Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - oszuści zbanowani, darmowy dzień dla części graczy

54 postów w tym temacie

Mój kumpel który gra w D2 też nienawidzi oszustów. Sam jednak oszukuje, czyli np. korzystał z tzw. map-hack''a. Mówił że to nie jest oszustwo, bo bez tego nie da się grać(według niego). No i oczywiście zbanowali go :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"gracze na 20 angielskich serwerach dostali od Blizzarda jeden darmowy dzień"
ee, a na jakiej zasadzie sie to odbywa?
chodzi mi o to, skad Blizz wie komu dodac ten 1dzien za to ze nie mogl sie zalogowac do gry gdyz jego serwer nie smigal
dodaja tym ktorzy maja postac na tym serwie?
jesli tak to mozna zrobic na kazdym serwie po jednej postaci z 1lvl i pozniej dostawac w razie wypadku dodatkowe dni :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słowo "angielskie" było trochę mało prezycyjne :) - chodzi oczywiście o anglojęzyczne serwery europejskie. Pełną ich listę znaleźć można w newsie na oficjalnej stronie WoW:
http://www.wow-europe.com/en/
(trzeci news od góry)

Darmowy dzień dostaną wszystkie osoby, które mają chociaż jedną postać na jednym z wymienionych serwerów.
(na przyszłość opłaca się pewnie założyć postać na każdym istniejącym serwerze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 11:22, J.a.k napisał:

Mój kumpel który gra w D2 też nienawidzi oszustów. Sam jednak oszukuje, czyli np. korzystał z tzw. map-hack''a. Mówił że
to nie jest oszustwo, bo bez tego nie da się grać(według niego). No i oczywiście zbanowali go :D hehe

Mojego brata też zbanowali :) tylko cd-key do podstawki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 11:22, J.a.k napisał:

Mój kumpel który gra w D2 też nienawidzi oszustów. Sam jednak oszukuje, czyli np. korzystał z tzw. map-hack''a. Mówił że
to nie jest oszustwo, bo bez tego nie da się grać(według niego). No i oczywiście zbanowali go :D hehe



Z map hacka karzdy korzysta, i nie banują za to. 3/4 graczy i klanów z niego korzysta i ich jakos nie bananują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych wszystkich cheaterów przecież to jest lamerstwo do potęgi. Gra zamienia sięw głupie łupanie.
Moim zdaniem to nie daje żadnej satysfakcji.
A co do WoW to Blizzard dba o swoich graczy zawsze tak było, jest i będzie (mam nadzieje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard niedba o klientów ale i icho kase:) im tylko o to chodzi ja narazie skanczyłem z WoW a przerzyciłem sie na Warcrafta 3:) przynajmiej za darmo:) jak by dbali o klientów to abonamet był tanszy jak sobie policzysz ile taki blizard zarabia miesiecznie na WoW to muzk staje a to ze wyłapuja niuczciwych graczy to tylko dlatego ze nie płaca abonametu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Z map hacka karzdy korzysta, i nie banują za to. 3/4 graczy i klanów z niego korzysta i ich jakos nie bananują"

No wiem. I każdy nie uważa tego za oszustwo, mimo że ewidentnie nim jest! A mojego kumpla zbanowali właśnie za map hack, kiedy wyszedł patch 1.9 do Diablo2.

"Nie rozumiem tych wszystkich cheaterów przecież to jest lamerstwo do potęgi. Gra zamienia sięw głupie łupanie.
Moim zdaniem to nie daje żadnej satysfakcji."

Ci goście co oszukują myślą w taki sposób że jak on będzie oszukiwał to świat sie nie zawali i "on przecież wcale aż tak bardzo nie oszukuje, tylko troszke".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Blizzard niedba o klientów ale i icho kase:) im tylko o to chodzi ja narazie skanczyłem z WoW a przerzyciłem sie na Warcrafta 3:) przynajmiej za darmo:)
>jak by dbali o klientów to abonamet był tanszy jak sobie policzysz ile taki blizard zarabia miesiecznie na WoW to muzk staje a to ze wyłapuja niuczciwych
>graczy to tylko dlatego ze nie płaca abonametu:)

Po pierwsze, a co maja robic ? Za darmo pracowac? Goscie ktorzy robia te gre maja rodziny i chca zarabiac samo jak zarabiac chcesz ty czy ja. A o klientow dbaja po to, zeby od nich nie odeszli. Efekt jak narazie widac.

Po drugie, jezeli uwazasz ze cena abonamentu jest wysoka, no to przepraszam cie bardzo, ale 12 euro to w europie cena poltorej paczki papierosow, a to ze w polsce euro kosztuja prawie 4 zlote, to juz nasz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po drugie, jezeli uwazasz

Dnia 03.12.2005 o 13:37, harmag napisał:

ze cena abonamentu jest wysoka, no to przepraszam cie bardzo, ale 12 euro to w europie cena poltorej paczki papierosow,
a to ze w polsce euro kosztuja prawie 4 zlote, to juz nasz problem.


ja nie płace w euro gre mam z USA:) wiec dolary a gra poprostu mi sie znudziła ja jeszcze mam wykupiony abonamet ale nie korzystam bo mnie znurzyło mam max level i narazie czekam na dodatek to wtedy zaczne grac :)

wiesz oni i tak dostaja kase za to ze wogule pracuja a to jet dodatkowy zysk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobrze, że banują oszustów. Ja się tylko dziwię ludziom, którzy oszukują w WoW. Przecież skoro grają to płacą też abonament, a jak banują im konto to niewykorzystane dni przecież przepadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować