Zaloguj się, aby obserwować  
Zigoz

Gothic Multiplayer

246 postów w tym temacie

Na pewno szybko nie yjdzie pomyślczie ile trzeba zrobić i jak rozwiązać wszystkie problemy, których jest masa
np. Spanie Co zrobić jeżeli zginiesz, wyzbycie się fabuły, (gothic nie może być MP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co myślę?

Za niedługo na jakiejś stronce autorzy niedoszłego multiplayer-moda wyjdą z tekstem, że swego dzieła nie ukończą, bo "spłonął im komp razem z projektem" (kurna może by tak w końcu wymyśleć coś innego bo się robi głupie). Tak skończyło swój rozwój większość podobnych ciekawych projektów ( m.in. mod dodający multiplayer do Morrowinda, na szczęście zdążyła wyjść dobra beta i można sobie pograć:] ).

Jeśli jednak jakimś cudem dodatek wyjdzie to gratuluję i zwracam honor autorom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic.
Mamy już prawie koniec czerwca a tu Multi nadal nie ma.
Ale już kiedyś mówiłem wcześniej że raczej jeszcze w 2007 zobaczymy tego multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to multi to może być wielkaaaaa chała. Owszem wiążę spore nadzieję, gdyż Gothic to moja ulubiona gra^^ Jednak trochę mam obaw, ws. multi do Gothica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic i muliti? To mi nie pasuje. Gothic był bardzo dobry jako gra Single Player, lecz multi...? Nie wiem, może być dobre, ale czy to pasuje do Gothica...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 09:48, Gracz 23 napisał:

No musi być coś nowego.
Skoro fani zawiedli się na G3 to chociaż by ich pocieszyło Gothic Multi.


Nie czytałem poprzednich stron, ale to ma być G-MP (Gothic-MultiPlayer) tylko do trzeciej części Gothica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 09:51, JackXP napisał:

Nie czytałem poprzednich stron, ale to ma być G-MP (Gothic-MultiPlayer) tylko do trzeciej części
Gothica?


Tak ciężko było zajrzeć na pierwszą stronę tematu? Po screenach widać, że jest do Gothic I :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadał się na kwiecień, później maj, czerwiec... mamy koniec czerwca a tu nic nie słychać. Ostatnie wzmianki o modzie były takie że autorzy mieli poprawić jakiś błąd i zgrać z Vistą. A moda jak nie było tak niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakoś czarno widze tego mp do gothica poza tym wydaje mi sie że gra by była głupia i straciła by klimat ale i tak bym spróbował w to zagrac kto wie może sie myle i bedzie fajne (chociaż wątpie że wogóle bedzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 12:40, Oloninho napisał:

Lol? Ma być Gothic Multi??!!

No ma być ale narazie nie widać.
A miał być w maju a mamy już lipiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować