Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Akcja GTA IV w Nowym Jorku?

114 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2007 o 16:13, Carl92 napisał:

Zamiast Liberty City wolałbym bym prawdziwy New York
Co do Nowego Yorku słyszałem na początku, że Akcja GTA IV będzie się działa w Anglii.

To zwykła tępa plotka Gta nie będzie wcale w nowym jorku oczywiście sam nie wiem gdzię ale na pewno nie w jorku.
Podam prawdopodobną okładke Grand Theft Auto IV.

20070313204412

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech panowie programiści z R* zaczną pracować nie tyle rękami, co wyobraźnią! Za jej pomocą stworzyli Vice City, a nie używając mapy! Co za lamerstwo się szerzy u naszych kochanych sojuszników z Iraku! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak GTA IV wyjdzie na PC. Obejrzyjcie sobie jakikolwiek trailer z GTA 3, Vice City i San Andreas to będzie na końcu tylko logo PS 2. A czy te GTA wyszły na X-Box''a i PC-ta? Oczywiście tylko nie były zapowiadane. A co do GTA: LCS i VCS to po prostu nie zostały one wydane na kompa, bo na tej platformie sprzętowej istnieje piractwo na szerszą skalę niż na głupie konsole. Przez co widocznie Rockstar''owi wydaje się nieopłacalne wydawanie dwóch odgrzewanych kotletów z małej konsolki o mocy pomiędzy PS One i PS2, z okrojonymi umiejętnościami bohaterów i całej gry na kompa, na którym są gry o lepszej grafie i GTA bardziej rozbudowane. (San Andreas) Sprzedali by na kompa z 5000 kopii, część by nie kupiła, a część by kupiła pirata. Co do NY, to wolałbym inne miasto, ale też prawdziwie w grze odwzorowane. Dla mnie bardzo fajnie było oglądać w filmach, w których akcja rozgrywała się w San Fransisco takie same ulice budynki itp. co w San Fierro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah, ja coś w to nie wierzę. Rockstar jakoś zawsze próbował zachowac anonimowośc tych miast, przynajmniej nazwa była inna. Myślę, że ma to jakiś związek z prawem w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy byłby to cały Nowy Jork czy tylko Manhattan.

Jeśli cały a przynajmniej większość to choć nie lubie GTA to bym zakupił z sentymentu do Nowego Jorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli twórcy gry zdecydują się na taki krok, to muszą być nastawieni na duuuużo pracy! Odwzorować tak wielkie miasto, po którym jest możliwość swobodnego poruszania się - to wielkie wyzwanie!

Jednak zobaczymy, na co tak naprawde się zdecydują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie ciekawe. I myslę czy to będzie cały NY, czy tylko pare najważniejszych dzielnic. W końcu tak wielkie miasto to nie lada wyzwyanie nawet dla doświadczonych programistów. I choć sam nie lubię zbyt bardzo GTA, to może się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest to, żeby wreszcie wykupili licencje na użycie prawdziwych marek samochodów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować