Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły w Fajnej Cenie!

97 postów w tym temacie

Bardzo Fajna Cena wręcz :) A wykorzystując na dodatek WPLN... no, to panowie. Widzę dużo zakupów... ja odpadam, sprzęt nie pozwala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:40, T34 napisał:

Dragonshard w Media Markt kosztuje 5,99PLN.
To tyle w kwestii tej promcji CDP.

WOW - W jakim mieście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:42, Evil Khan napisał:

> Dragonshard w Media Markt kosztuje 5,99PLN.
> To tyle w kwestii tej promcji CDP.
WOW - W jakim mieście ?


W Nowym Sączu.
Poważnie.
Pewnie magazyn opróżniają albo coś, bo sam nie wierzyłem własnym oczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:40, T34 napisał:

Dragonshard w Media Markt kosztuje 5,99PLN.
To tyle w kwestii tej promcji CDP.


Nie od CDP, a od LEMa. LEM wydał Dragonsharda, w angielskiej wersji językowej i dlatego chodzi tanio jak barszcz. Nie dość, że premiera polska była opóźniona od światowej o 3 miechy to na dodatek nie było żadnych wielkich reklam, i LEM conajmniej skłamał na pudełku zamieszczając znaczej polska wersja skoro cała gra była i tak po angielsku. Dopiero CDP gre wydaje teraz w kinowej polskiej wersji, a jeśli na dodatek użyje się kodu z trojaczków to ja wole zapłacić te 5 razy (bo jeszcze przesylka) więcej i mieć jakąś porządną wersje niż to coś od LEMa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a co z gramy od Moonolith Studio - FEAR i Condename wciąż stoją na pułapie 100złotych może czas najwyższy obniżyć te ceny??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 07:17, s2nto napisał:

Kurcze a co z gramy od Moonolith Studio - FEAR i Condename wciąż stoją na pułapie 100złotych
może czas najwyższy obniżyć te ceny??!!



Przeciez FEAR z dodatkiem kosztuje 69 złotych, a Conde(mned?) faktycznie jest za drogie. I sądząc po tym że nie ma wersji PL, nigdy nie będzie tańsze niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:25, HMRpG_MODED napisał:

Kupię: Act of War, Dragonshard, Fahrenheit,
czekam na info o serii Total War ;))


info jest juz w nowym clicku (chyba)

w NXK za 19,19 będzie:
1. Shogun+Mongols Invasion (calosc PL)
2. Medieval + Vikings Invasion (calosc PL)

w Platynowej Kolekcji za 59,99 będzie
3. Rome+Barbarian+Alexander (całość PL)

migem pisał coś, że będzie też jakaś kolekcjonerka czy coś w tym stylu, która będzie zawierała powyższe (a może też Medka2 od razu).

w każdym razie piszę się na Shoguna i Medka1 - Rome można znacznie taniej kupić i w dodatku z tshirtem (ale bez alexandra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Fable - prześwietna gra sam mam egzemplarz kolekcjonerski - dobrych kilka godzin zajmie a ile oka można nacieszyć przy tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2007 o 23:37, Mistic napisał:

Nie od CDP, a od LEMa. LEM wydał Dragonsharda, w angielskiej wersji językowej i dlatego chodzi
tanio jak barszcz. Nie dość, że premiera polska była opóźniona od światowej o 3 miechy to na
dodatek nie było żadnych wielkich reklam, i LEM conajmniej skłamał na pudełku zamieszczając
znaczej polska wersja skoro cała gra była i tak po angielsku. Dopiero CDP gre wydaje teraz
w kinowej polskiej wersji, a jeśli na dodatek użyje się kodu z trojaczków to ja wole zapłacić
te 5 razy (bo jeszcze przesylka) więcej i mieć jakąś porządną wersje niż to coś od LEMa.


E tam, LEM też wydał porządną wersję, bo tą samą tyle że w oryginalnej werski językowej. Jeżeli ktoś ma problemy z angielskim to jego problem. I co z tego, że LEM wydał ją ileś tam po premierze i nie reklamował? Z dzisiejszego punktu widzenia to nie ma znaczenia. A CDP za polskie napisy, których zresztą wiele tam nie będzie, każe sobie płacić Xrazy więcej. Na szczęście wybór zawsze należy do klienta, jeżeli takowy w ogóle ma i pewnie zbyt wiele osób nie da się naciąć na wersję CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no CDP wydaje Fahrenheita po polsku :P
Nie tak że bym Angielskiego nie znał ale muszę przyznać że tak jakoś dziwnie się grało w niego, jeśli chodzi o przygodwki to Only PL version, i o ile nie schrzanią Polonizacji (a to mało prawdopodobne) będzie miodzio :P
co do reszty..... mam jeszcze ochotę na Toce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować