Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Akcja GTA IV w Nowym Jorku?

114 postów w tym temacie

Rockstar nie wypuściło żadnego screena z nowego GTA, więc każdy taki jest screenem. Pierwszy jakikolwiek pokaz gry ma się odbyć przy pokazaniu trailera. I gra ma być wydana gdzieś w grudniu, bo słyszałem, że przełożyli premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękne by było śmiganie motorkiem po drapaczach chmur w Nowym Jorku. A tak na poważnie, wydaje mi się, że całego miasta na pewno nie odwzorują, możliwe, że chodzi tylko o Manhatan a najprawdopodobniej, tak jak to zauważył autor artykułu, chodzi o zrobienie szumu medialnego na temat nowego GTA.
Poczekamy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to plotka, czy prawda, ale ponoć jeden z pracowników R* powiedział, że na razie nie ma co liczyć na GTA IV na PC, bo żaden komputer nie potrafi obsłużyć nawet na minimalnych nowego GTA. :D
A to dobre, przecież Rage nie oferuje mega- hiper grafy (jak Crysis), a i tak kompy już są lepsze sprzętowo od konsol. Chciałbym, żeby pozostały jakieś ruiny WTC i można by z niej zrobić Stunt Jumpa. Chociaż i tak przez powiązanie budowli z terroryzmem i tragedią nie zaimplementują jej w grze. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napewno plotka bo jak słusznie zauważyłeś konsole są już gorsze od kompów, no chba że panowie z Rocstar mają jakąś nową konsolę "jeszcze następnej generacji" , ale wątpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do apelu. Również jestem zatwardziałym PCtowcem (nie mylić z "PCtowcem z zatwardzeniem"!) i nie mogę znieść tego braku szacunku dla tak rozwiniętej branży jaką są gry komputerowe. Brak Liberty i Vice City Stories na kompa jeszcze przełknąłem - rozumiem, że exclusive, że promocja nowo powstałej konsoli. Ale jak najnowsza gra z serii znanej każdemu graczowi na Ziemi nie wyjdzie na MOJĄ platformę to się załamię.

Apel do "multiplatformerów" - nie wszyscy mają kasę na kilka maszynek do grania w domu. Prawdopodobnie gdyby komputer nie oferował niczego poza graniem nie miałbym nawet jego w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 16:22, Tal441 napisał:

Raczej GTAIV nie będzie miało większych wymagań niż np.Gothic3

Pewny jesteś?Może mały zakład ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 15:23, Przemoo08 napisał:

Tak tylko wyobraźcie sobie jakie będą wymagania...:/


Jakoś trudno mi sobie to wyobraźić. GTA nigdy nie było grą sprzętożerną więc dlaczego miałaby być teraz. Zapewne gra dla wersji PC będzie potrzebować (na najwyższach ustawach) takich kompów, które dziś można zakupić za 3000-3500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niewiem..... nielubie gier z tej serii, są po prostu chore. raczej nie interesuje mnie co bedzie w nastepnych seriach, po GTA2 ta seria sie wypaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 22:56, Tokagero napisał:

Można szału dostac! Jak dobra gra, to na konsole, Gears of War, Dead Rising, Lost Planet....,
a kiedyś to komp górował niepodzielnie nad PS i GameBoy. CO się dzieje ? Jedyne co wychodzi
na kompa lepsze to strategie (taak, strategia z 4 klawiszami i gałką) oraz RPG(MMORPG długo
będą królowac na kompach, ale zwykłe zaczynają odchodzic od PC do Xbooxa). Czemy stary, dobry
PC nie może byc bardziej szanowany!? Mniejsze możliwości ? Za cenę konsoli możesz dokupic części
i masz komp lepszy od tej XXXXXXX konsoli! Że do TV Plazmowego można podłączyc ? A co, ekran
nie wystarczy ? A może nie ma TV OUT w kartach graficznych? GTA, król kompa w swobodzie i klimacie,
zaczyna iśc drogą konsoli... . To tak, jakby CJ (dla niewiedzących,jeżeli tacy są, bohater
GTA San Andreas) został dobrowolnie sługą Ballas. Zdrada, hańba, bez honoru. Microsoft, ten
co nam dał Windows (zło konieczne..) teraz próbuje zawojowac inne pole, a PC upodobnic do konsol...
. PCTOWCY, do was mówie! Pora na prawdziwy bunt! Ale nie ten głupi z reklam, czy polskich wieśniaków.
BUNT PRZECIWKO KONSOLĄ, Konsolowcy mogą miec se dobre tytuły, ale my możemy miec lepsze, jeśli
nam je dadzą! Na konsoli możesz pograc, na PC wygrac i zmienic! Jak to mówi król PC (Half-Life
oczywiście), "Its time to choose"(PC or X). Albo jak mówie w swej drugiej odsłonie , "Lets
just say that your house has come again"(PC).

Mam nadzieje że to kogośc poruszyło, ja jestem zatwardziałym PCtowcem (marzę o Dead Rising
i Gears of War, i choc szwagier ma Xboxa i te gry, to do niego nie jeżdże, jestem PCTOWCEM)
i mnie to rusza. Każdy kto tu ma odrobine honoru, i PC uważa za coś więcej niż net i gg, niech
pomyśli, i napisze, czy zgadza się na takie traktowanie naszej społeczności.
Tokagero,
PC4Ever



za cenę konsoli dokupić częsci i mieć sprzęt lepszy od konsoli po tej cenie ??!! Porąbało cię czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsolki zawsze beda gorowac na PC a to dlatego ze nie trzeba dokupowac co chwile nowego sprzetu aby cieszyc sie plynnie dzialajaca gra z łaadna grafika i bez przyciec


Sam zastanawiam sie nad pozostawieniem starego PCka i kupienie X360 - przeciez to juz prawie komputer
Nawet opcja Multiplayera w grach na konsolki jest.
Jedyne co Mnie jeszcze trzyma przy blaszaku to moje GuildWars ale gdyby wyszlo tez na konsolke to juz mam sprawe jasna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 23:21, Sortan napisał:

Konsolki zawsze beda gorowac na PC a to dlatego ze nie trzeba dokupowac co chwile nowego sprzetu
aby cieszyc sie plynnie dzialajaca gra z łaadna grafika i bez przyciec


Sam zastanawiam sie nad pozostawieniem starego PCka i kupienie X360 - przeciez to juz prawie
komputer


Dokładnie. Konsole są znacznie oszczędniejsze od pecetów. Na PC musisz co 6 miesięcy kupować kartę pamięci, albo kartę grafiki, a na konsoli? Cóż, PS3 kosztuje, tyle ile kosztuje, ale na peceta można kupić samego GeForca 8800 za cenę konsoli ...
Osobiście lepiej mi się gra klawiaturą i myszką, niż joypadem, ale konsole kupisz raz i masz spokój do czasu wyjścia następnej generacji [PS4, około 5,6 lat spokojnie] . A pecet np. za 5,000zł kupisz - pograsz w najnowsze gry na max. detalach przez rok, apóźniej przyjdzie nowy silnik i ten "mega pecet" z 2007 roku w 2009 roku będzie już tylko "przeciętny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 15:23, Przemoo08 napisał:

Tak tylko wyobraźcie sobie jakie będą wymagania...:/

A co mówili o SA?
To samo:>
A jak mi poszlo plynnie to naprawde ma niskie wymagania :>
Chciałbym ten sam klimat z San Andreas...:)
PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować