Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Akcja GTA IV w Nowym Jorku?

114 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2007 o 23:49, JackXP napisał:

> Konsolki zawsze beda gorowac na PC a to dlatego ze nie trzeba dokupowac co chwile nowego
sprzetu
> aby cieszyc sie plynnie dzialajaca gra z łaadna grafika i bez przyciec
>
>
> Sam zastanawiam sie nad pozostawieniem starego PCka i kupienie X360 - przeciez to juz
prawie
> komputer

Dokładnie. Konsole są znacznie oszczędniejsze od pecetów. Na PC musisz co 6 miesięcy kupować
kartę pamięci, albo kartę grafiki, a na konsoli? Cóż, PS3 kosztuje, tyle ile kosztuje, ale
na peceta można kupić samego GeForca 8800 za cenę konsoli ...
Osobiście lepiej mi się gra klawiaturą i myszką, niż joypadem, ale konsole kupisz raz i masz
spokój do czasu wyjścia następnej generacji [PS4, około 5,6 lat spokojnie] . A pecet np. za
5,000zł kupisz - pograsz w najnowsze gry na max. detalach przez rok, apóźniej przyjdzie nowy
silnik i ten "mega pecet" z 2007 roku w 2009 roku będzie już tylko "przeciętny".


jeden wniosek: kupowac konsole;) (PieC to straszny pozeracz kasy...:)

BTW: myszke i klawiature mozna podlaczyc zarowno pod X360 jak i PS3.
pograsz jakis czas na pad''zie i juz nie wrocisz do PeCetowego combo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2007 o 09:52, macieq24 napisał:

BTW: myszke i klawiature mozna podlaczyc zarowno pod X360 jak i PS3.
pograsz jakis czas na pad''zie i juz nie wrocisz do PeCetowego combo:D


A to fajnie ;> Ja mam narazie PS2 i do niej nie da się podłączyć klawiatury i myszki.

Przepraszam za Off-Topic :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 16:13, Carl92 napisał:

Zamiast Liberty City wolałbym bym prawdziwy New York
Co do Nowego Yorku słyszałem na początku, że Akcja GTA IV będzie się działa w Anglii.

Co w Angli? przecież była już Gta london to poco znou w angli pewnie znowu będzie wymyślone miasto i nazwa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 13:02, JackXP napisał:


> BTW: myszke i klawiature mozna podlaczyc zarowno pod X360 jak i PS3.
> pograsz jakis czas na pad''zie i juz nie wrocisz do PeCetowego combo:D

A to fajnie ;> Ja mam narazie PS2 i do niej nie da się podłączyć klawiatury i myszki.


pod PS2 da sie podlaczyc myszke (jakies specjalne - widzialem kiedys Logitech''a...)
tyle ze tylko kilka gier korzysta z tego "dziwactwa";)

Dnia 24.03.2007 o 13:02, JackXP napisał:

Przepraszam za Off-Topic :]


teraz to sie uwaza, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że bardzo dobrze że GTA IV wychodzi wcześniej na konsole. W sierpniu kupuje X''a 360 i nie martwie sie o wymagania, czy też jakość konwersji. Rynek PC coraz szybciej idzie do przodu, coraz szybciej więc starzeją się nasze komputery. Jeszcze trochę ponad rok temu 7900GT miał wystarczać na jakieś 3 lata. A tymczasem już dzisiaj jest przecietny.

Czy jest jakiś sens kupować PC za ok. 5000zł, wystrczający na ok. 1,5 roku zabawy na (prawie) najwyższych detalach, czy lepiej kupić konsole za ok. 2000zł i cieszyć się wygodą, grafiką, ogromnym ekranem, wygodnym sterowaniem i brakiem zmartwien o wymagania przez conajmnie 3 lata! (conajmniej, dlatego bo PS2 wytrzymało 7 lat!)

A z PC może być jeszcze gorzej... Mój wujek kupił sobie 0,5 roku temu kompa za niecałe 5k. Cieszył się wysokimi detalami i płynnością rozrywki aż dowiedział się o wyjściu GF 8800 i DX10. Za następne 6 miesięcy jego komputer wart fortunę, będzie dobry jedynie do pasjansa, jeśli nie kupi karty z obsługą DX10. Postanowił kupić sobie X''a i gra mu się super, a do tego grafika jest lepsza niż na jego MEGA PC.

Dzięki temu zdarzeniu uświadomiłem sobie że niema innego wyboru niż konsola. Strategie powoli zaczynają dostosowywać się do konsol (C&C 3, Bitwa o Śródziemie 2 itp.) a porządnych exclusive''ów jest więcej niż na PC. Same zalety! Kończę już po się troche rozpisałem :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rob300i

gratuluje postawy:) milo slyszec jak "uswiadomiony" PeCetowiec dolacza do zacnego grona Konsolowcow;)
napoje po lewej, przekaski po prawej, zaraz za stanowiskiem z PeeStrojkami:D

jesli chodzi o X360 (bo o tej konsoli myslisz): nowego iXa Premium dostaniesz juz za ok.1400zl
+ jakas lepsza gierka (Gears of War polecam) = jakies max. 1600zl.

idz i glos slowo (konsolowe?)!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z opinią że konsole są znacznie oszczędniejsze od pecetów a w dziśiejszych czasach coraz wiecej produkcj na rynku gier jest wydawane tylko na konsole, ale niema sie co martwic zawsze zostaną nam takie hity jak Diablo II czy Counter-Strike i wiele innych znakomitych tytułów. Pecetowcy nie wymro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 13:54, dante1007 napisał:

Zgadzam się z opinią że konsole są znacznie oszczędniejsze od pecetów a w dziśiejszych czasach
coraz wiecej produkcj na rynku gier jest wydawane tylko na konsole, ale niema sie co martwic
zawsze zostaną nam takie hity jak Diablo II czy Counter-Strike i wiele innych znakomitych tytułów.
Pecetowcy nie wymro.


hmm... jestes PeCetowcem? pytam, bo ten twoj nick jakos znajomo mi brzmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem Pecetowcem, a co do niku to sie domyślam że chodzi pewno o grę Devil May Cry 3 Dante''s Awakening akurat tą grę wydano równierz na PC wydawca w Polsce Cenega. Więc niezdradziłem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem Pecetowcem, a co do niku to sie domyślam że chodzi pewno o grę Devil May Cry 3 Dante''s Awakening akurat tą grę wydano równierz na PC wydawca w Polsce Cenega. Więc niezdradziłem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 16:42, Inki napisał:

> >Najważniejsze to żeby wydali GTA IV na PC... wtedy bym się bardzo ucieszył :)
>
>
> Seria GTA zawsze wychodziła na PC , teraz też wyjdzie prędzej czy później :P ale raczej
później
> :P

taki pewny jesteś? a co z serią Stories ? Vice City i Liberty City Stories ominęły peceta szerokim
łukiem ;/


jak sam trafnie zauważyłes seria stories jest zupelna inna seria... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 16:34, Orteos napisał:

> > >Najważniejsze to żeby wydali GTA IV na PC... wtedy bym się bardzo ucieszył
:)
> >
> >
> > Seria GTA zawsze wychodziła na PC , teraz też wyjdzie prędzej czy później :P
ale raczej
> później
> > :P
>
> taki pewny jesteś? a co z serią Stories ? Vice City i Liberty City Stories ominęły
peceta szerokim
> łukiem ;/

jak sam trafnie zauważyłes seria stories jest zupelna inna seria... :P



Jeśli Vice City nie było na PC to w co ja grałem na PC-cie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować