Zaloguj się, aby obserwować  
jadam

Programy freeware godne polecenia

661 postów w tym temacie

Dalem rade :D teraz trwaja eksperymenty, niestety tylko na sluchawkach ..Samael brzmi OK, Morrowind i Warcraft tez ... jak wroce jutro z uczelni to sie glosniczkami zabawie ...
W sumie zainteresowal mnie utwor ktory miales na playliscie ... nie znam i nie za bardzo wiem gdzie wsadzic... Estrela Escura ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak masz ustawione "za dużo" na słuchawkach, to dźwięk będzie brzmiał zupełnie jak nagłośnienie w pomieszczeniu ;) jak "mniej" (tak 10-25, zależy od słuchawek, utworów i osoby ;) ) to tak jak naturalny przegłos :) (uszy się mniej męczą)

a ten utwór? :) http://diablo2.battlenet.pl/?inne=ftp&id=2&poz=288

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 22:25, KHRoN napisał:

http://www.foobar2000.org - JEST darmowy, można otagować pliki automatycznie (freedb), półautomatycznie (masstager), ręcznie... nie ma nic lepszego


to wszystko racja ale dla mnie wygodniejszy i łatwiejszy był Tag&Rename

Dla mających wiele na dysku i gubiących sie w gąszczu plików
polecam Copernic Desktop Search
(oprocz desktopa przeszukuje oczywiście tez siec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 22:07, Velociraptor napisał:

Jaką byście polecili godną alternatywę dla Winampa ??? :) Pozdro :)


Foobar2000 - lzejszy dla zasobow i z lepszym przetwarzaniem... brzmi miodnie. Ale ostrzegam, jesli lubisz efektowne programy to pomimo calkiem sporej mozliwosci modyfikacji zawiedziesz sie ... ten program jest przedewszystkim efektywny
http://www.foobar2000.org/

@KHRoN - niezly jest ten mixerek, nieco mniejsze mozliwosci zabawt czestotliwosciami, ale za to lepiej panuje nad dynamika, mozna dac wiecej niskich a glosnikow nie zadlawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna darmowy Antywirus na serwer Win NT 4.0 z SP 6.0 ?
Próbowałem kilku i chociaż teoretycznie były w stanie pracować na WinNT to nie udało mi się żadnego zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych:
Przez rok - do 6.11.2006 można pobrać bezpłatne edycję Express środowiska programistycznego Visual Studio 2005.
W skład ... Express wchodzą ... Visual Basic 2005 Express Edition, Visual C# 2005 Express Edition, Visual C++ 2005 Express Edition i Visual J# 2005 Express Edition - a także platforma do budowania dynamicznych witryn webowych, Visual Web Developer 2005 Express Edition...
----
Powyższe cytaty z dobreprogramy.pl
Dla zainteresowanych i ambitnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś dla uzytkowników Total Commander:

http://totalcmd.pl/download/app/new/Total_Commander_PowerPack_1.5

Podrasowana nanjnowsza wersja wersja TC. W pakiecie znajduje sie mnóstwo dodatkowych wtyczek m.in przeglądarka www, przeglądarka plików graficznych, mp3 player, mocno rozbudowany kalendarz, mozliwość deinstalacji programów, wypalarka CD ROM i wiele wiele innych.
Jak dla mnie pakiet jest bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 22:15, jadam napisał:

Czy ktoś zna darmowy Antywirus na serwer Win NT 4.0 z SP 6.0 ?
Próbowałem kilku i chociaż teoretycznie były w stanie pracować
na WinNT to nie udało mi się żadnego zainstalować.



AntiVir PersonalEdition Classic jest całkiem dobry tylko że do zastosowań prywatnych nie komercyjnych.
U mnie działa i wirusy szans niemają......a dotego dobra zapora ogniowa np. Sygate personal firewall i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiegoś darmowego programiku, który by mi pozwolił rejestrować dźwięk na komputerze. Znacie jakiś? Tylko nie piszcie, że windowsowski rejestrator dźwięku, bo tam można zapisać tylko minutę i w dość kiepskiej jakości (mi potrzeba minimum ze cztery minuty w przyzwoitej jakości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 15:56, Sarafan_Knight napisał:

Poszukuję jakiegoś darmowego programiku, który by mi pozwolił rejestrować dźwięk na komputerze.
Znacie jakiś? Tylko nie piszcie, że windowsowski rejestrator dźwięku, bo tam można zapisać
tylko minutę i w dość kiepskiej jakości (mi potrzeba minimum ze cztery minuty w przyzwoitej
jakości).

Polecam Audacity - free, z rejestracją i edycją dźwięku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 15:56, Sarafan_Knight napisał:

Poszukuję jakiegoś darmowego programiku, który by mi pozwolił rejestrować dźwięk na komputerze.
Znacie jakiś? Tylko nie piszcie, że windowsowski rejestrator dźwięku, bo tam można zapisać
tylko minutę i w dość kiepskiej jakości (mi potrzeba minimum ze cztery minuty w przyzwoitej
jakości).

Jest sposób, żeby zmusić rejestratora do lepszej pracy. Robisz nowy plik - puszczasz jałowe nagrywanie, po paru sekundach wyłączasz, dajesz plik->szczegóły->ustawiasz najlepszą jakość i klikasz Konwertuj teraz. W efektach dajesz zmniejsz szybkość, aż osiągniesz żadaną długość. Przewijasz na początek i nagrywasz. Działa na pewno, choć jest nieco upierdliwe, choć z pewnością nie zastąpi jakiegoś normalnego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 11:39, SHADOW-XIII napisał:

> Zamiast Total Commandera, freeCommander:
>
> http://www.freecommander.com/
niestety brak mu jednej z najważniejszych fukncji TC: obsługi FTP (w każdym razie tak ukryta,
że nie znalazłem)


Tak, niestety brakuje FTP...


Zna ktoś jakiś program free do "wyjęcia" dźwięku z DVD i zrobienie z niego np. mp3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować