Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe obrazki z oficjalnego polskiego serwera NWN2

28 postów w tym temacie

Spayki

Wkrótce wystartuje oficjalny polski serwer dedykowany cieszącej się niesłabnącą popularnością drugiej części Neverwinter Nights. Tymczasem już teraz możecie bliżej przyjrzeć się obszarom, które będą arenami starć graczy w trakcie sieciowych potyczek.

Przeczytaj cały tekst "Nowe obrazki z oficjalnego polskiego serwera NWN2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, czy na serwerze będą tolerowani gracze którzy są idiotami (czyt. nie nadają się do gier sieciowych) czy nie?
Nigdzie nie widzę kawałka o RP a szkoda.
Zanosi się na kolejny h`n`s...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość. Chyba niedługo będzie trza zainstalować ponownie Neverwinterka 2.

Jakoś po tych "rewelacjach" z patchami odechciało mi się wcześniej grać po sieci, ale oficjalny polski serwer kusi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 20:53, Selv napisał:

Przepraszam, czy na serwerze będą tolerowani gracze którzy są idiotami (czyt. nie nadają się
do gier sieciowych) czy nie?
Nigdzie nie widzę kawałka o RP a szkoda.
Zanosi się na kolejny h`n`s...

No to jesteś w błędzie.

Założenia serwera:

Świat i Bogowie: Forgotten Realms
Miejsce: Bliżej nieokreślone miejsce Faerun''u (nie rekonstruujemy znanych miejsc)
Charakter: RPG (nie mylić ze strict RPG)
Doświadczenie: Niskie tempo XP, limit 190000XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bracioki, krosnolud Dlain. Pijaczyna , uajza a takze scinocz lebów smokowych melduje sie na rozkoz. Cyl mom jeden pokozoc wom jok sie gra. A inno sprawa by mic z tygo jokokolwik przyjemnosc. Ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nwn2 nigdy nie gralem i pewnie nie zagram po doswiadczeniach z jedynka... Tak mam zainstalowana jedynke jako niezly srodek nasenny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm obawiam sie ze dla mnie juz za pozno u mnie gra lezy od 3 miesiecy bo ukonczylem ja jeszcze przed gwiazdka a sewrea nie bylo fajnego , niedlugo wychodzi Stalker i Silent Hunter 4 wiec czas NWN2 dla mnie przeminol i pojdzie pod mlotek na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 21:48, Solstheim napisał:

Bracioki, krosnolud Dlain. Pijaczyna , uajza a takze scinocz lebów smokowych melduje sie na
rozkoz. Cyl mom jeden pokozoc wom jok sie gra. A inno sprawa by mic z tygo jokokolwik przyjemnosc.
Ot co!


Nie wiedzialem, ze Krasnoludowie mowia mieszana gwara slasko-goralska ;))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, trzymam kciuki za to, abym był w błędzie ;)
Mam nadzieje, że ekipa prowadziła kiedyś jakiś serwer wcześniej. Kiedyś sam się bawiłem w prowadzenie i niestety zdaje sobie sprawę, jakie szambo może powstać poprzez niektórych graczy, którzy tylko expią a z RP mają tyle wspólnego co nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować