Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły w Fajnej Cenie!

97 postów w tym temacie

Ja przeszedlem caly Act of War i dodatek rowniez - musze powiedziec ze dla mnie najlepszy rts w jaki gralem, a przeszedlem ich sporo :) Ogolem sporo realizmu, wiele ciekawych jednostek a co za tym idzie sporo roznych mozliwosci ich wykorzystania - miodzio . Co do karty to gf fx 5500 to raczej troche za slaby na ta gierke model . Najlepiej sciagnij demko i sie sam przekonaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 15:56, padam82 napisał:

Ja przeszedlem caly Act of War i dodatek rowniez - musze powiedziec ze dla mnie najlepszy rts
w jaki gralem, a przeszedlem ich sporo :) Ogolem sporo realizmu, wiele ciekawych jednostek
a co za tym idzie sporo roznych mozliwosci ich wykorzystania - miodzio . Co do karty to gf
fx 5500 to raczej troche za slaby na ta gierke model . Najlepiej sciagnij demko i sie sam przekonaj
:)

Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przestańcie!!!!!!! Niedawno doszedł do mnie Prince of Persia Limitowana Edycja Kolekcjonerska, dzisiaj Titan Quest Immortal Throne, zamówiłem już Fable, siostra ma urodziny i by trzeba RollerCoaster Tycoon 3 kupić, a tu jeszcze dochodzi ToCA Race Driver 3 i Dragonshard. I skąd ja mam brać kasę na nowego kompa?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No gry kuszą, szczególnie Fahrenheit i Dragonshard, i chyba się skuszę na jedną z nich! :P
Chciałem je kupić już wcześniej, ale niestery nie były spolonizowane a teraz to co innego. :D
Polecam Titan Questa i ToCA Race Driver 3 gry są świetne, a za taką cenę naprawdę warto! Ja dałem za nie dużo więcej ale warto było. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, ja wczoraj napisałem maila do CDP kiedy Fahrenheit wyjdzie :D Mam tylko dylemat: Fahrenheit czy Fable - pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, a ja bratu wydałem już rozpożądzenie co mam mi na urodziny kupić ;) Fahrenheit ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 16:32, JaMES` napisał:

nie wiedzialem ze CDP wydaje Farenheita? nie wydal go juz LEM?


Nie czytasz CDP Insider widze, już dawno tam pisało, że CDP bedzie wydawać Fahrenheit oraz Dragonsharda.

Co do tytułów. Nareszcie coś ciekawego, czekam tylko, aż dostane dwa kody z trojaczków i Dragonshard wraz z Titan Quest leci do mnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak się patrzy na cenę... w porównaniu z najnowszymi hitami jest fajna ale gdy się ją porówna z grami za 20 z ł to wypada troszkę gorzej. Jednak nie mogę powiedzieć że jest wysoka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 17:35, Gol Galad napisał:

Premiera Dragonshard zjechana o duży kawał czasu T~T.


Podziękujmy LEMowi który wydał gre 3 miesiące po światowej premierze spolszczająć przez ten czas tylko napisy na pudełku i instrukcje. Dzięki Bogu CDP przejeło ten tytuł i miejmy nadzieje ukaże się w końcu jakaś porządna edycja. Oby tak było również z Demon Stone, który od grudnia 2004 nie został jeszcze wydany przez LEMa a premiera jest wciąż przekładana. Póki co udało mi się złapać angielską edycja na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować