Zaloguj się, aby obserwować  
Zigoz

Gothic Multiplayer

246 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2007 o 10:07, Matias16162 napisał:

eeee tam... pie******** o szopenie. mial byc dawno temu i co? I nic! nie maja zamiaru go wypuścić
chyba........

Bzdura za mało się tym interesujez
oto link do oficjalnej strony moda
http://hawk.minenkolonie.de/
ten link jest do foum o gothic modzie
http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=189871&highlight=Multiplayer
całe 20 stron
bardzo dużo informacji i screenów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może za Gothic-iem za bardzo nie przepadam choć przeszedłem 1 i 2 to naprawdę czekam na Multiplayer jestem naprawdę ciekaw jak to będzie wyglądać gdy już to będzie istnieć że tak powiem...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś tak odkładają i odkładają tego GMP .... ;/ Ale przynajmiej jak wyjdzie to będzie dopracowany ;] Swoją drogą to wole żeby zrobili to raz a dobrze ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę ,że multiplayer Gothica nie będzie ,bo jakoś sobie tego nie wyobrażam. Zrobić z tego mmorpg? kto by w to grał. A wplątać w to coś nowego to ciężko będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 19:52, Luzi napisał:

;] Swoją drogą to wole żeby zrobili to raz a dobrze ... ;)


Właśnie dla mnie mogą go robić nawet 2 lata, aby było do dopracowanie. Ale zapowiada sie "miodzio". Czekam niecierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i tak a pozatym to jak ma być 10 ludzi na jednym servie to ... ja rozumiem że świat nie będzie gigantyczny tylko jakoś taka ilość ludzi to zdeka za mało ... z 20 byłoby już lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to co z tego ,że mało ludzi będzie?? I co mamy może biegać tylko po kopalni jakiejś i zbierać bryłki rudy co ?? :p
Na razie jakoś tego nie widzę. A może będziemy mogli wybrać stworka i zabijać np. kopaczy?? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszą to jak0oś tak zrobić żeby po mapce nie chodziło 10 ... bezimiennych mających te same cele co w normalym Gothic''u ... Bo jak tak będzie to biore podstawke i gram bo teoretycznie wyjdzie na jedno ... Ale ... gra orkiem wydaje się być kusząca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

np. żeby orkiem to była oddzielna fabuła.
5 ras orków, 5 gildii ludzkich i jakoś można by grać. Tylko ,żeby każda gildia/kasta miała inny cel w grze.
I np. w ostatnim zadaniu muszą wziąć udział wszystkie 5 specjalizacji ;] to by było spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tzn nie aż tak bardzo. ale trochę pracy by było. Ale co to za przyjemność przejść gothica z 20 razy a jak wyjdzie multiplayer to znowu praktycznie w to samo grac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie przeginajmy, że odrazu nowy silnik ;] Ale faktycznie G3 już się w całości nie uratuje ... a szkoda bo pomysł fajny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować