• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Marcelpol

Neverwinter Nights Dodatki

Pytanie

Zakupiłem dziś dodatki do gry Neverwinter Nights w serii Extra Klasyka Next, ponieważ posiadam wersje premierowa podstawki jeszcze na 3 cd. Dodatki nie chcą się zainstalować ponieważ nie wykrywaja podstawowej wersji Neverwinter Nights na komputerze. Co robić?? Proszę o szybką pomoc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 12.03.2007 o 16:21, Marcelpol napisał:

Zakupiłem dziś dodatki do gry Neverwinter Nights w serii Extra Klasyka Next, ponieważ posiadam
wersje premierowa podstawki jeszcze na 3 cd. Dodatki nie chcą się zainstalować ponieważ nie
wykrywaja podstawowej wersji Neverwinter Nights na komputerze. Co robić?? Proszę o szybką pomoc
;/

tu masz link do strony nwn+dodatki http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=63&u=2704
A tu do pomocy cdp http://www.gram.pl/pomoc.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam Wszystkich!!

Mam problem z działaniem gry Neverwinter Nights + dodatki z extra klasyki. Już spory czas temu kupiłem podstawową wersję gry na 3 cd Najpierw miałem problem z zainstalowaniem dodatków, ale pogrzebałem w dziale pomocy i udało się :) Natomiast teraz zauważyłem pewną rzecz... W grze z dodatkami wyświetlają się u mnie tylko standardowe dźwięki i obrazki przy tworzeniu postaci, nie wyświetlają sie modele dodatkowcyh chowańców, ani prestiżowe klas postaci. Mam także problem (który w samej podstawowej wersji gry nie występował ) z animacją czarów. Z czarami obszarowymi i tymi z podstawowej wersji gry jest w porządku, ale nie wyświetla mi się np: kwasowa strzała melfa, pocisk negatywnej energi. Problem jest troche skomplikowany i związany najprawdopodobnie z plikami i tym, że moją podstawową wersją gry jest neverwinter z przed 3 lat, patrzyłem u kumpla, który posiada Nevera w wydaniu extra klasyki i u niego wszystko działa jak należy... tylko u mnie jest ten problem. Dysponuję nowym sprzętem i to raczej nie jest wina mojej karty grafiki. Proszę o pomoc. Przeszukiwałem dział pomocy i nic na ten temat nie znalazłem.... Z góry dziękuję. Pozdrawiam wszystkich graczy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jakbyś mógł podesłać nam raport z dxdiag poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie pomocy technicznej było by szybciej nam znaleźć rozwiązanie twojego problemu.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.03.2007 o 09:24, Akashi napisał:

Jakbyś mógł podesłać nam raport z dxdiag poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie pomocy technicznej
było by szybciej nam znaleźć rozwiązanie twojego problemu.

Pozdrawiam.


Już dobrze :)) Zainstalowałem critical path 1.68 i wszystko naprawił. Teraz mam tylko mały problem z polskimi napisami, ale da sie grać... Pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować