Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Akcja GTA IV w Nowym Jorku?

114 postów w tym temacie

Fajnie by było biegać po Nowym Jorku i rozwalać wszystko po drodze. Chociaż mogli by się przyczepić tak samo jak w GRAW 2 co ten burmistrz mówił że pokazuje jego miasto od złej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

New york mógłby okazać się ciekawy pod warunkiem, że akcja osadzona byłaby w latach 90'' bądż nowszych bo "stary nowy jork" jakoś nie specjalnie mi odpowiada. Mam nadzieję,że przebije klimatem najlepszego imho Vice city...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy York? Jeśli już,to chociaż lepiej odwzorowany niż w w Gta3.

Full Wypas:

A gdzie ci człowieku pisze że nie będzie na PC!? Być to będzie, tylko jak zwykle pojawi się rok,może dwa później, zawsze tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 16:50, Gawełek napisał:

> taki pewny jesteś? a co z serią Stories ? Vice City i Liberty City Stories ominęły peceta
szerokim
> łukiem ;/


Wyszły na ps 2 dlatego, że konsole zbliżone są do siebie pod względem "architektury"

Dnia 13.03.2007 o 16:50, Gawełek napisał:


GTA IV będzie dla mnie niczym jak nie wyjdzie na PC.

Dnia 13.03.2007 o 16:50, Gawełek napisał:

Wyjdzie ale trochę później ale nie rozumiem twojego podejścia obok tej gry ciężko przejść obojętnie niezależnie od tego na jaką platformę wyjdzie...

Dnia 13.03.2007 o 16:50, Gawełek napisał:

Anyway...wolałbym żeby akcja toczyła się w Miami niż w New York.


Tu zgadzam się w 100% ciężko będzie przebić klimat Miami...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 16:15, Camponator napisał:

Hmm.... Ciekawie by wyglądało GTA IV: Poland :D:D


Ciekawie ? Co chwila strajki pielęgniarek, górników, rolników i nie można przejechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Camponator

> Ciekawie by wyglądało GTA IV: Poland :D:D

GTA Poland mozna szybko zobaczyc... Ano jesli mieszkasz w jednym z wiekszych miast Polski mozesz ujzec GTA Poland wychodzac z domu na ulice... Moze kierujac sie w strone rynku. Czasami nawet gorzej niz GTA :D

@ RX-8

> Buehehehe, na pewno władze NY zgodzą się na to, by ich miasto trafiło do "Najbardziej brutalnej i wypaczającej gry wszechczasów" :D

A pamietasz gierke True Crime: New York City? [albo cos takiego =P] Wladze nie maja nic do gadania. Ich miasto przynajmniej by bylo bardziej popularne ^^

@ rybak1410

> U mnie GTA IV pewnie i tak nie będzie chodzić więc mnie to nie obchodzi

Hmm... Jesli posiadasz/bedziesz posiadal konsole [x360/ps3] to nie ma mowy, aby Ci nie chodzilo ^^ Tego nie trzeba upgrade''owac. Jesli masz PC''ta - to nie "pewnie i tak nie bedzie chodzic" co po prostu nie bedzie dzialalo, poniewaz nie zostanie wydana wersja na PC [na podstawie oficialnego info]

@ Ronx

> W takim razie czas najwyższy zbierać kasę na konsole. :)

Zbierajmy razem! W kupie sila! :D Co Pan wybiera? PS3, czy moze X360? :))

@ pawlo131

> Myslę że Nowy Jork byłby nawet dobrym materiałem na miasto w GTA 4.

Pewnie, ze tak. Czy to GTA, czy to Real Life - i tak jest tam tak niebezpiecznie, ze az Zal.pl =))


Pozdrawiam,
Hitman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie multi na konsole ? ;)
Na PC powstawały mody, które dawały takie możliwości :]
Kolejny powód, żeby stać się konsolowcem..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że z tego wielkiego, długo oczekiwanego trailera nie wiele się dowiemy. A GTA IV w New York? Nie powiem, żebym był zadowolony. Chyba, że byłby by to lata 30, 40 - klimaty Mafii i Ojca Chrzestnego, to co innego. Lecz jak na czasy współczesne, to chciałbym wreszcie jakiejś odmiany - Francja, U.K, Hiszpania... A nie znowu U.S.A :| To jest już nudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze by GTA IV było w NY ponieważ:
1) Władze na jakieś 90% na to niepozwolą
2) Na stworzenie reali Nowego Jorku ,,troche" kasy by poszło (Budynki, Dzielnice, charakterystyczne mjejsca, itp.)
3) Poza kasą trzeba wiedzy, czasu i umiejętności (nie rzeby tego Rockstar niemiał) aby stworzyć NY w grze
4) Chyba lepiej wymyślić własne miasto i stworzyć do niego klimat, a nie istniejące miasto z istniejącym klimatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh w morde z tymi cholernymi konsolami, robią te producenty te gry tylko na te konsole, a my PC towcy to co ?
I to jest kurna do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza o Nowy York, więcej mniejsza o Libery City, więcej mniejsza o trailer byle tylko wyszło na PC wszystkie części(z wyjątkiem 1) wydane na PC przeszlem i mam nadzieje że IV do nich dołączy.
PS:Nie żebym sie chwalił;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować