Zaloguj się, aby obserwować  
jadam

Programy freeware godne polecenia

661 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2006 o 19:06, PioMrex napisał:

> Mam pytanko, czy znacie jakiś program godny polecenia do rysowania który jest freeware?
Bo
> cóż, paint można określić, że jest dla dzieci, a ja chcę zrobić coś fajnego :)
GIMP -rastrowy, ~ odpowiednik płatnego Photoshopa
Inkscape -wektorowy, ~ odpowiednik Corel Draw


Wielkiie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś program do "wyłowienia" dzwięku z filmiku ? plik typu .avi Częściej mam ochote słuchać tych niesamowicie mi się podobających piosenek z South Park i nie tylko :*
Pomożecie [->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 22:37, b00gzy napisał:

szukam jakiś fajowy foto album

Fotoalbum to może ACDSee, photoshop album starter edition albo fotooffice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie zwiazane z programem CDex
gdy kompresje pliki muzyczne na mp3 to raz z boku już przerobionego utworu pokazuje mi się taki mapis - 1x albo OK
o co tu może chodzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc..
Mam plik .uif i z tego co wiem to muszę otworzyć go np. w Magiciso i przerobić go na plik .iso przez Tools-Any format to iso / czy to zadziała aby plik był do odpalenia?
Przydał by mi się jeszcze darmowy program do ściągania plików ( ta standardowa to mnie trochę hmm )
Mam jeden ale nie wszystkie działają w jegfo "formacie"./jakiśdobry plz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że do ściągania plików bardzo dobry jest FlashGet, sam używam i nie miałem nigdy z nim problemów. Tylko najlepiej wyłączyć w nim wyszukiwanie alternatywnych źródeł i otwieranie kilku połączeń do tego samego serwera (chodzi o "jety") - raz, że po "złożeniu" plik czasem nie działa, a dwa - sporo stron ma i tak ograniczenie ilości jednoczesnych połączeń z jednego IP - jeśli otworzysz 10 jetów, to tak jak byś ściągał jednocześnie 10 plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 16:54, In The End napisał:

THX :*
Czy ktoś poleciłby mi dobry/raczej darmowy/ program do obróbki plików audio(głównie mp3).
---------><---------

dobry jest audacity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 22:42, MDek napisał:

> szukam jakiś fajowy foto album
Fotoalbum to może ACDSee, photoshop album starter edition albo fotooffice :)

w zasadzie to miały być freeware programiki, niby photoshop album starter jest ale dzięki za chęci
pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje jakiegoś dobrego programu do defragmentacji dysków pod windows 2003. Chciałem zainstalować program Diskeeper ale on nie działa pod 2003 więc zwracam się z prośba o pomoc do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 07:36, tosz napisał:

mam pytanie zwiazane z programem CDex
gdy kompresje pliki muzyczne na mp3 to raz z boku już przerobionego utworu pokazuje mi się
taki mapis - 1x albo OK
o co tu może chodzić ?



Zamiast CDex polecam FREErip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 18:24, Kosiarz napisał:

Witam poszukuje jakiegoś dobrego programu do defragmentacji dysków pod windows 2003. Chciałem
zainstalować program Diskeeper ale on nie działa pod 2003 więc zwracam się z prośba o pomoc
do was :)

Hmmm, a windowsowy nie dobry?
Ten w Win98 to rzeczywiście był do bani, ja mam W2000 i sprawuje się tak samo dobrze jak darmowa wersja Diskeepera pod W98, zresztą wygląda nawet identycznie, stąd myślę, że w WinXP , a i pewno w Win2003 też jest ten "dobry"defragmentator.
Z tego co wiem to już w Win2000 defragmentator jest chyba licencjonowany od producenta Diskeepera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować