Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - oszuści zbanowani, darmowy dzień dla części graczy

54 postów w tym temacie

Wiesz... są ludzie i parapety, nie każdy musi być stołek :D Btw. Ci ludzie to są głupi i tyle, zapłacili zauzmy... 500 zł. żeby tylko pooszukiwać. Na głupotę lekarstwa nie ma niestety... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 13:19, TTBoS napisał:

jak by dbali o klientów to abonamet był tanszy jak sobie policzysz ile taki blizard zarabia miesiecznie
na WoW to muzk staje a to ze wyłapuja niuczciwych graczy to tylko dlatego ze nie płaca abonametu:)


Poza tym, że "rozwala" mnie takie myślenie, to ostatnie zdanie bardzo mnie rozśmieszyło. Tia, wyłapują cheaterów bo nie płacą abonamentu. A żeby móc grać to chyba w jakiś magiczny sposób aktywują konto. ;P

Dnia 03.12.2005 o 13:19, TTBoS napisał:

wiesz oni i tak dostaja kase za to ze wogule pracuja a to jet dodatkowy zysk:)


Aha, a pieniążki biorą się z kosmosu, tak same z siebie. :/ Dodatkowy zysk, dobre sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 04:56, Seaven napisał:

Aha, a pieniążki biorą się z kosmosu, tak same z siebie. :/ Dodatkowy zysk, dobre sobie.


aha to wczesniej nie zarabiali pieniedzy dopiero teraz gdzy maja zyski z WoW gdzies sie ty człowieku urodził
a jaesli chodzi o tych ludzi kturzy graja w WoW to jest wina niektórych legalnych graczy bo sami biara i udestepniaja konta tym co niemaja orginalnej gry i watpie czy wogule w twojej kolekcji jest przynajmiej kilka orginalnych gier bo napewno wiekszaosc to piraty a jak masz wow a nie pracujesz bo jestes na utrzymaniu to watpie ze masz orginał i napewno terz korzystaszz czyjegos serweru bo rodzice nugdy nie dali by ci na abonamet najwyrzej ze zarabiasz na swoje utrzymanie to juz inna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Same głupoty, znam Seavena troszkę już i nie sądze :P A w przeciwieństwie do ciebie szkołę podstawową i język polski najwyraźniej ukończył bez problemów - zaglądaj częściej do słownika kolego, bo sobie wstyd tylko przynosisz, dodatkowo wróżąc z fusów :) Nietrafnie z resztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, odnośnie jeszcze TTBoS - jest bodajże takie przysłowie, mówiące o tym, że z głupim nie ma co dyskutować, bo ludzie potem mogą mieć problemy z odróżnieniem głupka od normalnego człowieka - także cokolwiek więcej napiszesz, nie oczekuj odpowiedzi z mojej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 15:46, NeVeR01 napisał:

Omg ale masakra 2,5k kont have been closed :C Wspolczucia dla zbanowanych. Mi hacki nie przeszkadzaja, to takie urozmaicenie
w grze.


Obyś był tym 2501 zbanowanym :P Po za tym Blizz ma to w nosie i banują za byle pierdołę, bo kasę i tak mają ogromną, a te większość zbanowanym osób to nadziane jednostki, które i tak kupią grę od nowa i znowu będą hackować. Jak będą chcieli to zbanują i 10 000...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym że większość zabanowanych to nadziani to się raczej nie zgodźe :P bo większość osób które grają w WoWa wcale nie są nadziane a uzbieranie kasy na abonament to pawdziwa utarczka :P. A tak btw. to dobrze że banują bo oszustów nie należy tolerować. Choć w diablo zdarzały się osoby które były zabanowane za jakieś programy nie mające nic wspólnego z oszukiwaniem i wogóle grą ale ban był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu przeglądałem forum stronki o hackowaniu w WoW, znalazłem tam kilka interesujących informacji, jak np taka, że wbudowane od jakiegoś czasu w WoWa narzędzie anty-hack działa bardzo dobrze i wykrywa większość hacków, czy też np to że oni po prostu zdają sobie sprawę z ryzyka i sa na to przygotowani. Nowe hacki powstają szybko, a najgorsze jesto to, że one już dla wielu graczy nie są jako urozmaicenie jak to ktoś tu wspomniał, tylko jako ułatwienie, czasami tłumaczą się też tym, że nie chcą spędzić w grze całego życia, żeby zdobyć lvl60 postać z epixami :) Raczej kiepskie tłumaczenie i co najmniej śmieszne, bo w takim razie po co grać mając to wszystko od razu? Bah, przecież można za darmo tak na test realmach grać :) Tam z resztą niektóre osoby ewidentnie korzystają z hacków (co już udowodniono), więc może niech się tam wynoszą... COś jednak w tym jest, że nie jest to już tylko dla nich, ale po to żeby innym imponować i klepać słabszych. Z hacków wg mnie korzystają osoby znudzone grami oraz takie, które w życiu nie wiele osiągnęły, więc próbują w grze zaszpanować :) A obrażajcie się - celowo to napisałem. N ajgorsze jest to, że Blizz nic sobie z tego nie robi i takie strony gdzie moża zakupić golda za prawdziwe pieniądze czy też załatwić sobie hacki nadal istnieją... Nie wiem, może to kwestia prawa międzynarodowego, a może Blizzowi jest na ręke to (teoria spiskowa: a co jeśli oni sami mnożą te pieniądze w grze i sprzedają w internecie pod przykrywką takich stron? :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Blizzard naprawde dbał o swoje to nie było by czegoś jak to : Szukałem sobie w necie jak umieścić button z relam status by wykrywał serwer a wiesz co znalazłem? ogromną witryne z masą IP do pirackich serweró z możliwością stworzenia konta i wiele takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 19:03, WoWmen napisał:

Gdyby Blizzard naprawde dbał o swoje to nie było by czegoś jak to : Szukałem sobie w necie jak umieścić button z relam status
by wykrywał serwer a wiesz co znalazłem? ogromną witryne z masą IP do pirackich serweró z możliwością stworzenia konta i
wiele takich.



Eh , mnie jeszcze dobijają znajomi , którzy znaleźli jakiś piracki serwer , który updatuje patche najnowsze i "niby" gra sietak jak normalnie. A że nie mająoryginalnych kont to kto ich zbanuje;] I to jest w neci ogólno dostępne. Porażka. Ja jestem zwolennikiem gry , w której profesjonaliści maczają palce a nie banda oszukańców;p!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 19:06, upiordliwy napisał:

Eh , mnie jeszcze dobijają znajomi , którzy znaleźli jakiś piracki serwer , który updatuje
patche najnowsze i "niby" gra sietak jak normalnie. A że nie mająoryginalnych kont to kto ich zbanuje;] I to jest w neci
ogólno dostępne. Porażka. Ja jestem zwolennikiem gry , w której profesjonaliści maczają palce a nie banda oszukańców;p!

Ich nie ale serwer można zamknąć. Wkońcu to przestępstwo. O ile serwer nie stoi na Jamajce albo księżycu :]
Taa gra się pewnie tak samo tylko że są lagi 20 osó na serwie, 5% questów, 2% potworków 0 instancj, 0 battle groundów itd. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 19:09, WoWmen napisał:

> Eh , mnie jeszcze dobijają znajomi , którzy znaleźli jakiś piracki serwer , który updatuje
> patche najnowsze
i "niby" gra sietak jak normalnie. A że nie mająoryginalnych kont to kto ich zbanuje;] I to jest w neci
> ogólno dostępne.
Porażka. Ja jestem zwolennikiem gry , w której profesjonaliści maczają palce a nie banda oszukańców;p!
Ich nie ale serwer
można zamknąć. Wkońcu to przestępstwo. O ile serwer nie stoi na Jamajce albo księżycu :]
Taa gra się pewnie tak samo tylko
że są lagi 20 osó na serwie, 5% questów, 2% potworków 0 instancj, 0 battle groundów itd. :]



To samo mówiłem koledze ale on twierdzi , że jest inaczej;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 19:16, WoWmen napisał:

To jak w NFS grać bez auta :D albo jechać na jednym kole i w połowie trasy nie mieć dalszego celu :D



Z pewnością dla kogoś kto tak uwielbia WoW jak ja ale czy dla żółtodzioba też? Dla osoby, która nigdy nie zasmoakowała prawdziwego WoWa to chyba niewielka różnica;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Z map hacka karzdy korzysta, i nie banują za to. 3/4 graczy i klanów z niego korzysta i ich jakos nie bananują"

Taaa, chyba dawno nie grałeś w D2 ;] Od patcha 1.11 zbanowali jakieś 40.000 kont za mh właśnie misq...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 20:58, Obee- napisał:

"Z map hacka karzdy korzysta, i nie banują za to. 3/4 graczy i klanów z niego korzysta i ich jakos nie bananują"

Taaa,
chyba dawno nie grałeś w D2 ;] Od patcha 1.11 zbanowali jakieś 40.000 kont za mh właśnie misq...

Jeśli się nie myle to podobno Blizzard wypuścił tego nowego MH by łatwo zlokalizować oszustów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard to gnidy. Kilka dni temu zostałem zbanowany jak sami napisali na swojej stronie z około 2500 innymi osobami. Płaciłem abonament od europejskiej premiery, w grze zrobiłem prawie wszystko, nidgy nie cheatowałem, nawet o tym nie myślałem i pewnego pięknego dnia dostałem maila że używam third party programs i nie mogłem się już więcej zalogować. Na początku pomyślałem, że się poprostu się pomylili, wysłałem maila żeby przywrócili mi konto i napisali o co chodziło. W odpowiedzi dostałem maila, że potwierdzili że używam third party programs i moje konto zbanowane jest na amen, nie podali żadnych szczegółów, ani czego używałem, ani niby czym to miało się przejawiać że używam tych programów. Możecie mi nie wierzyć, ale w życiu nie cheatowałem w Wowa, louncher który podobno mówi, że używasz niedozwolonego programu nigdy nic mi nie pokazał, napisałem drugiego maila czemu nie dostałem najpierw żadnego ostrzeżenia lub kilku godzinnego suspension i do tej pory czekam na odpowiedź. Jestem zawiedziony postawą Blizzarda, jeśli nie uda mi się odzyskać konta spróbuje udać się do swojego prawnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować