Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły w Fajnej Cenie!

97 postów w tym temacie

Mam pytanie, nie kupowałem wcześniej żadnej gry z serii Fajna Cena. Na przykład Titan Quest, czy wydanie w Fajnej Cenie różni się od wydania premierowego? Czy pudełko zostaje bez zmian? Zawartość też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, z chęcią zakupię Fahrenheita, który ostatnio był wydany przez inną firmę w angielskiej wersji językowej, a przygodówek w tym języku nie trawię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

srednia ta promocja: obnizka 11 zlotych dzieki wPLN, a pozniej koszt przesylki (poczta) 12,90 wiec w sumie wychodzi ze place 1,90 wiecej niz w sklepie :/ poczekam az pojawi sie w sklepach - wtedy kupie chyba ze pojawi sie mozliwosc wysylki w wPLN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszne.... nie dość że trza teraz wydać ze 150 zeta na PoP, AoE i AoM z Supersellera to w kwietniu bedem musiał dokonać zakupu Act of War i Dragonshard (a może i jescze Fahrenheit).... A przecież jeszcze Jade Empire nie ostygło na półeczce.. Może tak nie wydawajcie przez najbliższe pół roku żadnych strategii ani RPG co? Musze znowu kaske zarobić ;). A poważnie - mogłaby być wysyłka za wpln póki jeszcze to preordery są(zawsze te pare złociszy na nowe gry więcej ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczta nie może zaoferować już cen niższych, co najwyżej Masterlink, ale z nim wiadomo jak jest. Jak koszta przesyłki są dla ciebie za wysokie to idź do wirtusa, tam dopiero jakąś szopke odwalają z tymi kosztami. Około 12 zł za zwykły priorytet za 8zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Farenheit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po polsku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzięki ci, o genialny CDP(niedało sie wcześniej?):((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś cennik poczty polskiej wogóle na oczy? O ile ma tańsza być jeszcze przesyłka? Jak nie odpowiada to leć do sklepu jak np. Empik, czy MM. Nie zapłacisz nic za wysyłke. Jeno za dojazd, ale to już twoja sprawa. Jak masz za wysokie koszta wysyłki to idź do wirtusa, płacąc przelewem przepłacam za każdym razem i dla mnie jest to oszukiwanie klienta skoro za paczke za którą poczta bierze opłaty 8zł, ja musze płacić 11,90.

@Aramil Smocza Krew, co angielski Dragonshard dzięki LEMowi (nie jestem mu jednak wdzieczny za jakosc wydania tej gry...) już na rynku jest od grudnia 2005, więc dosyć długo, teraz pewnie sklepy chcą się tego pozbyć, skoro ma zostać wydana wersja polska, na którą rzuci się wiecej osób z powodu spolszczenia. Ja dzięki trojaczkom będe mógł kupić gre za 18,90 więc chętnie zakupu dokonam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mistic zamawiałeś kiedyś jakąś grę w necie??? Widziałeś żeby przesyłka tyle kosztowała? ciesze się z niskich cen cdp ale oni sobie zwracają za niskie ceny tymi właśnie kosztami
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować