnych korzyści majątkowych, po prostu chcą dać coś od siebie. Robić tego nie muszą, jednak robią - i chwała im za to.

Net.com - przejrzyj sobie temat od początku, dałem trochę screenów z tego. BTW jest to kolejny pkt dla ekipy - było już wielu modderów, którzy zapowiadali cuda a nie pokazali nawet jednego screena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm....ciekawe turniej Gothic Multiplayer.

Czyli jest jeszcze szansa że pogramy w Gothic Multiplayer na swoich komputerach.

A to dobrze bo myślałem że sprawa ucichła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować