Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bez prądu

55 postów w tym temacie

Hakken

Dzisiejszy artykuł rozpoczyna cykl Bez prądu. Będziemy w nim opowiadać o grach planszowych, RPG i karcianych, wszak nie samym komputerem człowiek żyje. Tym czasem zapraszamy do lektury recenzji gry planszowej, opartej na twórczości G. R. Martina, A Game of Thrones.

Przeczytaj cały tekst "Bez prądu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedną taką planszówkę opisywaną w CDA - Wiochmen Rejser. Bardzo miło się gra i śmiesznie :P
A GoT też ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez czekam na txt o WarHammerze :-D Najlepszy system ever...

BTW Game of Thrones... ja tam co prawda zaczalem studia filologii angielskiej i moge sie mylic, ale Thrones to liczba mnoga jest o ile ja sie nie myle, wiec tytul Gra o Tron zdziebeczko jest niepoprawny ;-P Jesli sie myle to przepraszam, ze sie odezwalem ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś słyszał albo grał w grę karcianą "DUNGE NEER smoki zapomnianych pustkowi,,czy cos takiego,sprzedawali ja w empiku na wigilie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że poruszony zostanie temat Magic : The Gathering. Jedna z najlepszych gier karcianych w jakie grałem. Dla mnie tam w sumie najlepsza :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuje starą, poczciwą grę Monopol
Ile to godzin z bratem nad nią przesiedzialem, łezka się w oku kręci ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam aż coś o Battletech napiszą :] Wiem że system mało znany no i dosyć stary... W poslce tylko figurkowa gra chyba jakoś się trzyma tylko... Ale kurcze lepszego świata S-F z wielkimi robotami chyba poprostu nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 19:34, Thoor napisał:

Ja preferuje starą, poczciwą grę Monopol
Ile to godzin z bratem nad nią przesiedzialem, łezka się w oku kręci ;|



hehe masz racje ;] ile razy sie jeszcze kantowało i kradło kase gdy ktoś sięgał po żarcie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 19:01, Kris_bla napisał:

Tez czekam na txt o WarHammerze :-D Najlepszy system ever...

BTW Game of Thrones... ja tam co prawda zaczalem studia filologii angielskiej i moge sie mylic,
ale Thrones to liczba mnoga jest o ile ja sie nie myle, wiec tytul Gra o Tron zdziebeczko jest
niepoprawny ;-P Jesli sie myle to przepraszam, ze sie odezwalem ;-P

No wiesz, żeby liczby się czepiac... Jeszcze nie zauważyłeś że tłumaczenia nigdy (prawie:D) ie są dobre i wierne?? Zresztą, tu jest pomylenie liczby. A co powiesz na tłumaczenie serii "Die hard"?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować