Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Akcja GTA IV w Nowym Jorku?

114 postów w tym temacie

Zamiast Liberty City wolałbym bym prawdziwy New York
Co do Nowego Yorku słyszałem na początku, że Akcja GTA IV będzie się działa w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłoby genialnie. GTA to najlepsza seria gier w jakie grałem. A do tego jeszcze akcja najnowszej części miałaby być w moim ulubionym mieście. CUD, MIÓD MALINA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 16:15, Camponator napisał:

Hmm.... Ciekawie by wyglądało GTA IV: Poland :D:D

Nowa huta czy pruszków i niemiałbyś szans :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Jork wcale nie jest taki piękny, jaki się wydaje większości młodych ludzi.
Ale żeby nie odbiegać od tematu, dla mnie dość nagle wypuszczają ten trailer. Nawet nie zdążyłem się jeszcze oswoić z myślą, że... Jasna cholera, idzie GTA IV !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 16:22, Marteusz napisał:

Najważniejsze to żeby wydali GTA IV na PC... wtedy bym się bardzo ucieszył :)


tak gdzieś jeśli wydadzą to rok może dwa lata po premierze na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prawdopodobne że to będzie Nowy Jork, a przy okazji i reklama jest, także ten news się do niego zalicza. Szkoda że konsolowcy otrzymają wcześniej nowe Grand Theft Auto :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 16:27, Modest-Vermin napisał:

Bardzo prawdopodobne że to będzie Nowy Jork, a przy okazji i reklama jest, także ten news się
do niego zalicza. Szkoda że konsolowcy otrzymają wcześniej nowe Grand Theft Auto :/

W takim razie czas najwyższy zbierać kasę na konsole. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 16:17, RX-8 napisał:

na pewno władze NY zgodzą się na to, by ich miasto trafiło do "Najbardziej brutalnej
i wypaczającej gry wszechczasów" :D


Czemu nie? :> Jak dla mnie to mogli by się zgodzić, chyba problemu nie będzie :D.

Co do GTA : Poland... buheheh... Warszawa wystarczy, slamsów znajdą więcej niż w NY :D.
Jak dla mnie to Polska jest bezkonkurencyjna, bujanie się z bandą dresów, 2,20 w klacie, jazda super luksusowymi samochodami i oglądanie boskich maluchów [kupią licencję od Maluch Rejsera za jakieś pięć pięćdziesiąt i będą mieli już model samochodu gotowy ;p]... gierka bezkonkurencyjna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Najważniejsze to żeby wydali GTA IV na PC... wtedy bym się bardzo ucieszył :)


Seria GTA zawsze wychodziła na PC , teraz też wyjdzie prędzej czy później :P ale raczej później :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 16:37, Orteos napisał:

>Najważniejsze to żeby wydali GTA IV na PC... wtedy bym się bardzo ucieszył :)


Seria GTA zawsze wychodziła na PC , teraz też wyjdzie prędzej czy później :P ale raczej później
:P


taki pewny jesteś? a co z serią Stories ? Vice City i Liberty City Stories ominęły peceta szerokim łukiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 16:42, Inki napisał:

taki pewny jesteś? a co z serią Stories ? Vice City i Liberty City Stories ominęły peceta szerokim
łukiem ;/


Na Xboxa też nie powychodziły Storiesy, dlaczego? Poza tym na PC tegoś ów nie opylało się już by kupować skoro Liberty i Vice City Stories mają o połowe mniej ciekawych bajerów niż w całym San Andreas. A z tego co wiem fajny modzik ma wyjśc do SA, połączenie wszystkich trzech miast xP.


GTA IV będzie dla mnie niczym jak nie wyjdzie na PC.

Anyway...wolałbym żeby akcja toczyła się w Miami niż w New York.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować