Zaloguj się, aby obserwować  
Zigoz

Gothic Multiplayer

246 postów w tym temacie

Nie wiem dlaczego rozmawiacie o Gothic Online w temacie o Gothic Multiplayer jeżeli są to dwa różne od siebie różne projekty robione przez zupełnie innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 16:55, Lord Andre 1 napisał:

to dwa różne od siebie różne projekty robione przez zupełnie innych ludzi.

Ja bym to nazwał jeden porzucony projekt nie robiony już przez nikogo i drugi również nie najlepiej zapowiadający się projekt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dobre wieści

evampire napisał(a): Po długim czasie bez wiadomości mogę nareszcie napisać trochę dobrych wiadomości:

Jak wiele z was wie, Zerxes był odcięty od internetu ( i nadal niema połączenia internetowego ). Wiec nie mieliśmy żadnego kontaktu.

W tym czasie jednak Zerxes miał możliwość kontynuacji prac nad GothicX. To znaczy ze naprawił pełno błędów w naszych plikach ''header'' dla Gothica. Zerxes także napisał pomocne nam biblioteki które ułatwią nam prace (np. nie potrzebujemy żadnych dodatkowych ''3rd party'' bibliotek, poza Boost i Lua).

Jednakże Zerxes nareszcie zaczął prace nad kodem sieciowym. To oznacza ze jesteśmy blisko do następnej wersji testowej GothicX.

Zależnie od tego czy testy się powiodą, wypuścimy nowe wideo GothicX: Arena w trybie multiplayer.

Także, możliwe jest ze wypuścimy stabilna wersje GothicX: Arena (razem z elementami multiplayer) w następnych miesiącach, jednak jak wiecie, nie możemy nic gwarantować, ze wypuścimy coś.

Wiec, miejmy nadzieję ze testy się powiodą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować