Zaloguj się, aby obserwować  
jadam

Programy freeware godne polecenia

661 postów w tym temacie

Czy znacie jakis program co zapamientuje co pisaliśmy na klawiatuze chwile wcześniej . Dajcie link jak cos . (Jak macie jakies wątpliwości co do legalności programu to niepiszcie ,ale niejest mi potrzebny do jakis podstempnych celów =] z góry dzienkuję )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam darmowego prgramu, do wypalania płyt audio. Znaczy ma mi z mp3 skonwertowac na audio i wypalic. :)

Zna ktos cos dobrego?
Zawsze uzywalem nero, ale mi teraz wyskoczylo, ze juz za darmo nie moge. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moglibyście mi podać link z którego moge ściągnąć programy do edycji plików multimedialnych{z wmiare łatwym interfejsem} z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś pomóc jak w programie Google Deskop zmienić kolor paska, ew. zegara? Głowię się nad tym i nie mogę znaleść :/ Wiem, że to mały OT, ale nie wiedziałem gdzie się wpisać. Z góry thx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 11:21, Radzisz napisał:

Zna ktoś dobry program do oddzielania audio od video i zapisywania go w pliku mp3?

wystarczy dowolny edytor audio, np. audacity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 13:59, kowboj3 napisał:

Czy może mi ktoś pomóc jak w programie Google Deskop zmienić kolor paska, ew. zegara? Głowię
się nad tym i nie mogę znaleść :/ Wiem, że to mały OT, ale nie wiedziałem gdzie się wpisać.
Z góry thx :)

nie ale polecam yahoo widget engine sam mam i moim zdaniem lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 13:56, Rider of Rohan napisał:

Wie ktos moze jak wylaczyc automatyczne, codzienne, zaraz po aktualizacji, skanowanie antywirusowe
kompa w AVG?

Proszę ja mam AVG w wersji polskiej z CHIPa, w angielskiej trzeba znaleźć odpowiednie pozycje, zrzuty okienek są dla wyłączenia czynności aktualizacji a strzałki dla czynności o którą Ty pytasz, już nie chciało mi się drugi raz tego montować. W każdym bądź razie w obu przypadkach postępowanie jest podobne.
Wykonując czynności od 1 do 5 będziesz miał wyłączone skanowanie.

20070103183846

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2007 o 18:41, PioMrex napisał:

Proszę ja mam AVG w wersji polskiej z CHIPa, w angielskiej trzeba znaleźć odpowiednie pozycje,
zrzuty okienek są dla wyłączenia czynności aktualizacji a strzałki dla czynności o którą Ty
pytasz, już nie chciało mi się drugi raz tego montować. W każdym bądź razie w obu przypadkach
postępowanie jest podobne.
Wykonując czynności od 1 do 5 będziesz miał wyłączone skanowanie.


Nie ma jak to nieoceniona pomoc gramowych forumowiczow hehe :) Ladne lopatologiczne wytlumaczenie. Dzieki bardzo! I pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję programiku (pod Windows), który pingowałby w tle podany przeze mnie adres i w razie zgubienia pakietów sygnalizował to w jakiś nienachalny sposób. Dobrze by było, by programik "siedział" sobie w tray''u i sygnalizował błędy np. zmianą ikonki. Wprawdzie znalazłem Tray Pinga, który (jeśli wierzyć opisom) odpowiadałby moim potrzebom, niestety wszystkie linki do downloadu prowadzą do nieistniejącej już strony autora :/. Z góry zaznaczam, że systemowy ping nie odpowiada moim potrzebom ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje moze taki program do odtwazrania filmow, w ktorym mozna operowac jasnoscia? Tzn. konkretnie chodzi mi o rozjasnanie ciemnych scen itp. Oczywiscie nie wchodzi w gre WMP. Ma ktos moze podobny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mozecie mi Podac Dobry Program do Nagrywania Plyt CD i DVD najlepiej zeby byl po POLSKU i czy znacie program ktory usunie mi po wgraniu gry lub programu wszystkie jego Pliki zarowno z komputera jak i z systemu rownierz chcialbym aby byl po polsku. Wiecie moze gdzie mogie sciagnac Bardzo dobre KODEKI do odtwarzania Filmów. Z gory Bardzo Dziekuje za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:59, BajteK_ napisał:

Z kodeków polecam osobiscie Ace Mega Codecs Pack. Naprawde, korzystam z nich od 2 lat, jesli
nie wiecej i nie mialem jeszcze zadnych problemow z odtwarzaniem jakiegokolwiek filmu.


A wiesz moze gdzie mogie te Kodeki sciagnac. Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 14:53, Marcin 36 napisał:

Czy mozecie mi Podac Dobry Program do Nagrywania Plyt CD i DVD najlepiej zeby byl po POLSKU


http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=37

Dnia 13.01.2007 o 14:53, Marcin 36 napisał:

i czy znacie program ktory usunie mi po wgraniu gry lub programu wszystkie jego Pliki zarowno
z komputera jak i z systemu rownierz chcialbym aby byl po polsku. Wiecie moze gdzie mogie sciagnac


Dodaj Usuń programy w panelu sterowania o.O?

Dnia 13.01.2007 o 14:53, Marcin 36 napisał:

Bardzo dobre KODEKI do odtwarzania Filmów. Z gory Bardzo Dziekuje za informacje.


ffdshow: http://www.afterdawn.com/software/video_software/codecs_and_filters/ffdshow.cfm

Proszę Cię... pisz po polsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować