Zaloguj się, aby obserwować  
Zigoz

Gothic Multiplayer

246 postów w tym temacie

Przeczytałem i wiem, że wprowadzacie ludzi w błąd! Gothic Online to coś całkiem innego od Gothic Multiplayer Project! Może i prace nad GMP się przedłużają, ale ja i tak uważam, że będzie lepszy od MMORPGa na silniku Tibii. W Gothicu wolałbym prosty tryb co-op lub coś podobnego od MMO, a właśnie coś takiego będzie w GMP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś tam czytałem, że wyszła wersja beta, ale mogą 3 osoby tylko na niej grać. Kurde może być dobrą grą Gothic Multi. Ale to trzeba czekać. I juz mówię, że to "Tibiowate" napewno nie będzie. Filmiki chyba wystarczają. Możecie je zobaczyć na tej stronie co kolega wyżej podał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gra miałaby opierać się na silniku tibi i ja miałbym chodzić kwadratowymi ludzikami too ekhm <cenzura> A NIE GOTHIC. ;] Nawet jeżeli miałbym grać z 3 może 5 osobami to lepsze to niż tibiowaty Gothic .... nie mam nic przeciwko Tibi jako grze odzielnej ale dla mnie to będzie profanacja Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 09:37, Luzi napisał:

Jeżeli gra miałaby opierać się na silniku tibi i ja miałbym chodzić kwadratowymi ludzikami
too ekhm <cenzura> A NIE GOTHIC. ;] Nawet jeżeli miałbym grać z 3 może 5 osobami
to lepsze to niż tibiowaty Gothic .... nie mam nic przeciwko Tibi jako grze odzielnej
ale dla mnie to będzie profanacja Gothica.


Możliwę że została stworzona "tibiowata" gra osadzona w ŚWIECIE gothica.
Do do Gothic I będzie na silniku pierwszego gothica - będzie na pewno arena (jako dodatkowa plansza).
Wsio. Tak więc nie martw się że będziesz musiał grać w "tibiowatego" gothica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu podziwiam wszystkich, którzy maja nadzieję na to, że kiedyś ujrzy światło dzienne Gothic Multiplayer miało to być tak dawno, ze ja już straciłem nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 15:51, Lord Andre 1 napisał:

Po prostu podziwiam wszystkich, którzy maja nadzieję na to, że kiedyś ujrzy światło dzienne
Gothic Multiplayer miało to być tak dawno, ze ja już straciłem nadzieje.


Nadzieja matką głupich :P

Może kiedyś wyjdzie - pożyjemy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 15:59, Grzyb Polny napisał:

Nadzieja matką głupich :P

Może kiedyś wyjdzie - pożyjemy zobaczymy...

Ja już dawno straciłem nadzieję na Gothic Multiplayer, teraz głęboko wierzę w Gothic Online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idzie im to jak ... ekhm nie dokończe bo jeszcze kogoś obraże ...
Ale jak wyżej napisał Grzyb Polny .... pożyjemy zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2008 o 18:03, DJ Szlafrok napisał:

Kiedy ostatecznie wyjdzie


tia ... jeżeli WOGÓLE wyjdzie .... a szkoda by było gdby to się nie zdażyło (lol jaki rym xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe .... będziesz chodził kwadratowym ludziekiem i wpisywał czary w postaci dialiogów ... idze się ... <cenzura>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 23:00, marcinshinoda napisał:

Gra na silniku Tibii? to znaczy że też 1D będzie grafika?

bys byl inteligentny to byc napisal ze 2d porownaj sobie 2d i 1d grafike tibia jest w 2d zrobiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 16:14, lukase napisał:

> Gra na silniku Tibii? to znaczy że też 1D będzie grafika?
bys byl inteligentny to byc napisal ze 2d porownaj sobie 2d i 1d grafike tibia jest w
2d zrobiona


ale przywaliłeś ze składnią:P "bys był... to być napisał"Na przyszłość uważaj na lekcjach polskiego, może na korepetycje sie zapisz;] Mała pomyłka z 1D i 2D a ten już takie teksty wali pewnie sie obraził fan tibii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować